Перейти до змісту

Петяраси, а вам за Пітра не соромно?


Citizen UA

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Остання відповідь

Давай якщо сяде, то я тобі сотку баксів. А якщо ні - ти мені.

Півгодини  пройшло  і  ціхо... :shuffle:

Вау,  а  що  з  годинником?  Чому  21. 47,  якщо  вже  22.02?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Так а шо умови - до нового року сяде Петро чи ні? Бо після хостингу не буде.

Який ти швидкий. Он справи Майдану 5 років волинять. Рік десь можна брати за реальний термін. Доведеться продовжити хостинг :D

Link to comment
Share on other sites

Так в Зебіла ж часу нема на розкачку. Миттєво реформувати, садити кнура і т д. Наче ж так зебілята писали?

"Садити кнура" то не реформа, а запобіжник реваншу

Link to comment
Share on other sites

Так шо, реформ не чекати?

Мухи окремо, котлети окремо. Найближчим часом побачимо. Он Саахов Зебілу радить спиратися на народ, і не вдаватися до кулуарних тьорок, щоб не втратити підтримку виборців. І дає йому часу на все-провсе із запуском реформ півтора місяці. І я з ним погоджуюся, писав тут раніше про те ж саме

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і ніж пенсії

і ніж субсидії

і ніж ще багато чого

Виграють лише композитори творів для рояля в два хуя

 

 Як петярасти пропонують вирішувати проблему заборгованості по комуналці розміром у 60 ярдів гривень, га? За субсидії "рехворматорів" тре довго пиздити ногами, а потім за яйця на Майдані підвісити.

Link to comment
Share on other sites

Це твої проблеми тепер, композитор. B-)

 

Тобто, Рошен насрав велику купу лайна під дверима, постукав, і зверхньо так сказав наступнику: "Це твої проблеми тепер, композитор"? Петяраси, вам теж оте лайно рошенівське жерти, нарівні з усіма  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто, Рошен насрав велику купу лайна під дверима, постукав, і зверхньо так сказав наступнику: "Це твої проблеми тепер, композитор"? Петяраси, вам теж оте лайно рошенівське жерти, нарівні з усіма  :gigi:

Я їла, їм і їстиму арахіс. B-)

Link to comment
Share on other sites

Я їла, їм і їстиму арахіс. B-)

 

Та називай рошенівське лайно хоч арахісом, хоч чоколядом, від того воно лайном бути не перестане. Плямкай, поки сині пігулки (©Матриця) не скінчилися  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та називай рошенівське лайно хоч арахісом, хоч чоколядом, від того воно лайном бути не перестане. Плямкай, поки сині пігулки (©Матриця) не скінчилися  :gigi:

Плям-плям.

Харашо в апазиції :tu:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...