Перейти до змісту

ЗЕ новости - Негатив


Recommended Posts

Министерство юстиции, которым руководит Павел Петренко, давний товарищ экс-премьера Арсения Яценюка, не хочет регистрировать по сокращенной процедуре изменения в уставе партии “Слуга народа”. Причина в том, что до сих пор номинальный глава партии и уже первый замглавы СБУ Иван Баканов не может подписывать партийные документы. И у Минюста возник закономерный вопрос: на каком основании проводился съезд “Слуги народа” и проводился ли он вообще на самом деле. Если подчиненные Петренко пустят регистрацию изменений партийного устава по общей процедуре, то “Слуга народа” не успеет провести съезд 8 июня и выдвинуть своих кандидатов на внеочередные выборы Рады - и партия президента окажется вне стен нового парламента.

Больше тут: http://kievvlast.com.ua/vybory/vneocherednye-vybory-rady-pod-ugrozoj-minyust-ne-hochet-registrirovat-izmeneniya-v-ustave-slugi-naroda

Link to comment
Share on other sites

У всех петярасов - саботажников есть одна проблема. Они от страха слишком рано начали дискредитацию новой власти. Потому что как я сказал ранее, апеллировать к результатам можно тогда когда новая власть расставила всюду своих людей и те обосрались на своих местах. Сейчас же происходит продолжение закапывания ушедшей власти. Все что сейчас происходит - продолжение петиного режима, пока повсюду сидят его ставленники и Рада попрежнему -  ведро с человеческим говном.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

27 вже пробили :(

https://charts.finance.ua/ua/currency/order/-/1/usd

На закритті міжбанку американський долар в покупці подорожчав на 15 копійок, в продажу — на 15 копійок. Євро подорожчало на 14 копійок в покупці і на 13 копійок в продажу.

Долар 26,91/26,95

Євро 29,93/29,96

Рубль 0,4136/0,4142

Link to comment
Share on other sites

Совладелец студии «Квартал 95» Борис Шефир (брат первого помощника президента):

"Мое отношение к войне такое, что я понимаю — ее затеяли, чтобы подзаработать денежек и с той, и с другой стороны. Все подзаработали, только нас разорили с вами."

"У нас в предвыборной программе написано, что если убрать людей, материально заинтересованных в войне, она закончится. В данном случае бывший президент и его окружение были заинтересованы в продолжении войны. Мы их убрали, и я уверен, что она затихнет."

"Вы думаете, Путин — маньяк, который любит пострелять в живых людей? Он что, псих? Он умный человек. Да, у него имперские амбиции. Но можно же договориться. А если нет, то будем объявлять настоящую войну."

"Закон о языке нужно отменить и принять нормальный закон. Это первый шаг для отмены войны."

мощное окружение у нашего президента. мощное. сильное в понимании причинно-следственных связей. непоколебимое. 

только чета мне очень стремно, чуваки.
Р.Шрайк :tu: 

Link to comment
Share on other sites

Рома Срака шо -то тормозит...Власть поменялась, а он еще до сих пор старую дупу риммингует. Совсем нюх потерял... Немудрено, столько лет нос в чужих дупах прятать...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я ворог Пороха і усієї барижної мафії, але заява близького до Зєлі Шефіра мене теж добряче напружує.

 

А вот мне лично по херу, шо там говорят "близкие к телу" родычи или половые партнеры президента, тем более в интерпретации таких калированных шлюх как Рома Срака. Значение имеют лишь заявления, а точнее ДЕЙСТВИЯ президента. Пока в плане войны на Востоке, он ничего нехорошего не сделал. Хотя я кактегорически не разделяю идею каких-либо переговоров с Кремлем иначе как с позиции силы... Но поскольку 73 процента доверили Зе действовать так как он это видит, то я буду удерживаться от бессмысленных выпадов в его адрес. Как говорил Гайдай - надо дать возможность Зеле набить ВСЕ ВОЗМОЖНЫЕ ШИШКИ.  Человеку умному это пойдет на пользу. А Зе - вовсе не дурачок как бы тут это не хотела представить вся недобитая минстеценвская сволочь.

 

А вот если Зе повернет не туда, я первый брошу в него томагавк, прчием сделаю это не так тупо и по шакальи как делает это разная порохнявая шелупонь. Тем более, шта Миша уже в городе B-)

 

Да, и это - тезис, шо на войне зарабатывают обе стороны - звучит уже 4 года, по меньшей мере среди вполне вменяемых и здоровых людей,... Не понимаю, шо это вдруг все так возбудились... И  в прекращение войны безусловно внесет свою лепту устранение от принятия решений тех, кто есть главными выгодополучателями этой войны. Я тут также не могу не согласиться с этим кефиром-шефиром. Дургое дело, што пока устранили да и то далеко не полностью только одну сторону, а вторая - как сидела в Кремле так и сидит. Вот тут я с Зе и его однодумцями расхожусь категорически - што ее можно убрать только добрым словом. Только пистолетом. И без всяких слов. А так пусть Вова Зе набивает пока свои шишки. Это ему совсем не повредит.

 

 

 

 

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

главный зрадойоб страны -уже отметился :)  

 

https://pbs.twimg.com/media/D70MRWrXsAAvete?format=jpg&name=small

 

 

извините шо так, поочемуто не могу картинку перекинуть пишет неоддерживает формат??

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю, такими вбросами команда Зе хочет продолжать "подкармливать" надеждами ватную часть своих избирателей (очевидно, что среди 73% были и пророссийские товарищи), в надежде добыть за счёт них несколько дополнительных процентов на выборах в Раду...

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю, такими вбросами команда Зе хочет продолжать "подкармливать" надеждами ватную часть своих избирателей (очевидно, что среди 73% были и пророссийские товарищи), в надежде добыть за счёт них несколько дополнительных процентов на выборах в Раду...

это мы так надеемся,а на самом деле -вы наример уверенны в своих словах?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А вот мне лично по херу, шо там говорят "близкие к телу" родычи или половые партнеры президента, тем более в интерпретации таких калированных шлюх как Рома Срака

ПРАВАЯ РУКА ПРЕЗИДЕНТА!НЕ?

Співвласник "Кварталу 95" Борис Шефір, співавтор передвиборної програми президента України Володимира Зеленського, вважає, що попередня влада була зацікавлена ​​у війні, з президентом РФ можна домовитися, квоти треба міняти, а закон про мову скасувати.
Про це він заявив в інтерв'ю Детектор медіа.
Партнер Зеленського і співвласник "Кварталу 95", якому президент передав свою частину власності в компанії, вважає, що політика українізації завдала удару по телерадіовиробництв у.
"Довго пояснювати, але найбільший удар політика українізації завдала телерадіовиробництв у. У Росії тисячі кінотеатрів, окрім Росії є Казахстан, Білорусь, всі пострадянські країни", - нарікає Шефір.
"Якби нам всередині України дозволили створювати російською, ми б могли торгувати з Росією цією продукцією. Заборони - це штучна і бридка штука. Цю війну, яку розв'язали політики, сподіваюся, сьогоднішні політики закінчать. Моє ставлення до війни таке, що я розумію - її затіяли, щоб підзаробити грошенят і з того, і з іншого боку. Всі заробили, тільки нас розорили з вами", - заявив він.
Брат першого помічника президента також вважає, що введення квот на мови в ефірі суперечить Конституції, де йдеться про гарантії вільного розвитку і захисту російської та інших мов нацменшин України.
"Квоти - це не розвиток, це придушення мови. Звичайно, українську мову треба підтримувати і розвивати. Але не шляхом квотування, а, наприклад, якимись преференціями, наприклад, в оподаткуванні. Українська мова повинна стати модною. А виробництво українською - комерційно привабливим", - стверджує Шефір.
На його думку, для підтримки української мови виробництво україномовних фільмів досить просто звільнити від податків і знизити частку заробітку кінотеатрів на прокаті таких фільмів. Тоді, за його словами, вартість виробництва такого фільму знизиться майже вдвічі.
Такої ж точки зору він дотримується і в питанні книговидавництва.
Шефір вважає, що саме такою буде політика Зеленського в цій сфері.
"Я очікую перегляду квот. 90% - це багато. Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон. Це перший крок для скасування війни", - розповів Шефір про свої очікування від нового президента.
При цьому він розповів, що за український серіал українські телеканали готові платити від 20 тис. до 50 тис дол., а російський канал платить 200 тисяч. Такт чином, чи зможе скасування квот і політика преференцій зробити виробництво україномовних фільмів більш вигідним, залишається під питанням.
Відповідаючи на питання про те, що орієнтуючись на російський ринок, українські виробники створюють контент в інтересах РФ, держави-агресора, Шефір відповів: "Ми виробляємо в своїх інтересах. Ми на них заробляємо". Він додав, що нібито ці гроші приходять в країну і з них платяться податки.
"Політика повинна піти і не заважати бізнесу. А то навіть нам довелося туди піти", - заявив партнер Зеленського.
Він розповів, що був у політиці і пішов. Шефір пояснив, що він брав участь у складанні передвиборної програми Зеленського і допомагав промови писати.
Шефір також упевнений, що після зміни влади війна на сході вщухне сама собою.
"У нас в передвиборчій програмі написано, що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться", - заявив він, маючи на увазі екс-президента Петра Порошенка.
При цьому він вважає, що з президентом РФ можна домовитися.
"Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін - маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну. А то що це таке: однією рукою воюємо, а іншою рукою торгуємо? Дуже важливо бажання хоча б одного боку, інакше для миру немає перспектив", - заявив Шефір.
При цьому Шефір відповів ствердно на питання, чи може хтось із "Кватралу" увійти до Нацради з питань телерадіомовлення.

Link to comment
Share on other sites

мне этот жидовский подход становится явно не интересен и начинает уже бесить.....убрали одного барыгу -пришли другие..

может пускай он торгует израильской страной ..шо они сука...все стараются украиной торговать.

Link to comment
Share on other sites

А вот мне лично по херу, шо там говорят "близкие к телу" родычи или половые партнеры президента, тем более в интерпретации таких калированных шлюх как Рома Срака. Значение имеют лишь заявления, а точнее ДЕЙСТВИЯ президента. Пока в плане войны на Востоке, он ничего нехорошего не сделал. Хотя я кактегорически не разделяю идею каких-либо переговоров с Кремлем иначе как с позиции силы... Но поскольку 73 процента доверили Зе действовать так как он это видит, то я буду удерживаться от бессмысленных выпадов в его адрес. Как говорил Гайдай - надо дать возможность Зеле набить ВСЕ ВОЗМОЖНЫЕ ШИШКИ.  Человеку умному это пойдет на пользу. А Зе - вовсе не дурачок как бы тут это не хотела представить вся недобитая минстеценвская сволочь.

 

А вот если Зе повернет не туда, я первый брошу в него томагавк, прчием сделаю это не так тупо и по шакальи как делает это разная порохнявая шелупонь. Тем более, шта Миша уже в городе  B-)

 

Да, и это - тезис, шо на войне зарабатывают обе стороны - звучит уже 4 года, по меньшей мере среди вполне вменяемых и здоровых людей,... Не понимаю, шо это вдруг все так возбудились... И  в прекращение войны безусловно внесет свою лепту устранение от принятия решений тех, кто есть главными выгодополучателями этой войны. Я тут также не могу не согласиться с этим кефиром-шефиром. Дургое дело, што пока устранили да и то далеко не полностью только одну сторону, а вторая - как сидела в Кремле так и сидит. Вот тут я с Зе и его однодумцями расхожусь категорически - што ее можно убрать только добрым словом. Только пистолетом. И без всяких слов. А так пусть Вова Зе набивает пока свои шишки. Это ему совсем не повредит.

Намагаюся бути об'єктивним, на відміну від сволочної шелупоні. Змушений був голосувати за Зе, аби прибрати мародерів. Від них усі наші 28-річні негаразди. Але наразі бачу, що переможені перейшли в контратаку. Успішність її, можливо, в першу чергу залежить від помилок команди Зе. Оскільки мене ніякі зобов'язання не тримають, кажу про визначальні видимі помилки з коліс.

Стосовно найближчого майбутнього. Барижна мафія успішно відбила мажоритарку і зберегла Гройсмана. Зараз подала до КС вимогу визнати розпуск Ради незаконним. Подання мафіозних посіпак підкріпили учора кілька експертів - конституціоналістів  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38640-sudia-po-vsemu-situatciia-poka-razvivaetsia-v-pravi/page-3#entry1131688 Ото було б кіно, якби КС задовільнив цю вимогу та оголосив розпуск незаконним! Вішенка! 

Проте, скоріш за все, КС обмежиться зауваженнями і вибори 21 липня все ж відбудуться. Тому що через вже допущені пройопи, СН з проєвропейськими силами і так не отримають очікуваного нетерплячими людьми з команди Зеленського результату. А от ригочуки/порошки заведуть цілу банду.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

это мы так надеемся,а на самом деле -вы наример уверенны в своих словах?

Не уверен. Но если бы Зе действительно работал на Пу, то у него в арсенале есть куда более действенные методы, чем страшилки несдержанного на язык дурачка из окружения. Про реальные действия на руку Москвы мы бы не читали в интервью, а узнавали бы уже постфактум (если повезёт). Я - убеждённый сторонник Бритвы Хэнлона, если понимаете, о чём я.

Link to comment
Share on other sites

Намагаюся бути об'єктивним, на відміну від сволочної шелупоні. Змушений був голосувати за Зе, аби прибрати мародерів. Від них усі наші 28-річні негаразди. Але наразі бачу, що переможені перейшли в контратаку. Успішність її, можливо, в першу чергу залежить від помилок команди Зе. Оскільки мене ніякі зобов'язання не тримають, кажу про визначальні видимі помилки з коліс.

Стосовно найближчого майбутнього. Барижна мафія успішно відбила мажоритарку і зберегла Гройсмана. Зараз подала до КС вимогу визнати розпуск Ради незаконним. Подання мафіозних посіпак підкріпили учора кілька експертів - конституціоналістів  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38640-sudia-po-vsemu-situatciia-poka-razvivaetsia-v-pravi/page-3#entry1131688 Ото було б кіно, якби КС задовільнив цю вимогу та оголосив розпуск незаконним! Вішенка! 

Проте, скоріш за все, КС обмежиться зауваженнями і вибори 21 липня все ж відбудуться. Тому що через вже допущені пройопи, СН з проєвропейськими силами і так не отримають очікуваного нетерплячими людьми з команди Зеленського результату. А от ригочуки/порошки заведуть цілу банду.

 

"Коммунизма" не будет! Я ж говорил всем не один раз, шо никакие демокартические процедуры врятуваты из болота, в которое завело за 28 лет, избираемое лохторатом быдло, не смогут... Демократически избранный Зеля- всего лишь МАЛЕНЬКИЙ ШАНС! Без всяких гарантий! А если начинать впадать в истерики нормальным людям (мы о ботве и минстеце тут не говорим) на первой неделе президентства, то можно об этом шансе сразху забыть и идти на клодовыще с чистыми прос тынями! Я вот так считаю...

 

 

 
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

мне этот жидовский подход становится явно не интересен и начинает уже бесить.....убрали одного барыгу -пришли другие..

может пускай он торгует израильской страной ..шо они сука...все стараются украиной торговать.

 

Ну так выходь на Майдан :fp1:  Он шокаоладна срака, которую ты и 54% тебе подобных на пять лет народу Украины посадили клыче :weep:

 

 

 

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

"Коммунизма" не будет! Я ж говорил всем не один раз, шо никакие демокартические процедуры врятуваты из болота, в которое завело за 28 лет, избираемое лохторатом быдло, не смогут... Демократически избранный Зеля- всего лишь МАЛЕНЬКИЙ ШАНС! Без всяких гарантий! А если начинать впадать в истерики нормальным людям (мы о ботве и минстеце тут не говорим) на первой неделе президентства, то можно об этом шансе сразху забыть и идти на клодовыще с чистыми прос тынями! Я вот так считаю...

Не впадаю. Просто реальні обставини констатую: дві визначальні речі, які цілком можливо було зробити навіть з цим складом зРади, зроблені не були. Не вистачило розуму, або щось інше завадило. І це підірвало на майбутнє позиції Зеленського, в тому числі, який надзусиль не зробив. А його до цього закликали.

...можна домовитися от в такому ж Круглому столі, за таким же Круглим столом, домовитися про кожну літеру того законопроекту, який ми приймаємо і проголосувати по-домовленості в одне читання. Якщо зірвуться голосування, таке може бути, тому що в Верховні Раді, те що говорять не завжди це роблять, це очевидно, так.

Але Ви будете чистими перед людьми, які за Вас проголосували, що Ви не послали цей парламент, в принципі його можна послати далеко, ну Ви не послали цей парламент на вибори по старій системі, тому що Ви, як Президент, доклали надзусилля... - Ю.Тимошенко  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38660-ze-novosti-pozitiv/page-6&do=findComment&comment=1131765

Окрім демократичних процедур президент мусив застосувати демократичний тиск на покидьків. А вони хоча й на довольствії в мафії, але бздливі. Це мало спрацювати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не впадаю. Просто реальні обставини констатую: дві визначальні речі, які цілком можливо було зробити навіть з цим складом зРади, зроблені не були. Не вистачило розуму, або щось інше завадило. І це підірвало на майбутнє позиції Зеленського, в тому числі, який надзусиль не зробив. А його до цього закликали.

Окрім демократичних процедур президент мусив застосувати демократичний тиск на покидьків. А вони хоча й на довольствії в мафії, але бздливі. Це мало спрацювати.

 

Не выстачыло интсрументария... Среди дейтсвенных инструментов у него в противостоянии с окуевшей Зрадой - только один- УЛИЦА.  В комнаде Зе есть категорические противники такого аргумента. Догадлайся с трех раз из какого они лагеря... Но теперь, хоть номинально и не в команде, а как я сказал в "городе" есть Миша. А улица - это его конек B-)

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Среди дейтсвенных инструментов у него в противостоянии с окуевшей Зрадой - только один- УЛИЦА.
Саме так. З Міхо туди виходили тисячі рішучих і готових битися. Але Зеленський міг легко привести під зРаду десятки тисяч лагідних людей. Такій кількості не потрібно битися, достатньо просто себе показати покидькам. Ні в кого крім Вови такої можливості нема. А він беззубо залишив нам всім на голову срану мажоритарку ще на 5 років.  :(
Link to comment
Share on other sites

Саме так. З Міхо туди виходили тисячі рішучих і готових битися. Але Зеленський міг легко привести під зРаду десятки тисяч лагідних людей. Такій кількості не потрібно битися, достатньо просто себе показати покидькам. Ні в кого крім Вови такої можливості нема. А він беззубо залишив нам всім на голову срану мажоритарку ще на 5 років:(

 

Вангую, шо поводов и желаний распустить уже новообрану Раду у Зели за эти 5 лет будет вагон и маленькая талежка... Так шо не надо так обреченно ;) Да и улица никуда от этого процесса не денецца... Главное, чтобы не было холостых выстрелов. 

 

А пока я с наслаждением наблюдаю как эти гниды исходят на гавно :) Сегодня Бляшко и Палубий орали в Зраде, шо у Зели нога под землями гореть буде т  :weep:  :weep:  :weep:

 

И все из -за Закона про мову  :fp1:

 

Хотя... 

В Адміністрації президента Володимира Зеленського кажуть, що не поділяють думки співвласника студії "Квартал 95" Бориса Шефіра, яку напередодні висловив в інтерв'ю "Детектор Медіа".

Про це йдеться у відповіді прес-служби АП на запит BBC News Україна.

"Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента", – заявили у прес-службі.

 

Истерикой рошеновских во всех смыслах педерастов удолетворен  :tu:  :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так, звичайно. Але поки Вова на Банкову не заїхав, його точка зору не дуже від Шефірової відрізнялась, не зважаючи на весь патріотизм Квартала. Просто бізнес є бізнес. А від коцапів вони мали левову частку прибутків.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...