Перейти до змісту

Розправа з українством


Гість shpylka

Recommended Posts

А  що  таке  професійний  історик,  даруйте?

Той, хто займається виключно наукою і не робить ПОЛІТИЧНИХ заяв. Як тільки поліз в політику - все - з професії можна викреслювати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Той, хто займається виключно наукою і не робить ПОЛІТИЧНИХ заяв. Як тільки поліз в політику - все - з професії можна викреслювати.

Піднімання  з  архівів  документів,  оприлюднення  їх -  то  політика  чи  історія?  Чи  мають  право  українці  на  свою  правдиву  історію,  чи  кожен  збоку  буде  нам  вказувати,  що  в  нашій  історії  треба  казати,  а що  не  треба?

Link to comment
Share on other sites

Піднімання  з  архівів  документів,  оприлюднення  їх -  то  політика  чи  історія?  Чи  мають  право  українці  на  свою  правдиву  історію,  чи  кожен  збоку  буде  нам  вказувати,  що  в  нашій  історії  треба  казати,  а що  не  треба?

"Піднімання з архівів" - робота науковця, яка оприлюднюється в акадамічних виданнях. Користатися ними, а не власними уявленнями про історію - справа політика. До того ж в відкритому суспільстві всі архіви повинні бвти загальнодоступними. А "правдиву" історію тре викладати в школах на основі наукових фактів, а не політично заангажованих заяв.

 

Всі ці ІНП, чи та український, чи то польський, чи то гітлерівський - Аненербе, які вдають з себе наукові заклади, є суто політичні пропагандистські організації, які нічого доброго для розуміння і взаєморозуміння дати не можуть.

 

До речі, а чого це "історик" Вятрович так вибірково віддкивав архіви КДБ? Чому тільки про справи давно минулих днів і ані слова про агентів КДБ та їх нащадків, які заполонили сьогодні український політикум? Може тому, що собачці хтось вказав де можна гавкати, а де гавкать не можна???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Піднімання з архівів" - робота науковця, яка оприлюднюється в акадамічних виданнях. Користатися ними, а не власними уявленнями про історію - справа політика. До того ж в відкритому суспільстві всі архіви повинні бвти загальнодоступними. А "правдиву" історію тре викладати в школах на основі наукових фактів, а не політично заангажованих заяв.

 

Всі ці ІНП, чи та український, чи то польський, чи то гітлерівський - Аненербе, які вдають з себе наукові заклади, є суто політичні пропагандистські організації, які нічого доброго для розуміння і взаєморозуміння дати не можуть.

 

До речі, а чого це "історик" Вятрович так вибірково віддкивав архіви КДБ? Чому тільки про справи давно минулих днів і ані слова про агентів КДБ та їх нащадків, які заполонили сьогодні український політикум? Може тому, що собачці хтось вказав де можна гавкати, а де гавкать не можна???

Собачка,  бо  українець  і  робить  українську справу?  Вам  ближчі  "історики", котрі  викручували  нашу  історію?  О,  вони  друкувалися  всюди  і  в  академічних  видданнях,  і  в  підручниках- у  них  була  повністю  зелена  дорога.

 

Написали  ви  повну  дурню.

1. Не  В ятрович  визначає,  що  можна  оприлюднювати,  а  що  ні.  Для  цього  є  інші  служби. 

2. Новітня історія без політики  не обходиться  і  у  всіх  вона  заангажована:  і  в  кацапів,  і  в  поляків,  і  в євреїв.

Одні  українці  нікому  історію  не  складають,  тому  їх  можна  покопати  і  обізвати  собачками.

 

Це  ваше  лице. 

Link to comment
Share on other sites

Собачка, бо повторюю, тявка лище там, де дозволено!  Дозволено політичною! коньюнктурою. Завтра вона поміняється і ця собачка буде тявкати на новий манер. Так, мені такі "історики" як і представники інших наукових галузей не подобаються, до якої б етнічної групи вони не належали.

 

Архіви КДБ  ( хоча б ті, які ще не знищено такими коньюнктурщиками як Вятрович та його хазяями, які не виключено навічно вляпані в істрію в тих архівах як агенти) повинні бути відкритими без жодних виключень! Саме це є ознакою демократичної держави, саме це вимагали після розвалу Совка і при творенні незалежної Україні її громадяни. Бачу швидко ви про це забули і готові сприймати лише те, що вам ДОЗВОЛЕНО, як воно співпадає з  ВАШИМИ уявленнями як про оточуючий світ взагалі, так і історію зокрема. 

 

Казки про політизацію історії в демократичних країнах на державному рівні, залиште дітлахам, яким вливають свої схиблені ангажовані уявлення про оточуючий світ дєятелі а ля Вятрович. Люди, які не один рік прожили там то не сприймають. Якби уряди демократичних країн керувалися у своїй політиці виключно ангажованим політиканством від націоналістичного до релігійного як це було у Середньовіччі, світ би не вилазив із воєн. А воювати у сьогоднішньому світі, який нашпигований нищівною  зброєю по самі вуха, надто небезпечно для власної дупи. Тому й уряди демократичних країн все ж надають перевагу толерантності у ставленні до вирішення будь яких, в тому числі й історичних суперечок.

 

Націоналістичні партії можуть приходити до влади демократичним шляхом, можуть пробувати маніпулювати зокрема історією, волаючи про відновлення "історичної справедливості" тощо, від якої часто один крок до відновлення історичних кордонів. Але на такі ситуації в демократичному суспільстві існують запобіжники. І чим міцніша демократія, тим міцніші запобіжники. А якщо не спрацьовують запобіжники національні, то в діло йдуть запобіжники міжнародні. Бо як вже сказано воювати надто небезпечно в сучасному світі. 

 

До речі, приклад рашистської агресії проти України то є чудовий приклад, куди ведуть фантомні болі суспільств, в яких політично заангажовані історики обслуговують авторитарну владу, яка вважає що тільки вона вирішує, що можна оприлюднювати плебсу, а що ні, а плебс готовий сприймати тільки, що йому згодовують зверху.

 

В історії не бува білих і пухнастих. Вся історія людства є нажаль історією воєн, знищення один одного... Як поляки  різали українців, так і українці різали поляків, а ті й інші вирізали євреїв там, де не залишалося головних кривдників. Так вчиняли й інші народи, а на місці євреїв міг бути хто завгодно. Копирсатися в цих подіях людям, які особисто, а не з чиїхось слів брали в тому участь, та ще й з огляду політичної коньюнктури, яку ви пані Шпилько, з ваших же слів толеруєте, дуже небезпечно. Я б за це карав, бо правих тут не буде ніколи, а будуть ЛИШЕ "невинно скривждені", які вічно прагнутимуть помсти і "відновлення історичної справедливості", яка вестиме лише до чергової різанини!

 

І це, злиште, проше пані, в спокої моє "лице". На ньому на відміну від вашого нема фантомних болей і комлексів ксенофобії, хуторянства і готовності сприймати тоталітаризм.  :pleasant:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Очевидно,  що  тепер  очолить  Інститут  пам яті  людина,  яка  вам  більше  до  вподоби - згорне  процес  декомунізації,  декацапізації,  і  опустить  українців  перед  поляками. 

Бо  В ятрович,  на  вашу  думку - найгірший.  Але  прошу  ще  сказати,  чи  ІП  відкриває  архіви  КДБ?  Я  не  в  курсі... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Не очевидно, не найгірший, бо нема межі людьській продажності ...

Я вже казав, що вважаю будь які ІНП, в будь якій країні злом, більшим чи меншим не суттєво.

Що таке ІП?

Щодо архівів КДБ, то наскільки мені відомо вони повністю без обмежень відкриті в країнах Балтії, хоч спротив там теж був, бо ЄС не сподобалися переслідування колишніх агентів, заборони на професії тощо.

Можна дискутувати щодо люстрації та її меж, але доступ до архівів повинен бути відкритий повністю вільний для кожного громадянина.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Можна дискутувати щодо люстрації та її меж, але доступ до архівів повинен бути відкритий повністю вільний для кожного громадянина.

І  те,  що  у  нас  архіви  не  відкриті -  вина  виключно  В ятровича.  Тому  його  звільнили.  Логіка  ваша  зрозуміла.

Щодо   Інституту  пам яті.

Очевидно,  що  ті,  хто  проти  В ятровича  і  інститутів  пам яті,  не  зацікавлені  в  тому,  щоб  ідоли  та  інші  символи  кацапізму  зникали  з  України,  Їм  не  треба,  щоб  вулиці перейменовувалися  і  українці знали  про  своїх,  а  не  чужих  героїв.

 

Я  досить  детально  вивчила  тему  українсько-польських  стосунків.  Я  читала  документальні  матеріали  зі  сльозами  на  очах.  Я  знаю  про  це  і  від  своїх  батьків.

Мій  батько,  поляк  наполовину,  ненавидів  поляків  через  ті  звірства,  які  вони  чинили  в  Галичині.

Та  й  питання  взаємостосунків  між  УНР  і  Пілсудським  не  можна  забути.

Тому  розумію,  який  хрест  звалив  В ятрович   собі на плечі  і  мені  зрозуміло,  кому  він  заважає.

Link to comment
Share on other sites

Вятрович хвалився тим що відкрив архіви, як його звільнили казав, що особисто вибив фінансування на будівлю де вони будуть зберігатися  :fp1: Але чомусь про те, що ті архіви як і раніше будуть відкриті не до кінця, навіть не згадав. Чого б це? Чому правдошукач історичної правди ховає очі, коли його про це питають???

 

Його звільнили, імхо через те, що він свідомо заважав польско-українському примиренню. І заява Зе про те, що буде доступ до ексгумації польских могил відновлено, тому підтвердження. Я вважаю це абсолютним і може пока єдиним позитивом міжнародної діяльності Зе-команди. Як там буде далі - побачимо.

 

Вулиці перейменовувала до сих пір місцева влада, пам'ятними сорудами вона займалась також. Я розумію, що для професійних патріотів розпилити додатково бюджет - то святе!  А як це робиться чудово показано у наведеному мною тут відео.

 

Мій батько поляк не наполовину, а на 100%, а бабця дружини теж полька на 100%. Вони жили на землях які палали у 30-40 роках, але ненависті в них ані до поляків, а ні до українців нема ні на 50 ні на 100 відсотків, саме тому нема і в мене, хоча я теж багато чув що з часів жежні волиньськєй, і могили предків, до яких пан Вятрович закрив доступ тим, хто хоче з'ясувати всю правду як вони загинули. Звісно він не викликає в мене захоплень.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


. Вони жили на землях які палали у 30-40 роках, але ненависті в них ані до поляків, а ні до українців нема ні на 50 ні на 100 відсотків, саме тому нема і в мене, хоча я теж багато чув що з часів жежні волиньськєй, і могили предків, до яких пан Вятрович закрив доступ тим, хто хоче з'ясувати всю правду як вони загинули.

От  бачите,  вам  добре  відомо  про  волинські  події,  хоч  справжню  причину  цих  подій  обходите.  Не  знаєте,  або  не  хочете  знати,  що  було  до  того  і  після  того  на  інших  волинських  землях,  на  тих,  що  зараз  під  поляками.  Поляки  дуже  голосно  кричать  про  звірства  бандерівців,  хоча,  чи  то  були  бандерівці,  чи  енкаведисти,  ще  є  питанням.  Власне  ці  архіви  вивчалися  В ятровичем.

Трошки  інфи.

У  30-ті  роки  на  тій  іншій  Волині  було  спалено  поляками  десятки  церков,  разом  з  підпалами  у  40-их  на  Холмщині  знищено  понад  500  церков.

Лише  у  Грубешівському  районі  спалено  52  УКРАЇНСЬКІ  СЕЛА.  Не  церков,  а сіл!

УПА  кидалася  від  одного  району  до  другого,  щоб  захистити  українське  населення  від  безчинств.

 

Питання  про  табори,  це  взагалі  тяжко  писати:  як  українців  в  барачних  ямах  місяцями  тримали  у  воді  по  геніталії,  аж  починали  гнити.  Навіть  німці  такого  не  практикували.

 

Цього  року  мені  розповідали  в  одному  волинському  селі,  що  поляки  проводили  розкопки  на  цвинтарях.  Значить,  нема  масової  заборони, але  лише  там,  де  починалися  якісь  акції.  Наші  ж  цвинтарі  в  Польщі  просто  нищать,  як  наприклад  у  Ланцуті,  де  було  поховано  400  бійців  армії  УНР,  які  УВАГА!  допомогли  розбити  більшовиків  під  Замостям,  за  що  поляки  їх  потім  інтернували.  В  таборі  загинуло  400,  не на полі  бою.  Навіть  могил  нема.

 

Список  можна  писати  і  писати  по  кожному  селу,  що  сьогодні  в  Закерзонні.

Це  треба  знати  і  пам ятати,  бо  то  наша  історія,  наша  біль  і  наша  загартованість.

В ятрович  все  робив  правильно.  Він  ввійде  в  нашу  пам ять  і  ми  передамо  це  своїм  дітям. 

Ви  можете  залишатися  при  своїй  думці.

Link to comment
Share on other sites

Ну, в мене взагалі цікаво.

 

По маминій лінії прадід - поляк. Його сина, бабціного рідного брата - поляка в повоєнні роки змусили виїхати з україни аж під німецьку границю. Покинувши все майно і посадивши на фіру сім'ю з 11  дітьми.

 

По татовій лінії - його батько - мій дід - був бійцем Галицької армії, у складі якої воював на стороні Петлюри, після розгрому був у тій частині, яка не залишилась на радянській Україні, а перейшла за Збруч. Був інтернований в польський концтабір, там мало не вмер від тифу. Мав заборону на професію на території України і змушений був працювати десь аж на північному заході Польщі. Де уженднік кричав, же нє бндзє працоваць з гайдамакем. Місцевий поліцай був змушений видати діду зброю, яку, за спогадами батька, він тримав під замком в тумбочці. Повернулися в Україну вони перед 2 світовою війною.

 

Тому, коли починаються польсько-українські розборки, я завжди питаю - кого маю більше любити: тата чи маму?

Link to comment
Share on other sites

Тому, коли починаються польсько-українські розборки, я завжди питаю - кого маю більше любити: тата чи маму?

Треба  не  про  любов  питати,  а  вивчати  минуле,  яке  зараз  відкривається.  Чим  більше,  тим  краще.  І  тоді  робити  висновки.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

От  бачите,  вам  добре  відомо  про  волинські  події,  хоч  справжню  причину  цих  подій  обходите.  Не  знаєте,  або  не  хочете  знати,  що  було  до  того  і  після  того  на  інших  волинських  землях,  на  тих,  що  зараз  під  поляками.  Поляки  дуже  голосно  кричать  про  звірства  бандерівців,  хоча,  чи  то  були  бандерівці,  чи  енкаведисти,  ще  є  питанням.  Власне  ці  архіви  вивчалися  В ятровичем.

Трошки  інфи.Ф

У  30-ті  роки  на  тій  іншій  Волині  було  спалено  поляками  десятки  церков,  разом  з  підпалами  у  40-их  на  Холмщині  знищено  понад  500  церков.

Лише  у  Грубешівському  районі  спалено  52  УКРАЇНСЬКІ  СЕЛА.  Не  церков,  а сіл!

УПА  кидалася  від  одного  району  до  другого,  щоб  захистити  українське  населення  від  безчинств.

 

Питання  про  табори,  це  взагалі  тяжко  писати:  як  українців  в  барачних  ямах  місяцями  тримали  у  воді  по  геніталії,  аж  починали  гнити.  Навіть  німці  такого  не  практикували.

 

Цього  року  мені  розповідали  в  одному  волинському  селі,  що  поляки  проводили  розкопки  на  цвинтарях.  Значить,  нема  масової  заборони, але  лише  там,  де  починалися  якісь  акції.  Наші  ж  цвинтарі  в  Польщі  просто  нищать,  як  наприклад  у  Ланцуті,  де  було  поховано  400  бійців  армії  УНР,  які  УВАГА!  допомогли  розбити  більшовиків  під  Замостям,  за  що  поляки  їх  потім  інтернували.  В  таборі  загинуло  400,  не на полі  бою.  Навіть  могил  нема.

 

Список  можна  писати  і  писати  по  кожному  селу,  що  сьогодні  в  Закерзонні.

Це  треба  знати  і  пам ятати,  бо  то  наша  історія,  наша  біль  і  наша  загартованість.

В ятрович  все  робив  правильно.  Він  ввійде  в  нашу  пам ять  і  ми  передамо  це  своїм  дітям. 

Ви  можете  залишатися  при  своїй  думці.

 

Так, я не хочу знати хто кому перший насрав в борщ в багатовікових  польско-українських чварах. Бо це зрештою ні до чого не приведе  - встановити 100 відсотково ХТО САМЕ перший підняв ножа на сусіда 50 - 100 і тим більше 300 років тому НЕМОЖЛИВО. Бо так не бува, що одні білі й пухнасті як янголи, а інші чорні як чорти. Всі, хто стврерджує, що архіви (а папери теж між іншим складають ЛЮДИ! які не завжди обєктивні і часто просто помиляються) дають 100 відсотково правдиві свідчення - БРЕШУТЬ. І якщо ти вже як науковець користуєшся архівами для встановлення максимально можливого об"єктивної картини подій, то ти мусиш працювати з архівами з обох сторін, мусиш відбірати свідчення очевидців з обох боків, мусиш вивчати роботи по тих подіях заздалегідь незацікавлених колег з третіх країн. Саме так працює справжня накуова установа, а не очолювана вже колишнім директором політично-пропагандлистьска інституція  - ІНП.  Саме так працювали започатковані в часи Юща двосторонні україно-польскі комісії, які заклали перші підвлаини великого україно-польського примирення. А потім, не без активного зовнішнього впливу почався зворотній відлік, бо політикани почали свою мерзенну справу - копирсання в старих ранах людей і цілих народів. Та й одвічним лютим друзям України і Польщі як зі Сходу, так і із Заходу дуже невігідне було це історичне зближення і утворення нового могутнього союзу молодих демократій від моря до моря.

 

В нашій родині, особливо з боку дружини теж є свої трагічні історії з тих місць і того часу... Зокрема про те як її прабабця дивом врятувалвася в травні 43-го, завдяки паперам по звірячому зарізаної і згвалтованої упяками-партизанами двоюрідної сестри. І якби не її знайомий німець - військовий інженер, який на власному авто відвіз її із дітьми на південний захід, повторного набігу "визволителів", який стався буквально іншого ранку , її сім"я б точно не пережила. А мої б з дружиною діти не народилися б. Цікаво, що того німця через місяць було підірвано насмерть  якимось іпанутим партизаном разом із цілою вантажівкою поранених зі Східного фронту ...

 

Ось так чудернацьки тосується колода долі. І встановлювати хто був правий, а хто винуватий в ті страшні часи... я не беру на себе такої відповідальності. Я взагалі проти колективної відповідальності, яку так люблять в тоталітараних країнах. Я за відповідальність - ПЕРСОНАЛЬНУ. Встановити РАЗОМ (українцям і полякам) - хто персонально (принаймні прізвища тих, хто віддавав накази) необхідно і можливо. Ось де широченне поле для діяльності істориків, які вимвчають цей предмет, а справ НОРМАЛЬНИХ політиків, а не політиканів, створити для цього максимально комфортні умови.

 

А невинно убитих з усіх сторін мені однаково шкода, бо то в першу чергу люди, а вже потім поляки. українці чи німці. А люди як відомо, заслуговують на прощення душі...                                                                                                     

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це поки його годують на шару. Але харчі скоро закінчаться і буде Михо гризти що дадуть.

 

Міша з голоду ніколи не помре. В крайньому випадку сяде на ставку в моїй колишній конторі. Вистачить і на хліб, і до хліба.

 
Link to comment
Share on other sites

Та може і на біржу піде.

 

Ага... На NSE :D

 

Зара Міша і звісно не тільки він уважно стежать за зелькіними незграбними рухами по Донбасу.

До повного колапсу там ще один-два кроки. Звісно, я не думаю, що Зельці їх дозволять зробити,

але хто зна, він же в нас такий самостійний і відважний, шо аж Хуйло злякалося :gigi:

От і чекаєм , коли вже час знову запускати Мішку рятувати Україну [ua]

 
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ось так чудернацьки тосується колода долі.

Ви  забули  додати,  що  тасувалася  та  колода  на  НАШИХ  етнічних  землях, які  різні  зайди  у  нас  забирали  і  таки  частину  забрали.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бидляк - це не походження, це генетика. Бракований природою екземпляр. Нах в ігнор.

100% попадание :D.

 

Я собой доволен. :tu:

 

Жри, споляченный малоросс!

 

EDXiJyNXUAAaf8s.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...