Перейти до змісту

Земля


Euro

Recommended Posts

 

 


А от щодо дівок у Лондоні - не треба заздрити!

 

Бугога!!! Фома, побойся Бога, ты постишь диких крокодилов йопт! Ну и если честно сказать тёлки в англии так себе, на любителя, очень они на лаврова похожи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Ну пай положим у нас будет подороже, я настраиваюсь где то на 8к, а 8к для украинского селянина это большие деньги и да, вылечится за такие деньги можно. Впрочем как выучить ребёнка или купить например квартиру в городе, если человек хочет уехать...

8к це як відбити? Мак?

 

І шо за хати за 8к? Однушка в депресивному ПГТ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

я настраиваюсь где то на 8к
Ну-ну, зараз 0,8К, а ще ці зомбаки (ти подивись на них на засіданні АК!) трохи пожидіталізірують темпом 5 поправок на хвилину (тексту яких ніхто не бачив), за всю цю країну взагалі ніхто ламаного гроша не дасть.
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Фома, побойся Бога, ты постишь диких крокодилов йопт! Ну и если честно сказать тёлки в англии так себе, на любителя, очень они на лаврова похожи...

В Англії є будь-які баришні. А от у Сєвєродонецьку чи де там пан Юра живе дівчата гарантовано зачухані/забиті.

Link to comment
Share on other sites

 

 


І шо за хати за 8к? Однушка в депресивному ПГТ?

 

Фома, ты страшно далёк от реалий, 8к это 3-х комнатная квартира в Кривом Рогу например, не в центре, но тем не менее, вот такие вот реалии..

Link to comment
Share on other sites

 

 


В Англії є будь-які баришні. А от у Сєвєродонецьку чи де там пан Юра живе дівчата гарантовано зачухані/забиті.

 

Та не свисти, в Украине зачётные девченки! Англичанкам до них как до Киева раком йопт! Сколько их вижу за кордоном то редко симпатичные попадаются, в основном как у тебя на картинках...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ты страшно далёк от реалий, 8к это 3-х комнатная квартира в Кривом Рогу например, не в центре, но тем не менее, вот такие вот реалии..

Я ж пишу - депресивна жопа.

Та не свисти, в Украине зачётные девченки! Англичанкам до них как до Киева раком йопт! Сколько их вижу за кордоном то редко симпатичные попадаются, в основном как у тебя на картинках...

Так у Англії є і українки, і не українки. В цьому і жир!

Та вже не гірші за твоїх на фотках.

Гагага

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ж пишу - депресивна жопа.

 

Йопт!!! Ну ты странный человек, в такой депрессивной жопе живёт 90% граждан Украины, живут, женятся, рожают, растят детей, лечатся и.т.д. так что такая вот жизнь и то что для кого то 8к вопрос жизни и смерти это тоже реалии, независимости от веселья экзальтированных дам...

Link to comment
Share on other sites

Оскільки пара сторінок топіка була втрачена при переїзді форуму, а події були надзвичайно резонансні, дещо відновлю.

Учора, раптом, слуги зібрали ввечері термінове засідання аграрного комітету. На нього винесли урізаний майже вдвічі пакет правок до закону про обіг с/г землі. З понад 4000 поправок свавільно залишили менше 2300. 

Кожному члену комітету вже на засіданні видавали кількакілограмовий стос паперу з правками. В роздрукованій там таблиці проти тексту кожної правки вже стояли позначки "Відхилено".

Під час засідання тексти майже усіх правок не оголошувалися, а одразу "голосувалися". Причому, окрім механічного підняття рук практично усіх представників Слуги народу на знак "Утримався", "за" і "проти" майже ніхто не голосував. З врахуванням перерв і бійки під час засідання швидкість голосування правок сягала в середньому одній за хвилину.

Після 11 години вечора Батьківщина і ОПЗЖ в силовий спосіб засідання перервали. Тимошенко звинуватила в профанації законодавчого процесу по землі особисто Зеленського. Оголошено, що опозиція терміново подаватиме заяви до НАЗК, НАБУ і ДБР.

 

4a4016d4a2282eeb4a15b04e4d7b6e81.jpg

 

Напевно за півгодини голова комітету Сольський повернувся, а приблизно за годину засідання завершилося. "Розглянути" встигли 192 правки.

Резюме: слуги чинять нахабне кидалово, усе протягнуте з такими порушеннями має бути скасоване.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Четвер, 19 грудня 2019, 13:19 • Валерія Гуржий • 9045

У Києві аграрії та Нацкорпус перекрили Хрещатик

 

b58d00dbacee54a12723e61c00f0457228b3c8f2

 

Фотогалерея

c2a39d3cc984332d01a638cd3797f13106a27327 a895f976e2c59f77ed085a81778401efa3aadcb6 f1157bf4000ff8d2363e14750cecfe8cdb01e13b 9600bcc24f85d59121a1503037894f9c63130c56 0e286b7a359dc6c5b5422c35cadabd8f5b559f5d

КИЇВ. 19 грудня. УНН. У Києві аграрії та Національний корпус перекрили вулицю Хрещатик біля ЦУМу в рамках акцій проти запровадження ринку землі. Про це повідомляє кореспондент УНН з місця події.

Представники Національного корпусу та аграрії перекрили Хрещатик. Вони протестують проти відкритого ринку продажу землі. Вони тримають плакати із надписами: “Ні продажу України”, “Ні продажу української землі”. Також протестуючі тримають прапори Національного корпусу та аграрних об’єднань. Окрім цього, вони співають Гімн України.

Всі автомобілі повертають на вулицю Богдана Хмельницького. Рух автомобілів вулицею Хрещатик повністю змінено. На місці присутні всі правоохоронні органи.

Активісти пообіцяли не йти з місця, поки не будуть виконані їх вимоги — зняття з розгляду законопроекту про відкритий ринок землі.

Нагадаємо, сьогодні, зранку 19 грудня мітингувальники знову зібралися під стінами Верховної Ради.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В гривне в которой граждане Украины получают пенсии, з-п и пр. конечно нет, странный вопрос на самом деле...

Бугага странно другое почему охуевшие производители держат цены в гривне, когда доллар падает и повышают когда  он растет  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Бугага странно другое почему охуевшие производители держат цены в гривне, когда доллар падает и повышают когда  он растет  :weep:

 

Впервые за много лет получил сегодня оптовые цены на дизель ниже 20грн. за литр....

Link to comment
Share on other sites

Впервые за много лет получил сегодня оптовые цены на дизель ниже 20грн. за литр....

 

Вово цени получили, а грушки как були по 60 так остались  :lol2:

И 100% шо останутся на будующий год, даже еси доллар будет дальше падать.

все шо  надо знать об украинском производителе  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вово цени получили, а грушки как були по 60 так остались  И 100% шо останутся на будующий год, даже еси доллар будет дальше падать. все шо  надо знать об украинском производителе 

 

Силенетио, а что ты знаешь об украинском производителе? Ты извини конечно, но я бы с тобой тему обсудил после того как ты бы кредиты под 36% годовых поюзал, а что касается цен то можешь не сомневаться в том, что они пойдут вниз, рынок Украины сегодня открыт и импорт в любом случае задавит цены, просто тут есть временной лаг...

Link to comment
Share on other sites

Силенетио, а что ты знаешь об украинском производителе? Ты извини конечно, но я бы с тобой тему обсудил после того как ты бы кредиты под 36% годовых поюзал, а что касается цен то можешь не сомневаться в том, что они пойдут вниз, рынок Украины сегодня открыт и импорт в любом случае задавит цены, просто тут есть временной лаг...

 

Тим часом, зебанько-прем'єр об'явив секвестр бюджжету 2019. Бо мало газу  палять через теплу зиму, і бюджет недоотримав з манюпаса  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, я думаю, что всё гораздо сложней и процессы, которые сейчас происходят очень не просты, я склонен делать выводы ближе к осени следующего года, а на сегодня кричать караул смысла не вижу!

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, я думаю, что всё гораздо сложней и процессы, которые сейчас происходят очень не просты, я склонен делать выводы ближе к осени следующего года, а на сегодня кричать караул смысла не вижу!

 

Я просто навів як приклад, одну з причин, на які вказав Гочарук 

Link to comment
Share on other sites

@Dilbert, понимаю что вам смешно, но дело в том, что я подобные ситуации вижу достаточно часто и у меня они смеха не вызывают от слова вообще...

мені зовсім не смішно! мені страшно

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...