Перейти до змісту

3 місяці після розстрілу Майдану: галичани сцикуни


partout

Recommended Posts

Ребята, в таких темах нужно для начала помнить, что Велесов живет на земле, которую пытаются оккупировать бабаи с гиркендами. Вот прямо вчера, сегодня, сейчас и все такое. И так вышло, что Велесов с ними не заодно.

Вспомните самих себя, когда на Майдане стреляли в людей. Как бы вы тогда ответили на коммент от garri? Просто честно ответьте, а потом уже кидайте в Велесова камни.

відповім чесно, його слова абсолютно неправильні. А підгавкування про-українських дописувачів це взагалі песець. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


відповім чесно, його слова абсолютно неправильні.

Ну, тоді ви просто дуже спокійна людина, й досягли дзену :) Бо всі інші в стресовій ситуації можуть й сказати чогось згаряча.

Link to comment
Share on other sites

Ребята, в таких темах нужно для начала помнить, что Велесов живет на земле, которую пытаются оккупировать бабаи с гиркендами. Вот прямо вчера, сегодня, сейчас и все такое. И так вышло, что Велесов с ними не заодно.

Вспомните самих себя, когда на Майдане стреляли в людей. Как бы вы тогда ответили на коммент от garri? Просто честно ответьте, а потом уже кидайте в Велесова камни.

Комашка, а до чого тут Майдан коли на ньому стріляли? Тему взалі читали? Мова про дибільні збори в табори де люди марнують довгий час без толку!

Щодо вєлесових котрих акупируют а вони сидять і "пєредергуют" на дивані - то туди їм і дорога. Ніхто приїхавши з львівщини за тебе вмирати не буде!!!!!! Можеш далі пєрєдьоргівать, або вали звідти якщо більшість твоїх сусідів рахує Гаррі фашистом і верещть РассссіяРасссія. Можеш записати і мене в сцикуни.

Link to comment
Share on other sites

щодо теми на старому ФУПі - там garri все толково розписав. Просто почитайте уважно його пост! Там немає нічого про те, що галичани не хочуть воювати за свою краіну!
Link to comment
Share on other sites

я понимаю, что велесову реально страшно сейчас на донбассе

и понимаю, что сам он не борец - что поделать, не каждому дано быть героем

а негерою в тяжелое время хочется чтобы пришел герой и спас его, в этом он не оригинален

отсюда агрессия - почему же герой не приходит

 

хотя это не оправдывает несправедливого обвинения в адрес галиччан - если бы не они, киев задушили бы

герой приходит на помощь тем, кто зовет на помощь - киев звал звап помощь

а донбасс зовет? не отдельные донбасяне вроде велесова, а донбасс в целом?

что скажут донбасяне, если на донбассе появится батальон "галиччина"?

партуа привел примерный набор эпитетов

Link to comment
Share on other sites

 

 


а донбасс зовет? не отдельные донбасяне вроде велесова, а донбасс в целом?

Донбасс в целом сидит дома и лупает глазами. Сравнивать его с Киевом, вообще-то, довольно странно. В Киев со всей Украины двадцать лет съезжались активные, молодые и стоящие люди - так и то, между прочим, без помощи Львова в критичный момент еще черт знает, чем бы кончилось. Из Донбасса они двадцать лет уезжали.

Так уж сложилось, что страна у нас неоднородна в плане гражданской активности и уровня развития гражданского общества в целом.

Это раз.

Два. Почему украинцы ловят каждое слово марионеточных главарей "ДНР", за которыми стоят 500 активистов и поддержка Ринатика - а к голосам таких же пяти сотен, но без Ринатика, относятся как к "отдельным"? Почему Йожа бегает по форумам, и предлагает договариваться с непобедимым быдлом глазастыми донбасянами, но не с Донецким Васей и Алежкой? Откуда такая выборочность?

Когда все только начиналось, когда колорадов не вооружал и не сулил открытую поддержку Ахметка - разве украинцы не видели формат противостояния в Донецке? Семь тысяч украинцев, которые пришли на площадь сами - против пяти тысяч свезенных с трех областей и россиюшки пьяненьких русичей? У украинцев такая короткая память? Или украинцы Донецка чем-то крупно перед всеми провинились, и теперь обязаны геройствовать, выходя под палки, а теперь и автоматы титушни в самом ее сердце? Просто чтобы кому-то что-то доказать?

 

 


что скажут донбасяне, если на донбассе появится батальон "галиччина"? партуа привел примерный набор эпитетов

Бедные украинцы. Их так сильно волнует, что скажет колорадская бабушка на счет того, что они делают на собственной земле.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тему на ФУПі не читав, а ось на СУПі за аналогічну темку вліпив Гаррі мінус в карму.

До речі, Велесова  в темі наче не було, а Гаррі сам перевів питання в дурнувату площину. Там в нього воно логічний ланцюжок був приблизно такий: призивають в армію - я надто зайнятий для таких справ, в мене бізнес - чому галиччани повинні захищати Донбас?

Якщо на ФУПі була така ж картина, то ІМХО Велесов правий, а захисники Гаррі явними пересмикуваннями займаються.

Link to comment
Share on other sites

Тему на ФУПі не читав, а ось на СУПі за аналогічну темку вліпив Гаррі мінус в карму.

До речі, Велесова в темі наче не було, а Гаррі сам перевів питання в дурнувату площину. Там в нього воно логічний ланцюжок був приблизно такий: призивають в армію - я надто зайнятий для таких справ, в мене бізнес - чому галиччани повинні захищати Донбас?

Якщо на ФУПі була така ж картина, то ІМХО Велесов правий, а захисники Гаррі явними пересмикуваннями займаються.

А в чому garri неправий? Для чого гребти підприємців на збори? Податки хто платити буде? Що буде з бізнесом? Чи може бюджет компенсує? Воєнкоми цю математику добре знають, тому і косять капусту. І між іншим, там же в темі - якщо війна, то ж які питання?

Link to comment
Share on other sites

А в чому garri неправий? Для чого гребти підприємців на збори? Податки хто платити буде? Що буде з бізнесом? Чи може бюджет компенсує? Воєнкоми цю математику добре знають, тому і косять капусту. І між іншим, там же в темі - якщо війна, то ж які питання?

Юлькам то напевно важко зрозуміти, але Гаррі не правий в тому, що він плутає своє "лічноє стадо с апщєствєнним". Якщо хоче балакати про продажних воєнкомів, то не треба приплітати до розмови галиччан, які захищають Донбас.

Link to comment
Share on other sites

гаррі - йульок? гиги.

хто хотів зрозуміти - все зрозумів. далбайоби прикидуються розумними. гаррі там все достатньо розписав, аби дійшло без спотворень до мозку. але диванна сотня негодує.

Link to comment
Share on other sites

Он як завернули, бляді))

 

Значить так:

 

1. Я повістку не отримував
2. Я говорив не тільки свої враження, а враження людей, яких призвали або можуть призвати. Усім зрозуміло, що на них вирішили вислужитися або зрубати капусту.

3. СлавРедько, який я сцикун ти можеш перевірити приїхавши до Львова. Тобі ж зі штатів легко всіх відправляти на полігони.

4. Велєсов - ти йобане чмо! Ти хочеш, щоб галичани йшли вибивати твоїх сусідів-колорадів, а ти будеш на ФУПі оцінювати сцикуни вони чи ні? Сука, я б тебе першого застрілив!

5. Видно, де адекватні люди, здатні думати, а де тупе бидло, яке буде кричати за когось, а коли це буде стосуватися його, то запхає язик в дупу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти хочеш, щоб галичани йшли вибивати твоїх сусідів-колорадів

Насправді, єдине чого ми усі хочемо - це щоб українці захистили свою країну від ворогів.

А всі ці розмови за галичан/донетчан/киян - це в даному контексті від лукавого. Є українці, а є вороги україни. От й уся діфференція.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

галычане стояли только за себя. не за киев, не за украину. просто противник был в киеве. после взятия киева, им больше оказалось ничего не нужно. и это понятно. запад который "нам поможет" киев не сдаст. потому что кто в киеве, тот и легитимная власть, а сколько при этом потеряется территорий им насрать. да вообще то, imho, не только им. и это надо признать.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


СлавРедько, який я сцикун ти можеш перевірити приїхавши до Львова. Тобі ж зі штатів легко всіх відправляти на полігони.

Хай  ті  мудрі  за  океаном  добровільно  приїдуть  на  45  днів  до України  на  збори,  а  потім  повернуться.  Може  їхнє  

місце  під  сонцем  зачекає  на  них.

Не  знаю,  як  у  Гаррі  з  бізнесом,  але  часом  за  45  днів  бізнес  може  луснути.  Свято  мєсто  пусто  нє  биваєт.

А  на  утриманні  цілі  'сім'ї.

Link to comment
Share on other sites

Хай  ті  мудрі  за  океаном  добровільно  приїдуть  на  45  днів  до України  на  збори,  а  потім  повернуться.  Може  їхнє  

місце  під  сонцем  зачекає  на  них.

Не  знаю,  як  у  Гаррі  з  бізнесом,  але  часом  за  45  днів  бізнес  може  луснути.  Свято  мєсто  пусто  нє  биваєт.

А  на  утриманні  цілі  'сім'ї.

 

 

так вони не говорять, що 45 днів.

це такий мінімум, а там як піде...

кажуть, що можуть забрати і на рік, а попробуєш забити - турма

там повний пздц в тій армії, вище командування звикло лише наживатися і красти

і зараз так.

Link to comment
Share on other sites

он сьогодні вже 8 наших вбитих і багато поранених. Тимчук пише. Це пацани не з Донбасу. А стріляють в них та бидлота місцева.

То може таки дати їм статус автономії, дати можливість прожити за свій рахунок..вони ж усіх кормлять...

і при тому обгородити кордон мінними полями..

Link to comment
Share on other sites

 

 


галычане стояли только за себя

(...)

и это надо признать.

Естественно. Мы все стоим только за себя. Потому что мы и есть Украина. Это надо признать.

А есть еще всякие человечки, которые ну оооочень хотели бы разделить украинцев на 100500 сортов, вдолбить каждому в голову что защищать надо максимум свою квартиру-двушку, да и то не всегда а токмо против ПС и бондеровцев. Только вот ничего у этих человечков не выйдет :) Это тоже надо признать, и перестать страдать фигней

Link to comment
Share on other sites

он сьогодні вже 8 наших вбитих і багато поранених. Тимчук пише. Це пацани не з Донбасу. А стріляють в них та бидлота місцева.

То може таки дати їм статус автономії, дати можливість прожити за свій рахунок..вони ж усіх кормлять...

і при тому обгородити кордон мінними полями..

Garri, а хто той кордон мінувати та охороняти буде, якщо хитрозроблені патріоти батьківщину захищати не хочуть? І не треба лише про Донбас, так само ти будеш говорити і про Харків, і про Одесу, і про Київ. Потім напевно скажеш, що львів"яни не повинні захищати Тернопіль та Броди :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Естественно. Мы все стоим только за себя. Потому что мы и есть Украина. Это надо признать.

А есть еще всякие человечки, которые ну оооочень хотели бы разделить украинцев на 100500 сортов, вдолбить каждому в голову что защищать надо максимум свою квартиру-двушку, да и то не всегда а токмо против ПС и бондеровцев. Только вот ничего у этих человечков не выйдет :) Это тоже надо признать, и перестать страдать фигней

 

я вам спроецирую другую ситуацию, не военную, но тоже не ах. допустим взорвалась хмельницкая или ровенская аэс по вине местного персонала и настала локальная катастрофа в пределах западных областей, угроза других областей минимальна. требуются масштабные спасательные и обеззараживающие операции. а запорожцы с харьковчанами и николаевцами грят, беженцев примем, а вот свою территорию сами очищайте, ибо сами обосрались.  это примерно тоже самое что происходит сейчас, не поленитесь, не отходя от кассы здесь на форуме, посмотрите что западенцы пишут, или нах в рассею или в автономию, или сами спасайтесь.

Link to comment
Share on other sites

Garri, а хто той кордон мінувати та охороняти буде, якщо хитрозроблені патріоти батьківщину захищати не хочуть? І не треба лише про Донбас, так само ти будеш говорити і про Харків, і про Одесу, і про Київ. Потім напевно скажеш, що львів"яни не повинні захищати Тернопіль та Броди :(

 

Я так думаю що солдати строковоъ служби. Кадровы выйськовы, контрактники ы НАцгвардыя.

 

А от для чого викликати на "навчання" на 45 днів на полігон працюючих підприємців програмістів держслужбовців - то певно тільки Турчинов із ЮВТ в курсі. у нас фірмі двох призвали. Пацани ідуть але в шоці. Вони ЄДИНІ годувальники своїх сімей .

Link to comment
Share on other sites

 

 


я вам спроецирую другую ситуацию, не военную, но тоже не ах. допустим взорвалась хмельницкая или ровенская аэс по вине местного персонала и настала локальная катастрофа в пределах западных областей, угроза других областей минимальна. требуются масштабные спасательные и обеззараживающие операции. а запорожцы с харьковчанами и николаевцами грят, беженцев примем, а вот свою территорию сами очищайте, ибо сами обосрались.  это примерно тоже самое что происходит сейчас, не поленитесь, не отходя от кассы здесь на форуме, посмотрите что западенцы пишут, или нах в рассею или в автономию, или сами спасайтесь.

Не надо мне проецировать и "открывать глаза на истину". Вам очень хочется выдать точку зрения нескольких украинцев за глобальный тренд - это понятно :) Тем не менее, украинцы спокойно наводят порядок в своей стране. И полтавчане, и дончане, и харьковчане, и жители Франковска - в составе ВСУ, нацгвардии, добровольческих соединений. Вот что происходит сейчас, и вот что до боли, до слез не по душе ценитялем русского мира.

Понимать - понимаю, сочувствовать - не сочувствую :)

Link to comment
Share on other sites

Уся справа у тому що "годувальники" з Донбасу дістали вже з 2002  року. Це вони подарували Україні царя Януковича. Тому хай самі вирішують з ким вони і хто їх повинен дотувати : Київ чи Москва.

Ось моє імхо.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Уся справа у тому що "годувальники" з Донбасу дістали вже з 2002  року. Це вони подарували Україні царя Януковича. Тому хай самі вирішують з ким вони і хто їх повинен дотувати : Київ чи Москва. Ось моє імхо.

Ваше "імхо" полягає в тому, що коли криміналітет у якійсь області гадив Україні на голову десять років та розкрадав її, то за це він має бонусне право вирішувати питання територіальної цілостності України? :)

Спробуйте ще раз ;)

Link to comment
Share on other sites

я вам спроецирую другую ситуацию, не военную, но тоже не ах. допустим взорвалась хмельницкая или ровенская аэс по вине местного персонала и настала локальная катастрофа в пределах западных областей, угроза других областей минимальна. требуются масштабные спасательные и обеззараживающие операции. а запорожцы с харьковчанами и николаевцами грят, беженцев примем, а вот свою территорию сами очищайте, ибо сами обосрались.  это примерно тоже самое что происходит сейчас, не поленитесь, не отходя от кассы здесь на форуме, посмотрите что западенцы пишут, или нах в рассею или в автономию, или сами спасайтесь.

Это модель не будет полной без одного немаловажного фактора - нужно добавить, что часть населения ходит с плакатами "Слава радиационному заражению" и активно отстреливает работников МЧС.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не надо мне проецировать и "открывать глаза на истину". Вам очень хочется выдать точку зрения нескольких украинцев за глобальный тренд - это понятно :)

 

у меня нет в планах вас или еще кого нибудь в чем то убеждать. ибо когда точка зрения базируется на вере аргументы бессильны. за сим оставляю вас наедине с вашей верой. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Это модель не будет полной без одного немаловажного фактора - нужно добавить, что часть населения ходит с плакатами "Слава радиационному заражению" и активно отстреливает работников МЧС.

Дуже влучно, чекаємо спростування 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...