Перейти до змісту

У Києві копи поставили на коліна активістів через блогерку з Росії: ганебне відео


Ali(UA)

Recommended Posts

Поліцейські заарештували активістів, які хотіли перешкодити проведенню заходу в Києві з блогеркою з Росії Олександрою Мітрошиною. Про це повідомив громадський діяч Андрій Смолій у соцмережі Facebook.

 

"Після того, як група активістів, зокрема "Відсічі", викликали поліцію, на них напали "прихильники" блогера. Поліція замість того, щоб припинити протиправні дії і зупинити захід просто заарештувала двох активістів. Їх закували в наручники і волочили по підлозі на вулицю. Одного з них тримають на колінах перед виходом. Навколо прихильники людини з держави-агресора", - зазначається в публікації.

 

 

 

XG9RJvbSN5uJ3nc9c3W2hiL42O0khgEX3Zib5e8B
вчора, 21:08

Поліцейські заарештували активістів, які хотіли перешкодити проведенню заходу в Києві з блогеркою з Росії Олександрою Мітрошиною. Про це повідомив громадський діяч Андрій Смолій у соцмережі Facebook.

 
 
 
 
 
 
 

 

"Після того, як група активістів, зокрема "Відсічі", викликали поліцію, на них напали "прихильники" блогера. Поліція замість того, щоб припинити протиправні дії і зупинити захід просто заарештувала двох активістів. Їх закували в наручники і волочили по підлозі на вулицю. Одного з них тримають на колінах перед виходом. Навколо прихильники людини з держави-агресора", - зазначається в публікації.

 

 
qHVVm17S706I1mVn0StjQpLK2ODyqTyjfh5By2am
 
Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Скунсяра, хорош фейки тягать! Вы дерьмоеды засоряете информационное пространство и воруете время...

 

який в сраці фейк, вся преса пише про це

Цікавилися, чий Крим. На виступі блогерки з РФ у Києві затримали активістів руху Відсіч

https://nv.ua/ukr/kyiv/na-vistupi-blogersha-z-rf-v-kiyevi-zatrimali-aktivistiv-za-pitannya-pro-krim-novini-ukrajini-50062824.html

 

"Чей Крым?" В Киеве во время лекции российского блогера задержали двух активистов

Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/crimea/chey-krym-v-kieve-vo-vremya-lekcii-rossiyskogo-blogera-zaderzhali-dvuh-aktivistov-1481929.html

 

Блогерка Митрошина прокоментувала інцидент на виступі в Києві (напевно вона не в курсі, що це фейк)))

https://nv.ua/ukr/kyiv/rosiyska-blogersha-oleksandra-mitroshina-zayavila-shcho-ne-pidtrimuye-aneksiyu-krimu-novini-ukrajini-50062828.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То не фейк. Не розумію, що здивувало і обурило ТС саме зараз. Оту хуйню аваковські мусора творять вже 6 років поспіль. Починаючи з нападу беркутні на активістів під Полтавою, які їхали навесні 2014го до Харкова, для протидії кацапським провокаторам, геповаті і антимайданівцям
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не розумію, що здивувало і обурило ТС саме зараз

 

Да ну с этим как раз всё ясно, но я в этот мутняк не верю, очень тупо, не может такого быть, явно какая то постанова...

Link to comment
Share on other sites

Да ну с этим как раз всё ясно, но я в этот мутняк не верю, очень тупо, не может такого быть, явно какая то постанова...

Почитай новини. Чуваки прийшли до кацапоблогерші запитати про Крим. Якийсь неадекват почав на них кидатися. Чуваки викликали поліцаїв і від них же відгребли. А неадквата ніхто не пов'язав. Вже й гандон портнов розродився у фб коментарем, що тре флешмоб замутити з відповіддю на питання "чий крим" кулаком у рило

Link to comment
Share on other sites

Да ну с этим как раз всё ясно, но я в этот мутняк не верю, очень тупо, не может такого быть, явно какая то постанова...

 

у гордона є відео. Ти подвився перед тим, як коментувати? Чи не читав, але осуждаєш?

https://gordonua.com/news/crimea/chey-krym-v-kieve-vo-vremya-lekcii-rossiyskogo-blogera-zaderzhali-dvuh-aktivistov-1481929.html

Link to comment
Share on other sites

у гордона є відео. Ти подвився перед тим, як коментувати? Чи не читав, але осуждаєш?

https://gordonua.com/news/crimea/chey-krym-v-kieve-vo-vremya-lekcii-rossiyskogo-blogera-zaderzhali-dvuh-aktivistov-1481929.html

Я вище давав посилання на відео і задав питання: "Хтось може сказати час на відео, в який активіста ставлять на коліна?"

 

 

Link to comment
Share on other sites

А я всё могу смотреть и читать? По поводу олешка что скажешь?

 

що він гандон 

 

Яким чином це виправдовує ситуацію з кримнашами? Людина порушила закон України, нелегально перетнувши кордон, українців які проти цього протестували копи затримали. Яким боком тут Олешко? Він був переодягнутим копом?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


що він гандон 

 

А гордон по твоему кто? Насколько я понимаю ситуацию ещё совсем недавно среди твоих коллег было принято считать олешку патриотом, а гордона гандоном, что то изменилось с того времени?

 

А адвокатом авакова я точно не буду, аваков министр МВД это позор Украины!!! 

Link to comment
Share on other sites

Я вище давав посилання на відео і задав питання: "Хтось може сказати час на відео, в який активіста ставлять на коліна?"

відео не про коліна а про приїзд раша блогерші. Взагалі мене коліна слабо цікавлять. Мене цікавить якого милого росіянка, яка порушила наш закон про перетин кордону, тусить в Україні, а пакують при цьому активістів, які протестують?! Хай їх хоч на руках заносять копи - суть незмінна.

Link to comment
Share on other sites

А гордон по твоему кто? Насколько я понимаю ситуацию ещё совсем недавно среди твоих коллег было принято считать олешку патриотом, а гордона гандоном, что то изменилось с того времени?

 

А адвокатом авакова я точно не буду, аваков министр МВД это позор Украины!!! 

Які ще колеги?

Гордон гандон однозначно, але в даній ситуації, щоб виправдати СБУ і копів цього мало, треба, щоб гандоном були НВ і вся інша преса, всі очевидці конфлікту, ну і щоб сама Митрошина була пришарашеною і коментувала конфлікт ,якого не було. Інакше гандонистість Гордона ніяк впливає на фактаж.

Link to comment
Share on other sites

відео не про коліна а про приїзд раша блогерші. Взагалі мене коліна слабо цікавлять. Мене цікавить якого милого росіянка, яка порушила наш закон про перетин кордону, тусить в Україні, а пакують при цьому активістів, які протестують?! Хай їх хоч на руках заносять копи - суть незмінна.

Зато заголовок теми про коліна ;)

Вірите, що мусора просто так запакували пацана за питання про Крим? Мабуть таки в його діях було щось інше.

Link to comment
Share on other sites

Зато заголовок теми про коліна ;)

Вірите, що мусора просто так запакували пацана за питання про Крим? Мабуть таки в його діях було щось інше.

 

Бгггг... Ну як! Перешкоджав чесній блогерці - громадянці нашого східного партньора, яка відвідувала Крим не через кордон України, проводити зустріч з такими ж ватними пиздосями, у яких "тожє родствєннікі в Рассіі".

Link to comment
Share on other sites

Зато заголовок теми про коліна ;)

Вірите, що мусора просто так запакували пацана за питання про Крим? Мабуть таки в його діях було щось інше.

 

була відмова виконати вимоги працівників поліції і припинити протести проти рашаблогерки.

Ось заява копів - https://www.facebook.com/UA.KyivPolice/posts/2665482503507504

 

Тобто поліція точно знала, що дана блогерка підозрюється у прошушенні закону про преетин кордон, але нічого не зробила, щоб встановити чи заперечити даний факт. Натомість затримала тих, хто про це заявляв і чинив перешкоди діям потенційного порушника.

 

У нормальній країні ця ситуація мала б 2 варіанти розвитку:

 

Факт візиту в Крим встановлено, Митрошина затримана, активістам висловлена подяка за проявлену ініціативу

Факт візиту в Крим заперечений, перед Митрошиною вибачились, активісти затримані за хуліганство і наклеп.

 

В Україні розвиток один - силовики демонструють, що вони і вся зелена влада такі ж гандони, як і пороховлада.

Link to comment
Share on other sites

1. була відмова виконати вимоги працівників поліції 

2. У нормальній країні ця ситуація мала б 2 варіанти розвитку:

 

1. Що робить поліція будь-якої нормальної країни у цьому випадку?

2. Це не справа поліції виясняти про візити в Крим. Як кордон перетнула і погранці не затримали і не завернули, значить вона тут законно.

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 

Щодо випадку з російською блогеркою з Кримом в анамнезі.

У змаганні з агресивної меншовартості срібло між собою поділили СБУ, яка не заборонила їй в‘їзд, та прикордонники, які її впустили в країну не перевіривши.

Ну а золото отримала «моя нова поліція» a.k.a. мусора, які спакували людей лише за незручні питання до гості з одвічної мусорської метрополії. За питання, які, до речі, мали б поставити їй всі перелічені вище уповноважені дармоїди.

Власне, ця ситуація - дзеркало симбіозу силовиків у цій країні, коли їм уже необов‘язково прикидатися патріотами.

 

Link to comment
Share on other sites

розходьтесь  пацани.

Перше -  гівноблогерша , тут  все  зрозуміло .

 

Друге. Ми точно  клоуном  преза   обрали? А  оці "щирі" українці тоді  ХТО? нахера клоунаду  показову  влаштували?

Link to comment
Share on other sites

а шо отримали "ватні пиздосі, у яких "тожє родствєннікі в Рассіі"" і які якогось бєня туди поперлись

а  їм  по  пиздакам туса   корча  вирішила  не  давати.

 

Так  кажете  тільки  хуйло  провокації на майдані 2013  року  влаштовував?  Ню  ню.

Link to comment
Share on other sites

1. Що робить поліція будь-якої нормальної країни у цьому випадку?

2. Це не справа поліції виясняти про візити в Крим. Як кордон перетнула і погранці не затримали і не завернули, значить вона тут законно.

Нормальна поліція перевіряє інформацію і вживає заходи. Це якраз не справа прикордоннтків приймати рішення. Вони затримують по сигналу правоохоронних органів, тобто поліції або СБУ. Ну хіба би та Мітрошкіна намагалась пронести через кордон гранату в трусах.

 

А так прикордон служба може внести в свою базу на підставі рішення суду або кримінальної справи.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...