Перейти до змісту

Пляжний Кемпінг


Uki

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Через кожні метрів 50-100 будівля на десь 5 туалетів і 5 платних душевих

А панорамное фото какое-нибудь есть?

 

Я что-то с грустью представляю себе подобный пейзаж.

 

А сток куда? Автономный, централизованный или туда- к акулам?

Link to comment
Share on other sites

є звичайно панорама на гугл мапс

https://www.google.com/maps/@33.0196319,-117.2836057,2a,75y,92.47h,86.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1scKw59X_eLsij5T6WJcktPQ!2e0!7i13312!8i6656

В таких місцях зазвичай є каналізація. 

В гірських кемпграундах ями. Щоденно заливають хімікати, а час від часу приїзджає машина та викачує....

Link to comment
Share on other sites

є звичайно панорама на гугл мапс

https://www.google.com/maps/@33.0196319,-117.2836057,2a,75y,92.47h,86.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1scKw59X_eLsij5T6WJcktPQ!2e0!7i13312!8i6656

В таких місцях зазвичай є каналізація. 

В гірських кемпграундах ями. Щоденно заливають хімікати, а час від часу приїзджає машина та викачує....

Что-то он какой-то одиночно стоящий? Не?

Link to comment
Share on other sites

Так а в чём там прикол? Туса? Трава? Свобода пих-пих?

 

Просто відпочинок біля океану в напівдиких умовах...... в той же час поряд з цивілізацією....  

Якби без дітей то можна було б і пих-пих..... 

Link to comment
Share on other sites

Просто відпочинок біля океану в напівдиких умовах...... в той же час поряд з цивілізацією....  

Якби без дітей то можна було б і пих-пих..... 

Центральная канализация и "в напівдиких умовах" как-то не очень сочетаются.

 

Так это по сути городской пляж?

Link to comment
Share on other sites

Центральная канализация и "в напівдиких умовах" как-то не очень сочетаются.

 

Так это по сути городской пляж?

 

Тому і префікс напів-. 

не зовсім міський...

міський пляж це шось тіпа такого

https://www.google.com/maps/@33.5428531,-117.787122,3a,75y,112.35h,86.55t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipOm3U2sGI8xRWF_oEqGDgZKU4wxXdCPpb0Mj346!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOm3U2sGI8xRWF_oEqGDgZKU4wxXdCPpb0Mj346%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya45.000004-ro-0-fo100!7i10240!8i5120

Link to comment
Share on other sites

Ну, даже и не напів- .

 

В любом случае, раз такое нравиться - вай нот?

 

Хорошего времяпрепровождения.

 

Да! И не загорайте под солнцем в полудень!

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Ну, даже и не напів- .

 

В любом случае, раз такое нравиться - вай нот?

 

Хорошего времяпрепровождения.

 

Да! И не загорайте под солнцем в полудень!

 

Сонце ми всі знаємо та розуміємо прекрасно  :D

Принцип такий - з 11 до 3 кремом мазатись обов'язково.....

Link to comment
Share on other sites

Так а в чём там прикол? Туса? Трава? Свобода пих-пих?

Просто ближче до природи. У нас таке теж є в Скелястих Горах або біля різних озер. Є спеціальні кемпінги, де підганяєш свій Рекреаційний Автомобіль (пересувну хату) і прикручуєш її до газу, води, електрики просто на місці. Поряд площадочка для стола та стільців, можна робити барбекю і тп. Ну і туалети з душами - не в ліс же йти і забруднювати природу.

Link to comment
Share on other sites

Сонце ми всі знаємо та розуміємо прекрасно  :D

Принцип такий - з 11 до 3 кремом мазатись обов'язково.....

Креми дуже шкідливі. Краще нічим не мазатись, а вдягати спеціальні футболки та труси, в яких можна плавати і які мають ультрафіолетовий захист. На голову широкополого капелюха. І не висовуватися на пряме сонце між 11 та 5 годинами.

Link to comment
Share on other sites

В чому їх шкідливість. Як на мене то набагато більш шкідливо вести таке життя де на двір можна вилізти лише після 5

https://www.doctoroz.com/article/your-sunscreen-might-be-poisoning-you

 

і купа іншої інфи. Я купую натуральний з цинком для дитини. Простіше та здоровіше створити природний бар"єр тою ж футболкою.

 

Хоча дехто і не тефлоні готує, і дітям їжу із штучними барвниками дає ...

Link to comment
Share on other sites

https://www.doctoroz.com/article/your-sunscreen-might-be-poisoning-you

 

і купа іншої інфи. Я купую натуральний з цинком для дитини. Простіше та здоровіше створити природний бар"єр тою ж футболкою.

 

Хоча дехто і не тефлоні готує, і дітям їжу із штучними барвниками дає ...

 

Я користуюсь кремом років 15, але лише якщо доводиться бути під сонцем з 11 до 3 і ніяких варіантів сховатись в цей час.... Ніяких проблем від користування кремом не помітив

Link to comment
Share on other sites

Я користуюсь кремом років 15, але лише якщо доводиться бути під сонцем з 11 до 3 і ніяких варіантів сховатись в цей час.... Ніяких проблем від користування кремом не помітив

Поки що :gigi: фор хум хау. Колись уряди гарантували, що і пластикові пляшечки для немовлят безпечні ...

Link to comment
Share on other sites

 

А шо там такого страшного? Якщо не виклик алергії та подразнень - то ніяких проблем вроді.....

Ми ніколи не мажемся частіше чим раз на день і лише тоді коли доводиться бути на сонці з 11 до 3 і ніде сховатись в цей час......

Link to comment
Share on other sites

А шо там такого страшного? Якщо не виклик алергії та подразнень - то ніяких проблем вроді.....

Ми ніколи не мажемся частіше чим раз на день і лише тоді коли доводиться бути на сонці з 11 до 3 і ніде сховатись в цей час......

Там все детально розписано - піди і почитай.

Link to comment
Share on other sites

Там все детально розписано - піди і почитай.

 

Там нічого жахливого крім "недостатньо інформації шоб робити якісь висновки....". Якщо вас це так лякає, то сидіть вдома до 5

Link to comment
Share on other sites

Там нічого жахливого крім "недостатньо інформації шоб робити якісь висновки....". Якщо вас це так лякає, то сидіть вдома до 5

 

А я і так сиджу. Уже писала, що люблю комфорт і ненавиджу спеку.Тому зазвичай у 25 і вище, коли сонце високо, на вулицю не виходжу - потреби нема.

Link to comment
Share on other sites

А я і так сиджу. Уже писала, що люблю комфорт і ненавиджу спеку.Тому зазвичай у 25 і вище, коли сонце високо, на вулицю не виходжу - потреби нема.

 

Біля окену спеки не бува..... Коли займаєся якимись активностями тіпа плавання, серфінгу, каякінгу педдлбоардінгу то без крему ніяк не обійтись.... Мені особисто краще крем чим водяна одежа влітку....  Або тупо сидіти та вмикати.... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Біля окену спеки не бува..... Коли займаєся якимись активностями тіпа плавання, серфінгу, каякінгу педдлбоардінгу то без крему ніяк не обійтись.... Мені особисто краще крем чим водяна одежа влітку.... 

Ще пріти у таку спеку на сонці, гребучи і т.п. :gigi:

 

Мій відпочинок - мінімум стресу та навантажень (у тому числі фізичних) і мінімум двоногих навколо :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ще пріти у таку спеку на сонці, гребучи і т.п. :gigi:

 

Мій відпочинок - мінімум стресу та навантажень (у тому числі фізичних) і мінімум двоногих навколо :gigi:

 

Танунах..... Так тут щодня відпочивати можна.... Вже давно не задовольняє такий "відпочинок".....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...