Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Ми в небезпечній фазі: глава ВООЗ виступив з гучною заявою після нового коронавірусного рекорду

Пʼятниця, 19 червня 2020, 21:00

 

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус заявив, що світ вступив в нову і дуже небезпечну фазу пандемії коронавірусу COVID-19.

Таку заяву він зробив на прес-конференції в п'ятницю, 19 червня.

"Вчора в ВООЗ надійшли відомості про понад 150 тис. нових випадків COVID-19. На даний момент це найвищий добовий показник", - повідомив Гебрейєсус.

За словами глави ВООЗ, половина всіх нових випадків захворювання припадає на Північну і Південну Америку. Але велике число інфікованих виявляють і в країнах Південної Азії і Близького Сходу.

"Світ знаходиться в новій і дуже небезпечній фазі", - попередив глава ВООЗ.

Він зазначив, що людям набридло сидіти вдома, а уряди прагнуть відкрити економіку.

"Але вірус все ще стрімко поширюється, він як і раніше смертельно небезпечний, і більшість людей до цього часу уразливі", - підкреслив Гебрейєсус.

Link to comment
Share on other sites

20.06.20 16:00 В опорных больницах Закарпатья заканчиваются места для больных COVID-19, - главврач Закарпатской инфекционной больницы Поляк

 

Ухудшение эпидситуации на Закарпатье привело к резкому увеличению количества госпитализированных, в больницах первой волны реанимационные отделения переполнены.

 

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укринформ", об этом на брифинге в Закарпатской ОГА сообщил Михаил Поляк, главный врач Закарпатской инфекционной больницы.

"Ухудшение эпидситуации на Закарпатье привело к резкому увеличение госпитализированных, в больницах первой волны реанимационные отделения переполнены. За последние две недели количество больных коронавирусом выросло в разы, мы скоро дойдем до того, что не будет мест для госпитализации", - сказал Поляк.

Он пояснил, в настоящее время в больницах первой волны мало принимают больных, ведь процесс выздоровления идет тяжело, около трех недель продолжается лечение в стационаре.

"На сегодня, 20 июня, на утро в больницах первой волны 179 больных. Вчера выписано только 11. Не выписываем - поэтому некуда класть новых", - сказал Поляк.

 

Он также отметил, что с 19 июня больных COVID-19 госпитализируют в районные больницы.

"Но в некоторых районах - Хустском, Свалявском, Иршавском, они также переполнены. На сегодня более 30 больных в каждой", - сказал он.

Link to comment
Share on other sites

Пєрвая Лєдє підхопила корону :fp1:

 

У дружини президента Володимира Зеленської Олени лабораторно підтвердили коронавірус.

Джерело: Зеленська в Інстаграм, Офіс президента

Пряма мова: "Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів...

Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку".

 

Деталі: Глава держави і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні.

Дружина президента закликала українців не втрачати пильність. Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятати, що від кожного залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомих людей.

 

Офіс президента уточнює, що перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби.

Наголошується: під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні.

 

 

 

 

Одразу дві думки:

 

1. Брехня - заради піару.

 

2. Інтима там вжєе давно нема B-) Бо я не уявляю собі, як можна спати в одному ліжку з дружиною і не підхопити заразу :fp1:

 

Здравия Елене Зеленской. Чем больна Первая Леди. Таро

 

https://www.youtube.com/watch?v=M6dzjp58O_4

Link to comment
Share on other sites

РНБО зробило сайтик по КВ. Світ в них відстає від реальних даних, а ось Україну можна нормально роздивитись, є навіть підозри по регіонах і можливість подивитись дані на певну дату: https://covid19.rnbo.gov.ua/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні. За весь час в Луганській обл. підтверджено усього 72 випадки симптомних і безсимптомних з березня. А підозр 527.

Через 2 тижня прийдуть результати ПЛР по тих 527 і більшість з них переповзе у підтверджені ;)

Link to comment
Share on other sites

Єдина лабораторія в нашій області здатна зробити 12 тестів на добу. Так що за 2 тижні більше 168 фізично не переповзе, навіть якщо їх мільйон насправді.

Link to comment
Share on other sites

Новий рекорд у світі за добу - 162.994

Новий рекорд в Україні - 940.

Місцеві вибори восени, схоже, не відбудуться, не до того буде.

 

a50d14efb46e670fb1a8dcd85e43c8e1.png

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Невдовзі світ заб'є на корону, як колись забив на СПІД і решту. Вибір простий - або загнеться світова економіка, або кілька мільйонів представників людської популяції
Link to comment
Share on other sites

Чим далі, тим зрозумілішою стає небезпека корони. Справа кількома мільйонами не обмежиться. Тим більш, хронічно страждати від неї стане багато людей, що видужали.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Чим далі, тим зрозумілішою стає небезпека корони. Справа кількома мільйонами не обмежиться. Тим більш, хронічно страждати від неї стане багато людей, що видужали.

Тільки від СПІДу щорічно у світі мре близько ляма людей

Link to comment
Share on other sites

Ти ігнориш ступінь заразності і динаміку поширення. Якій ніяк не заважає навіть літнє тепло з ультрафіолетом.

Я не довіряю статистиці по ковід. Там дуже багато маніпуляцій і недостовірної інформації. Що там шведи, вже всі вимерли, чи ще хтось живий лишився?

Link to comment
Share on other sites

Ще є живі, але перспективи очевидні. Порівнювати треба з сусідами  https://uapolitics.com/index.php?/topic/39543-kitajskij-koronav%D1%96rus-kroku%D1%94-po-planet%D1%96/page-99&do=findComment&comment=1169755

d171617f507c1ba650b2605b1e1b7b52.png

Link to comment
Share on other sites

Такі порівняння гівна варті, бо сусіди сидять на карантині, який, врешті-решт, будуть колись вимушені закінчити. От тоді й порівняємо, після "другої", "третьої", надцятої хвилі у них. Як це зараз відбувається у Південній Кореї, Китаї, тощо
Link to comment
Share on other sites

Я не довіряю статистиці по ковід. Там дуже багато маніпуляцій і недостовірної інформації. Що там шведи, вже всі вимерли, чи ще хтось живий лишився?

 Злягаються як і раніше в гарячих шведських хфаміліях  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...