Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Керівник Pfizer заявив, що трьох доз вакцинованим вже не достатньо. Незабаром, колотимуть ще одну

 

https://youtube.com/watch?v=b0-sM6JEcpk

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Я від грипу роблю щороку. Не бачу проблеми робити від корони.

 

А не робив ні разу у своєму житті щеплення від грипу. І досі живий-здоровий. Як і без ковідного шмурдяку, який переніс не важче за грип. Здоровим людям воно нах не потрібне, імунітету достатньо, щоб справитися з ГРВІ. Це ж не чума і не холера, врешті-решт. Щодо хроніків - індивідуальний підхід у кожному випадку щеплення. Таке моє особисте переконання

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Здоровим людям воно нах не потрібне, імунітету достатньо, щоб справитися з ГРВІ.

Ти мислиш як совок. От контактор отримує £500 на день. Якщо він захворів на 2 тижні це мінус £5000. Ціна вакцини £15. Думайте.

Link to comment
Share on other sites

Це скільки пройшло з останньої твоєї вакцинації?


Ти мислиш як совок. От контактор отримує £500 на день. Якщо він захворів на 2 тижні це мінус £5000. Ціна вакцини £15. Думайте.

 

Хулі думать, дивися статистику. Щеплені хворіють так само. Не проханже твій аргумент

Link to comment
Share on other sites

Це скільки пройшло з останньої твоєї вакцинації?

Півроку десь, але я на бустер не поспішаю.

 

Хулі думать, дивися статистику. Щеплені хворіють так само. Не проханже твій аргумент

Я про грип і т д.

 

В мене от зараз в команді контрактор з короною веслає аж гуде бо пайка пропадає, усі інші або 3 зробили або у черзі.

Link to comment
Share on other sites

проблема як ми бачимо не в короні а в тому що є частина суспільства що корони бояться і переломили через коліну іншу половину що не боїться.

 

тобто боягузи/панікери заставили усіх плясати під свою дудку.

Link to comment
Share on other sites

Стат повна куйня.Я не вірю жодному офіціозу після того як в нас пробували приписати ракового хлопчика в ковід жерту щоб показати як діти від нього вмирають.

Якби не спротив сімї то би всі кричали про дельту- вбивцю дітей.

Ти відео дивився?

Самі ковідні смерті без повної статистики по іншим видам смерті за останні 10 років це інфошум щоб лякати хомячків.

Link to comment
Share on other sites

не рахується. Тільки тричі. Інокше у табір. При наймні скоро так буде:)

В нас на сайті NHS написано, що хто отримав бустер 3+ місяці тому має право на 4 дозу.

 

Вчора о 8 вечора Бора дав інтерв'ю - сьогодні на вакцину черги по 4-5 годин.

Link to comment
Share on other sites

Веб-сайт Министерства здравоохранения Японии  призывает граждан получать «вакцину»; однако они подчеркивают, что это не обязательно,

 
Хотя мы призываем всех граждан пройти вакцинацию от COVID-19, она не является обязательной или обязательной. Вакцинация будет проводиться только с согласия человека, который будет вакцинирован после предоставления информации.
 
Кроме того, правительство рекомендует тем, кто рассматривает возможность укола, внимательно рассмотреть как его эффективность, так и побочные эффекты.
 
Пожалуйста, сделайте прививку по своему усмотрению, понимая как эффективность предотвращения инфекционных заболеваний, так и риск побочных эффектов. Без согласия вакцинация не проводится.
 
Кроме того, они подчеркивают, что предприятия не принуждают сотрудников проходить экспериментальную генную терапию. Сотрудники также не должны дискриминировать тех, кто отказывается от инъекций.
 
Пожалуйста, не принуждайте к вакцинации никого на вашем рабочем месте или тех, кто вас окружает, и не дискриминируйте тех, кто не был вакцинирован.
 
Правительство даже ссылается на  «Консультации по правам человека », включая инструкции по работе с любыми жалобами, если люди сталкиваются с «прививочной» дискриминацией на работе.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...