Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Саме країни,  де сучасними засобами інформації і комунікації - читай зомбування стали мішенню тих, хто задумав колихнути ринки і вийти на істотчне їх падіння аж до кризи та депресії, за якими може слідувати щозавгодно...

 

Ти впав у єресь конспірології і сам собі протирічиш. Парою сторінок назад, ти розповідав про неефективніть і неконтрольованість біологічної зброї, а зараз про те, що черговиий "сорос" провернув небачену раніше комбінацію у світовому масштабі, тут же зазначивши, що ніхто не може наперед сказати, чим воно все закінчиться. Не виключаючи і самого "злого генія", який це все зміг провернути, і по якому це може йобнути також   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Чомусь про епідемію еболи в Африці західни ЗМІ розповідали не менш докладно в деталях, з точною кількістю помрелих і хворих, ніж про коронавірус, а тепер звідки відомо? B-)

,

Може тому, що там волонтерили їх лікарі і міжнародні фонди? Моливо, що скоро і про Україну будемо знати докладніше. Он візитери із ВОЗ вже навідалися

Link to comment
Share on other sites

Чомусь про епідемію еболи в Африці західни ЗМІ розповідали не менш докладно в деталях, з точною кількістю помрелих і хворих, ніж про коронавірус, а тепер звідки відомо? B-)

В еболи симптоматика і смертність усе робить очевидним без тестів.

Link to comment
Share on other sites

Ти впав у єресь конспірології і сам собі протирічиш. Парою сторінок назад, ти розповідав про неефективніть і неконтрольованість біологічної зброї, а зараз про те, що черговиий "сорос" провернув небачену раніше комбінацію у світовому масштабі, тут же зазначивши, що ніхто не може наперед сказати, чим воно все закінчиться. Не виключаючи і самого злого генія, який це все зміг провернути, по якому це може йобнути також   :gigi:

 Ти просто не уцважно мене читаєш...

Дя я пишу, що це біологічна зброя??? Я пишу, що це використання примари застосування біозброї, або навіть свідомої компроментації її застосування однією із країн - великих гравцем в даному випадку Китаєм з метою виникнення масової істерії, яка привела за кілька тижнів до найбільшого падіння світових ринків за останні кілька десятиріч...

 

Як  раз та сторона, я поки її не назвиаю, яка на думку моїх колег і яку я схильний розділити,  стоїть за цією кризою, найменше від неї постраждає.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В еболи симптоматика і смертність усе робить очевидним без тестів.

 

Смертність в еболи напорядок більша  :fp1:

Ми ведемо мову не про очевидність а про недоступніть іноформації.

Як треба, інформація в цьому світі дістаєтсья і розходиться по ньбому за кілька годин.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

,

Може тому, що там волонтерили їх лікарі і міжнародні фонди? Моливо, що скоро і про Україну будемо знати докладніше. Он візитери із ВОЗ вже навідалися

 

Ще раз. ВОЗ чудово пофнформований про стан речей в УСЬОМУ світі.

Link to comment
Share on other sites

 Ти просто не уцважно мене читаєш...

Дя я пишу, що це біологічна зроя??? Я пишу, щзо це використання приимари застосування біозброї, або навіть свідомої компроментації її застосування однією із країн - великих гравцім в даному випадку Китаєм з метою виникнення масової істерії, яка привела за кілька тижнів до найбільшого падіння світових ринків за останні кілька десятиріч...

 

Як  раз та сторона, я поки її не назвиаю, яка на думку моїх коле Яку я схильний розділити,  стоїть за цією кризою, найменше від неї постраждає.

 

Я мав на увазі інше, що спровоковану світову кризу так само неможливо контролювати, як і біологічну зброю.

Link to comment
Share on other sites

Я мав на увазі інше, що спровоковану світову кризу так само неможливо контролювати, як і біологічну зброю.

 

Контролювати неможливо, але запустити - легко! Особливо в глобальному світі.

Link to comment
Share on other sites

Ще раз. ВОЗ чудово пофнформований про стан речей в УСЬОМУ світі.

 

Про Україну вони можуть отримати дані тільки за рахунок якихось статистичних розрахунків і естраполяції даних по іншим країнам, наразі. Які б брали до уваги рівень медицини, міграційні процеси, відкритість кордонів, тощо. Масового тестування немає, то звідки дані ще можна взяти? 

Link to comment
Share on other sites

До речі це не обов"язково робити якійсь окремій країні. Сьогодні це достпуно певній впливовій групі людей, яка має в своєму розпорядженні достатні фінансові ресурси, інформаторів і агентів в ключових економіках світу.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Про Україну вони можуть отримати дані тільки за рахунок якихось статистичних розрахунків і естраполяції даних по іншим країнам, наразі. Які б брали до уваги рівень медицини, міграційні процеси, відкритість кордонів, тощо. Масового тестування немає, то звідки дані ще можна взяти? 

 

Маосовго тестування немає, бо не має масового ураження!

А масового ураження немає, бо небезпека коронавірусу ковід 19 надто перебільшена.

Кілкість смертей і кількість заховрілих - в світі - це крапля в морі.

Link to comment
Share on other sites

Зебанько роздуплився, нарешті, спічем до громадян. Не пройшло і півроку, як зебанки почали діяти "рєшитєльро, і на опєрєженіє"

 

"Именно поэтому мы действуем решительно и на опережение. :fp1: Первое: мы закрываем границу для иностранцев. Две недели иностранные граждане не смогут попасть в Украину. Через две недели этот вопрос будет рассмотрен повторно", - заявил он.

 

Link to comment
Share on other sites

Ну і навіщо тоді випускати джина з лампи?  

 

Для того, щоб на тому заробити гроші :fp1:

Всі сучасні фондові ринки - це заробляння грошей на емоціях, на паніці, на інсайдерськуій або непервіреній інформації.

 

Це гроші з повітря! Як ти маєш їх купку і граєш там - то ти довбойоб, як ти маєш їх достатньо, аби впливати на процеси - то ти - злий геній і маєш чудовий шанс зірвати джекпот B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Маосовго тестування немає, бо не має масового ураження!

А масового ураження немає, бо небезпека коронавірусу ковід 19 надто перебільшена.

Кілкість смертей і кількість заховрілих - в світі - це крапля в морі.

 

Може навпаки? Розкажи це італійцям. Ти сусліка відішь?...©ДМБ

Щодо  небезпеки, то пройшло зовсім мало часу, щоб робити такі висновки

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні черговий стрибок - понад 11,5 тис. нових захворілих у світі за добу. І майже +9% смертей - їх вже 5,4 тис.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Може навпаки? Розкажи це італійцям. Ти сусліка відішь?...©ДМБ

Щодо  небезпеки, то пройшло зовсім мало часу, щоб робити такі висновки

 

Італійців 80 мільонів - 3 тисячі помрелих - це навіть не крапля в морі...

 

Висновки із ситуації В Китаї. Я за нею слідкую надприскіпливо, бо Гонконг від мене всього за 650 миль...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Для того, щоб на тому заробити гроші :fp1:

Всі сучасні фондові ринки - це заробляння грошей на емоціях, на паніці, на інсайдерськуій або непервіреній інформації.

 

Це гроші з повітря! Як ти маєш їх купку і граєш там - то ти довбойоб, як ти маєш їх достатньо, аби впливати на процеси - то ти - злий геній і маєш чудовий шанс зірвати джекпот B-)

 

Так це не просто емоції і паніка, а реальна світова криза, про настання якої говорять вже принаймні рік-півтора. Коронавірус був лише спусковим гачком, "чорним лебедем". 

Link to comment
Share on other sites

Італійців 80 мільонів - 3 тисячі помрелих - це навіть не крапля в морі...

 

Висновки із ситуації В Китаї. Я за нею слідкую надприскіпливо, бо Гонконг від мене всього за 650 миль...

 

Там епідемія в Італії вже закінчилася, чи що? А Китай не показник. Он у Північній Кореї теж все пучком.

Link to comment
Share on other sites

Так це не просто емоції і паніка, а реальна світова криза, про настання якої говорять вже принаймні рік-півтора. Коронавірус був лише спусковим гачком, "чорним лебедем". 

 

Так тих, хто заробив гроші на падінні акцій - це хвилює менше всього :D

Link to comment
Share on other sites

Так тих, хто заробив гроші на падінні акцій - це хвилює менше всього :D

 

Вони їх зароблять, якщо дорожче продадуть те, що задешево купили. А цей час ще не настав  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Там епідемія в Італії вже закінчилася, чи що? А Китай не показник. Он у Північній Кореї теж все пучком.

 

Китай як раз самий головний показник того, чи можна приборкати цю епідемію, чи ні....

Як це зробити китайці всім продемонстрували, питання лише в тому чи згодні перетерпіти такі заходи жителі сталих демократій і "золотого мільярду" ;)

 

Як в Європі почнуть діяти як в Китаї, то можливо теж приборкають... Хоча дуже сумніваюсь, що так вони зможуть діяти...

Link to comment
Share on other sites

Вони їх зароблять, якщо дорожче продадуть те, що задешево купили. А цей час ще не настав  :gigi:

 

Дехто продав величезні пакети акцій, коли про вірус ще ніхто не горлав з екранів телевізорів.

А от ті, хто їх купував, і втрачає на падінні по кілька ярдів вдень певно рвутть собі волосся на дупі :weep:

Link to comment
Share on other sites

Китай як раз самий головний показник того, чи можна приборкати цю епідемію, чи ні....

Як це зробити китайці всім продемонстрували, питання лише в тому чи згодні перетерпіти такі заходи жителі сталих демократій і "золотого мільярду" ;)

 

Як в Європі почнуть діяти як в Китаї, то можливо теж приборкають... Хоча дуже сумніваюсь, що так вони зможуть діяти...

 

І як виглядає Україна у порівнянні з Китаєм?

Link to comment
Share on other sites

Дехто продав величезні пакети акцій, коли про вірус ще ніхто не горлав з екранів телевізорів.

А от ті, хто їх купував, і втрачає на падінні по кілька ярдів вдень певно рвутть собі волосся на дупі :weep:

 

"Величезні пакети акцій" неможливо непомітно продати, щоб вони не впали в ціні

Link to comment
Share on other sites

Як в Європі почнуть діяти як в Китаї, то можливо теж приборкають... Хоча дуже сумніваюсь, що так вони зможуть діяти...

В Європі вже так не діють, бо неможливо там за тиждень збудувати спецлікарню на тисячі місць з нуля з усім необхідним і посадити за пару днів в жорсткий карантин 60 мільйонів людей.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В Європі вже так не діють, бо неможливо там за тиждень збудувати спецлікарню на тисячі місць з нуля з усім необхідним і посадити за пару днів в жорсткий карантин 60 мільйонів людей.

 

То які тоді претензіїї до Зельцмана і ко???

Вони імхо, навіть зробили більше. ніж від їх очікували :fp1:

Інші справа, що то все одно ніхто не оцінить, ну то таке :D

Link to comment
Share on other sites

То які тоді претензіїї до Зельцмана і ко???

Вони імхо, навіть зробили більше. ніж від їх очікували :fp1:

Інші справа, що то все одно ніхто не оцінить, ну то таке :D

Поки що вони не зробили нічого, окрім бла-бла.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...