Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Вірус грипу мутує по 10 раз на рік, і, тим не менше, перехворівши одним з типів, отримуєш частковий імунітет до інших. Наш коронавірус має поки що тільки A, B і С, у Європі виключно останній, тому вакцина мала б сенс.

 

То інше питання, чи можливі ефективні вакцини проти коронавірусів. Дехто вважає, що ні. Тоді просто розтягти епідемію у часі, щоб вмерли тільки найбільш піддатливі, а "середніх" можна було б відкачати.

 

І українців лякати треба, бо то анархічні пофігісти (сам такий). Головне - не дати иліті вилізти нам на голову з тотальним стеженням і позбавленням свобод.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ніколи не прививався від грипу, жодного разу!  Ні в Совку, ні в Україні, ні в Штатах, ні деінде Жодного разу не мав нічого серйознішого ніж звичайге грві  :fp1: а я далеко не взірець здорової людини. Хєрня всі ці ваші вакцини ВІД ГРИПУ  і розводилово чистої води  :shuffle:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Х.з., може з не дуже адекватними масами дійсно лише переляком можна впоратися?   :pardon: Бо не діють на багатьох наші улюблені збалансовані новини так, як би нам хотілося.

 

Поки шо я бачу від істерії в змі зворотній ефект... На економіці і настроях громадян...як це не зупинити тепер і одразу то через півроку мало вам не здасться...і не кажіть потім, що вас не попереджали  B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ніколи не прививався від грипу, жодного разу!  Ні в Совку, ні в Україні, ні в Штатах, ні деінде Жодного разу не мав нічого серйознішого ніж звичайге грві  :fp1: а я далеко не взірець здорової людини. Хєрня всі ці ваші вакцини ВІД ГРИПУ  і розводилово чистої води  :shuffle:

Не щеплювався також. Але як слушно зазначив @convex, якийсь імунітет в суспільстві до нього є. А до корони поки що немає і пневмонія від неї страшна трапляється.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

До речі, десятки разів пробував з"ясувати в дохтурів різного калібру - яка різниця між грипом і грві? Внятної відповіді так і не отримав  :weep:

то ж рятівної вакцини від короновірусі не чекаю і вам не раджу ;)

Link to comment
Share on other sites

Не щеплювався також. Але як слушно зазначив @convex, якийсь імунітет в суспільстві до нього є. А до корони поки що немає і пневмонія від неї страшна трапляється.

 

Не вірю я ні в який суспільний імунітет :fp1: бо кожен організм унікальний! Одні й ті  ж ліки рятують одного, а на іншого не діють зовсім, чи діють нелостатньо ефективно.

Link to comment
Share on other sites

Колективний імунітет полягає у тому, що кожного чергового інфікованого найімовірніше оточують люди, які вже мають антитіла до цієї хвороби. Це залежить від "заразності" - скількох людей в середньому заражує хворий. Грип зупиняється приблизно після наявності антитіл у половини популяції, кір - у 92%, для нашого коронавірусу десь між 60% і 80%. Стільки і мусить захворіти, доки епідемія не стихне.

Link to comment
Share on other sites

Ще один приклад, свого власного організму...останні 5-7 років помітив, що коли я захворюю на щось типу простуди, то при відчутті жару і повному враженні, що в мене не менле 38 температура, в реалі вона ЗНИЖУЄТЬСЯ  :fp1: десь між 35, 2 та 35, 9. Рекорд був 34, 9  :fp1: при одужанні - приходить в норму.. Жоден з лікарів не міг цього пояснити. Хотіли вже для дослідів узяти  :weep: ось вона сучасна медицина, як доводиться мати справу з чимось, шо не вписується в протоколи  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Для зупинки епідемії важлива поведінка середньостатистичних організмів, а один екзотичний пірат з парадоксальною реакцією на інфекції не має жодного значення :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Для зупинки епідемії важлива поведінка середньостатистичних організмів, а один екзотичний пірат з парадоксальною реакцією на інфекції не має жодного значення :D

 

І як далеко цьому тверженню до марксиситських і білямарксистських постулатів ?  B-) де все намагалися підгорнути під так звані суспільні процеси. Бо так було зручно впоратися коли реальність входила в клінч з так званими теоретичними догмами ;)

 

"Суспільний імунітет" це просто чергова спроба підігнати реальність під теорію. Звучить може і красиво, але чи воно є істиною? 

Link to comment
Share on other sites

І як далеко цьому тверженню до марксиситських і білямарксистських постулатів ?  B-) де все намагалися підгорнути під так звані суспільні процеси. Бо так було зручно впоратися коли реальність входила в клінч з так званими теоретичними догмами ;)

 

"Суспільний імунітет" це просто чергова спроба підігнати реальність під теорію. Звучить може і красиво, але чи воно є істиною? 

 

Який там Маркс, чиста теорія випадкових процесів, математика, читай Гіхмана, Скорохода і Ядренка))

Link to comment
Share on other sites

Хтось може дати відповідь на просте питання: чому при інфекціх температура тіла піднімається і чому її намагаються збивати медикаментозно?

 

Збивати тому, що температура вища, ніж 39, виснажує організм більше, ніж галіму бацилу. А піднімається не тільки при інфекціях, а й при будь-якому запальному процесі, але це вже хай медики і біохіміки/біофізики пояснюють))

Link to comment
Share on other sites

Який там Маркс, чиста теорія випадкових процесів, математика, читай Гіхмана, Скорохода і Ядренка))

 

Підводити унікальне створіння природи - людський організм під метматичні теорії - я точно не буду :)

Це хай "фахівці" від статистики та епідеміололгії роблять, які грають тепер першу скрипку в нагнітанні істерії.

 

Збивати тому, що температура вища, ніж 39, виснажує організм більше, ніж галіму бацилу. А піднімається не тільки при інфекціях, а й при будь-якому запальному процесі, але це вже хай медики і біохіміки/біофізики пояснюють))

 

Іншими словами включається імунна система, яка через підвищення клітинного метаболізму в здорових клітинах, намагається поборити інородне тіло - віруса, бактерії тощо. Звідси і підвищуєтсья загальна температура тіла. Але от біда, не завжди імунна система робить це "розумно", атакуючи тільки те, що треба - безпосередього інтервента. Часто предметом її атаки стають власні здорові клітини і через підвищений в момент ураження інфекцією метаболізм організм в кращому випадку "виснажуюється", а в гіршому починає переставати нормально працювати чрез ураження власних здорових клітин не самим інтервентом-вірусом, а  власно. імунною системою.

 

Як казав єдиний лікар, який більш менш логічно давав пояснення реакції мого організму на вірусну респіраторну інфекцію, в моєму випадку замість підвищення клітинного метаболізму, він зменшується ( в тому числі і в уражених клітинах і в самих клітинах мікробу, то ж тим самим зменшується швидкість проникнення вірусу в клітину і його здантість розповсюджуватися і вражати нові клітини. Тобто виснажується не мій організм, а сам вірус, бо втрачає актвиність, необхідну для розповсюдження і виживання. Тому й всі мої грві за останні роки проходили нарпочуд легко. ЧОМУ саме так відбуваєтья зі мною звісно лікар пояснити не міг.

 

Можливо я не все правильно сформулював ( не фахівець) але суть така.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ніколи не прививався від грипу, жодного разу! Ні в Совку, ні в Україні, ні в Штатах, ні деінде Жодного разу не мав нічого серйознішого ніж звичайге грві :fp1: а я далеко не взірець здорової людини. Хєрня всі ці ваші вакцини ВІД ГРИПУ і розводилово чистої води :shuffle:

Вакцина таки работает, но не каждая одинаково полезна.

Link to comment
Share on other sites

До речі, десятки разів пробував з"ясувати в дохтурів різного калібру - яка різниця між грипом і грві? Внятної відповіді так і не отримав :weep:

то ж рятівної вакцини від короновірусі не чекаю і вам не раджу ;)

То такие доктора. Гугл даёт ответ на этот вопрос за пару секунд.
Link to comment
Share on other sites

Хтось може дати відповідь на просте питання: чому при інфекціх температура тіла піднімається і чому її намагаються збивати медикаментозно?

Повышение температуры, это защитная реакция организма. Температуру сбивают только в случае плохого самочустивя.

Link to comment
Share on other sites

САМОЕ АДЕКВАТНОЕ ПРО КОРОНАВИРУС

 

Вот мнение человека, совпадающего с моим до мелочей. И я тоже сын медиков. Там если чо 7700 лайков, 4900 каментов и 8100 перепостов.
Кирилл Зверев 10 апреля в 15:58 ·
Друзья, это очень важный пост. Для простоты репоста, обойдусь в этот раз без мата и сарказма. Просто так получилось, что я оказался на пике информационного поля по COVID-19. И каждый вечер я получаю всё новую и новую информацию из первых рук. Для меня было неожиданно, что папа, который уже давно всё доказал мировому научному сообществу в плане вирусологии, так впишется в массовое просвещение и отмену паники. А раз так я должен ему помочь.
Ниже несколько базовых вещей, которые Вы должны знать, понять, принять и успокоиться:
1. ВИРУС СУЩЕСТВУЕТ. Непонятно где, когда и от кого он появился. ВОЗМОЖНО в Китае, но это не точно. Его много, но не больше чем многих других. Он очень контагиозен. Он передается воздушно-капельным путем. И он не выведен человеком, как считают сторонники теории заговоров.
2. ПЕРЕБОЛЕЮТ ВСЕ. У вас просто нет никаких шансов этого не сделать. Даже если вы жестоко ушли в карантин, примотали себя скотчем к унитазу. Вы всё равно переболеете им рано или поздно. Вирус пришел к человеку НАВСЕГДА. Он станет столь же регулярной болячкой, как грипп, аденовирус, парагрипп и много что еще другое, называемое в нашей традиции ОРВИ. Кстати, ученые (настоящие, не «британские») подсчитали, чтобы перебороть вирус карантинными мерами, на жесточайший карантин ВСЕМУ ЧЕЛОВЕЧЕСТВУ надо уйти на 200 недель и то это не точно.
3. ВИРУС НЕ ОПАСЕН. 80% людей переносят его бессимптомно вообще. Только 20% имеют какую-то симптоматику. Небольшое количество из них имеют тяжелую симптоматику. И считанные единицы умирают. По немецким данным лишь 0,5 % (все время снижается) смертности от больных. Не зараженных, а именно больных, обратившихся в клинику. И надо понимать, что далеко не все они умирают на аппарате ИВЛ. Многие это делают от осложненного инфаркта, диабета, многих других хроник и даже рака. Они все тоже попадают в статистику «смертности» по COVID-19
4. УМИРАЮТ ХРОНИКИ. Не старики, а именно носители хронических болезней. Просто чаще именно старики имеют хроники гораздо больше, чем молодые. Это логично. У человека с астмой шансов умереть всегда больше, чем у человека без нее. Всегда и от ЛЮБОЙ болезни. Кстати, ожирение - тоже фактор риска.
5. САМОИЗОЛЯЦИЯ И КАРАНТИН РАЗНЫЕ ВЕЩИ. Карантину подлежит зараженный человек до выздоровления или человек подвергнувшийся риску заражения. Он подписывает бумагу и две недели ОБЯЗАН сидеть дома. И их хватают и штрафуют. Остальные вольны гулять и работать, если повезло, когда есть где. Самоизоляция – дело добровольное.
6. САМОИЗОЛЯЦИЯ, возможно - бесполезна. См. пункт 2. В западных странах она (в виде карантина) введена из-за того, что системы тамошнего здравоохранения не справляются с текущим наплывом «лёгочных». Там задача избежать резкого наплыва больных на очень редкие там в отношении человек/жопоместо койки, врачей, лекарства и вентиляторы. У нас свой путь и своя система. В этой ситуации она показала себя многократно более эффективной из-за того, что ее не успели «оптимизировать». И, если бы не неразбериха в Минздраве, вполне возможно, что никакая самоизоляция не была бы нужна. И, кстати, многие западные страны уже начали снимать карантин. А некоторые рискнули и не вводили вовсе, показав ровно ту же статистику по заражениям и смертям, что и ушедшие в затвор страны.
7. СМЫСЛ САМОИЗОЛЯЦИИ РАСТЯНУТЬ ПО ВРЕМЕНИ ПИК ЗАБОЛЕВАЕМОСТИ, А НЕ СНИЗИТЬ ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО ЗАРАЖЕННЫХ. См. пункты 2 и 6. Вы сидите дома не для того, чтобы не заболеть, в этом плане Вы «обречены». Суть – чтобы всем не ломануться по больницам одновременно. Но как показывает практика, серьезных научно-статистических обоснований вашего сидения дома, как статистики свободных коек, врачей, лекарств, аппаратов на данный момент нет. Так что пункт 6 – вопрос отрыт.
8. ВПОЛНЕ ВОЗМОЖНО ВЫ УЖЕ ПЕРЕБОЛЕЛИ. Сейчас идет пик заболеваемости от «приехавших». Никто не знает (но по ощущениям это – так) что это уже вторая (третья?) волна. Но сегодняшние тесты способны лишь показать заражены ли Вы в данный момент. Теста на антитела не существует в России точно). Поэтому невозможно сказать соприкасались ли Вы уже с инфекцией или Вам только предстоит.
9. РАБОТАЮЩИЕ ПО ЭТОЙ ТЕМЕ ВРАЧИ - НЕ ГЕРОИ. Что бы они там не писали в своих инстаграмах – чуваки хайпуют на Вашем страхе. Я имею право это писать – я учился в том же ВУЗе. А еще я работал лаборантом в ИКБ №1 где ставил гепатиты С и В. Каждый день я ходил через пятый этаж, где курили ВИЧи и контактировал с зараженнной кровью. И это ни хрена не подвиг. Врачи просто выполняют свою работу. Они не имеют дело с особо опасной инфекцией и имеют нужные средства защиты. А если и очень хочется поставить памятник медицинскому работнику, то лучше сделать это акушерке роддома ИКБ №2, каждый день, копающейся в ВИЧ-инфицированной крови. Для меня показателен пример главврача коммунарки, подхватившего вирус, из которого поспешили сделать героя самопожертвования. Он – не герой, а мудак. Дебил и преступник. На первом занятии, на первом курсе мед института (как сейчас помню – анатомии) нам очень жестко объяснили состричь ногти, побрить бакенбарды и бороды. Это правило с нами всегда. А по его безграмотности и халатности под риск заражения был поставлен глава Государства. Это п-ц, друзья!
10. НЕ НОСИТЕ МАСКИ, ПЕРЧАТКИ. НЕ ДЕЗИНФИЦИРУЙТЕ РУКИ. Маска работает только «на выход» или на ну очень короткий промежуток времени. Если Вам на маску попадет зараженная слюна с вирусом – почти 100% Вы его вдохнете. Маски нужны только врачам с интенсивной их сменой и зараженным, чтобы вирус не выплевывался из зараженных губ. Дез.растворы – это вообще кранты! Если бы в мед институте на «микре», «инфекции», «эпидеме» или даже «кожвене» студент бы ляпнул про обязательное ношение перчаток и обработке рук спиртом во времена легочной инфекции – он пошел бы на пересдачу. Я не понимаю, почему сегодня выросшие студенты позируют в перчатках в магазинах и позорят свое мед образование. Вирус попадает в организм при контакте со слизистой, а не кожей! У кожи очень мощный защитный барьер, она для того и нужна. И спиртом Вы его убиваете. Иными словами, грязными руками не надо лезть в рот и ковырять в носу. А, перед тем как это делать, руки надо мыть. Но это же с малолетства известно! При контакте грязных рук со слизистыми переносится огромное количество болезней – многие, по-настоящему, смертельные. И коронавирус чуть ли не самая безобидная из них. А нося перчатки, маски и моя руки спиртом, Вы лишь убиваете нормальную микрофлору кожи и ее саму, открывая уже на коже новые ворота для других заболеваний.
11. ВАКЦИНЫ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ НЕ БУДЕТ. Не рассчитывайте. Это возможно только через 1,5-2 года и то в идеальном мире. Вы до нее «не дотянете». Гораздо хуже, что из-за карантинных мер мы рискуем остаться без вакцины от гриппа на следующий год. А грипп имеет смертность в несколько раз(!) большую, чем эта новая зараза. Специфического лекарства, если что, тоже не будет.
Link to comment
Share on other sites

Начебто усі це мають розуміти, а воно не так. Найгірше, що це не так на рівні владних еліт.

Але п.6 коцапського академіка під дуже великим сумнівом.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

П.6 Зависит от поставленной задачи. В популяционном смысле самоизоляция вредна. Она растягивает пандемию во времени, препятствуя развитию быстрого и массового коллективного иммунитета. Если бы грипп лечили самоизоляцией то в год от гриппа в мире умирало бы не по пол миллиона в год а по 10. В социально экономическом контексте самоизоляция действительно нужна для плавного распределения ресурсов , в том числе медицинских между уже пострадавшими, заболевшими.
Link to comment
Share on other sites

Академік натякає, що на коцапії з успадкованою нею від совка кількістю койко-місць на душу можна було б і не вводити такого жорсткого карантину, як на Заході. Десь у глибинці з кількома одиницями населення на кілометр це має сенс. Але на прикладі московських черг швидких видно, що це не працює скрізь.

 

В популяционном смысле самоизоляция вредна. Она растягивает пандемию во времени, препятствуя развитию быстрого и массового коллективного иммунитета.
Перекладаю: в популяційному сенсі корисно не стримувати розповсюдження. Таким чином ми зробимо кількість важких хворих абсолютно непідйомною для лікувальних закладів, через що вони стануть не дуже потрібними. Люди масово вимруть і інфікують швидко всю околицю. Після чого усю необхідну роботу зроблять загони дезинфекторів та утилізаторів. На мій погляд, це не прийнятно.
Link to comment
Share on other sites

Німецкий лікар Вольфганг Водарг вимагає припинити коронапаніку

 

Вольфганг Водарг (нар. 2 березня 1947 в Ітцего, земля Шлезвіг-Гольштейн) — німецький лікар-психіатр, політик, член СДПН, голова комітету охорони здоров'я Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як голова комітету охорони здоров'я Парламентської асамблеї Ради Європи, 18 грудня 2009 року Водарг підписав проект резолюції[3], мала обговорюватися в січні 2010 року. Він закликав до розслідування передбачуваного впливу фармацевтичних компаній в глобальній компанії ВООЗ по боротьбі з пандемією грипу H1N1 у 2009 році.[4] В 2009-2010 роках він заявляв, що пандемія свинячого грипу була фальшивкою, що дозволила заробити фармацевтичним компаніям на продажу вакцини.[5]

У 2020 доводив, що коронавірусна "істерія" необгрунтована[6][7].

 

https://www.youtube.com/watch?v=6HDvYgAamjg&feature=share&fbclid=IwAR0-ytxMrc2YODDcfC9G7uOte6PaC_2HJu4-rLW1swHJApWwmUF2-B9TUZ8

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

чому повторюють писати, що невідомо звідки прийшов вірус?

не треба вологих маркетів з щурами і кажанами тримати, то не буде і зарази

 

і чому вся ця зараза йде з Африки, Азіі і Сходу? невже там нічого не чули про гігієну і за 100 років не можна було побудувати каналізацію.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Люди масово вимруть і інфікують швидко всю околицю

це лише ваші фантазії, насправді всі перехворіють і помруть лише слабі, так створено тварин і якщо вам це не подобається, то можете висловити свою думку Творцю

Link to comment
Share on other sites

це лише ваші фантазії, насправді всі перехворіють і помруть лише слабі, так створено тварин і якщо вам це не подобається, то можете висловити свою думку Творцю

Я не стверджую, що всі помруть. Помруть лише слабкі. Але за умови не стримування процесу розповсюдження корони серед світової популяції без імунітету до неї, цих слабких виявиться занадто багато для будь-якої медицини і на тривалий період. Навряд такий колапс можна буде вважати позитивом.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В самом начале был дельный совет, когда уже было понятно, кого это косит. Всех пожилых и хронически больных на карантин. Обеспечить изоляцию, ресурсную базу и мед помощь. Остальным жить нормальной жизнью, заражаться переболеть. Получить иммунитет. Дождаться прекращения панлемии, выпустить из карантина пожилых и больных. Но это бы работало если бы задача была поскорее все закончить. Тут же задачи другие: как можно дольше потянуть, как можно больше бабла слить в унитаз. Сдуть мировую инфляцию.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...