Перейти до змісту

Флорида


Ali(UA)

Recommended Posts

у вас еще тазером не херачат если без масочки?

 

У тебе дуже вивернуті уявлення про каліфорнію..... Сьогодні он їздив здавати пляшки...... Без маски..... Ніяких навіть питань не було.....

Link to comment
Share on other sites

У нас вчера такое движение было на дорогах, до короновируса такого движа в субботу не было. Или мне так кажется с непривычки. В пятницу первый раз за много месяцев стоял в пробках...
Link to comment
Share on other sites

Так вчора чи в п'ятницю?

 

Я якось пристосувався що в заторах ніколи не стою, хоча затори в ЛА постійно...........

 

и вчера и в пятницу. я к тому что жизнь вернулась.

 

З.Ы. немного фоток с пляжа... погодка наконец не так жарко...

oB9MrSk.jpg

OTWUABn.jpg

O9XXhyt.jpg

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Geo образився шось. Я його в твітері знайшов а в нього приватні повідомлення відключені.

 

Ну я не втримався та висловився про те шо тоді сталось коли цілу гілку знесли а тебе забанили......

Link to comment
Share on other sites

Ну я не втримався та висловився про те шо тоді сталось коли цілу гілку знесли а тебе забанили......

та ну його, він нервовий і завжди робить драму. треба просто виписати правила та слідкувати. не хоче тем про США - випиши в правилах, бань за ксенофобію, або дозволяй ксенофобію. мати - випиши в правилах і бань або дозволяй. а його носить то туди то сюди. хороша людина, але адміністратор ніякий.

Link to comment
Share on other sites

та ну його, він нервовий і завжди робить драму. треба просто виписати правила та слідкувати. не хоче тем про США - випиши в правилах, бань за ксенофобію, або дозволяй ксенофобію. мати - випиши в правилах і бань або дозволяй. а його носить то туди то сюди. хороша людина, але адміністратор ніякий.

 

Мені вони обоє кабс та гео виглядають як нарциси....... Потребують щоб ними захоплювались постійно......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Reload Page to see tweet..Link..

 

невелика група людей зібралась. щось не бачив жодного зібрання за бідона. укі- поділися будь ласка натовпами за бідона.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

невелика група людей зібралась. щось не бачив жодного зібрання за бідона. укі- поділися будь ласка натовпами за бідона.

 

:fp1:

Ти теж туди поперся ковідом заражатись?

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Ти теж туди поперся ковідом заражатись?

 

там люди не верят в ковид.... ковид это демократическая страшилка....

вообще уже октябрь месяц... с марта уже 8 месяцев прошло... пора бы прозреть Уки

Link to comment
Share on other sites

На трампоманів і секту хуйляцького патріархату ковід не діє, точніше, для них його нема.

вероятно. был стуржис 450 тыщ человек. ралли. еще в июле. они не умерли. была куча ралли по стране уже. рефрижераторы с трупами рисуют на СНН.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...