Перейти до змісту

Ви будете вакцинуватись


coolzak

  

16 проголосували

  1. 1. Хто там буде

    • Звичайно як тільки буде можливість
      4
    • Зачекаю рік чи два щоб подивитись як воно діє
      9
    • Мені не треба,віддайте Євро
      1
    • Куплю довідку
      1
    • Інше
      1


Recommended Posts

ПЦР тест делается 2е суток... 

Кто тебе такой бред сказал? Я в 10 утра сдал, а после 19 на сайте уже был результат.

a546f430f196e00d6cda440a84d66dd4.jpg

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кто тебе такой бред сказал? Я в 10 утра сдал, а после 19 на сайте уже был результат.

у нас шлют в лабу там делают. 24-48 часов. я так погуглил. стоит больше сотни баксов без страховки. может Уки расскажет кто реально делал.
Link to comment
Share on other sites

В нас приватна фірма робить .PRC і антитіла.прс 250 канадських ,антитіла 150.приїзджають додому і 48 год видають тест

 

Ще раз..... Там у гавайців конкретний список фірм, яким вони довіряють.......  :weep:

яка попало фірма не підійде

Link to comment
Share on other sites

Мені сьогодні подзвонили і сказали що маємо фрі апгрейд до преміум бо той ресорт де брали не набрав людей і всіх селитимуть в один будинок.

Маю надію що до 16 нічого не зміниться бо тепер не знаєш що буде завтра

Link to comment
Share on other sites

Мені сьогодні подзвонили і сказали що маємо фрі апгрейд до преміум бо той ресорт де брали не набрав людей і всіх селитимуть в один будинок.

Маю надію що до 16 нічого не зміниться бо тепер не знаєш що буде завтра

Нам просто на ресепшене дали бесплатный апгрейд на премиум, подарок от фирмы. Чтобы не забывали приехать на следующий год:)
Link to comment
Share on other sites

И Дали скидку на месте. Вернули часть денег. Вся поездка обошлась 3600 канадских долларов на троих. С перелётом, трансфером и полным фаршем. Премиум пакедж. Никто не может теперь таких цен найти. Говорят что я гоню. Приходится им скриншот банковского транскипта показывать.
Link to comment
Share on other sites

хлопці а вам хочецця полетіть віддохнуть самим без сім'ї? розправить крила так сказать хоч іноді.

 

П.С. пью Glenmorangie the lasanta single malt

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...