Перейти до змісту

Ви будете вакцинуватись


coolzak

  

16 проголосували

  1. 1. Хто там буде

    • Звичайно як тільки буде можливість
      4
    • Зачекаю рік чи два щоб подивитись як воно діє
      9
    • Мені не треба,віддайте Євро
      1
    • Куплю довідку
      1
    • Інше
      1


Recommended Posts

А якщо не будуть в магазини ,кіно,ресторани пускати?або на роботі скажуть

 

В магазини і так пускають..... Там ризик не дуже великий....... ресторани та кіно не є необхідністю....... робота - необхідність........

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Немає обов'язкового для форумних опитувань пункту - "аффтар мудак"  B-)

І ще одного - я щойно перехворів, намагатимусь вакцинуватися місяців через 6, хоча в Україні це буде проблематично. Коцапська і китайська вакцини йдуть нафік.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Щоб колоти собі вакцину, виробник якої по закону не несе ніякої відповідальності за наслідки для здоров'я вакцинованого, треба бути несповна розуму. Нехай спочатку потренуються на котах ковідодрочерах, а я подивлюся, що з того вийде. На власному досвіді не раз і не два пересвідчувався, що бігти попереду паротяга не варто  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


виробник якої по закону не несе ніякої відповідальності

 

 

 


Нехай спочатку потренуються на котах ковідодрочерах

 

що тобі до їхнього тренування, якщо вони все одно не несуть відповідальності?

Link to comment
Share on other sites

Задрали вакцинодрочери!

Як добре було Б людству без їх довбаних щеплень!

Воно було б у десятеро меншим і, нажаль, хронічно хворим, але скількох проблем позбавилося б! Принаймні усіх ресурсів залишалося ще на віки, і на викиди СО2 усім було пох.  :)

%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%

Link to comment
Share on other sites

проблема не в вакцинировании а в том что тебя будут колоть чем то наспех изготовленным от болячки по типу гриппа. оно того стоит? счас пускают в страны если нет прививки от тубика? или от оспы ? или от кори? а там смертность намного выше чем от ковидки.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як добре було Б людству без їх довбаних щеплень!

 

А не треба узагальнювати. Від винайдення нової вакцини до її  масового використання зазвичай проходить 3-5 років, а то й більше. Мокша поправ, якщо я помиляюся. А КОВІДну бовтанку менше, ніж за рік наколотили, протестували, випробували на людях, і ковідодрочери радісно заверещали "Ураааааа! Вперед, чмо японське! Іттіть. Контра. Хто не хоче, вб'ю нахуй!" © І саме цікаве, ніхто ні за що не відповідатиме, за можливі негативні наслідки. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Від винайдення нової вакцини до її  масового використання зазвичай проходить 3-5 років, а то й більше.

Окрім хуйляцького Спутніка усі ці вакцини пройшли повний цикл випробувань на десятках тисяч добровольців. Розроблені вони з застосуванням зовсім іншої технології матричної РНК. Саме це і великі гроші дозволило замість очікуваних ще навесні рекордних 18 міс. до початку масового виробництва, вкластися у 7-8. На відміну від традиційних вакцин, які є послабленим, але реальним збудником захворювання, мРНК вакцини Moderna, Pfizer і BioNTech містять лише модифіковану РНК, що провокує самі клітини людини виробляти білок SARS-CoV-2. У відповідь на це імунна система генерує антитіла.

Процес розробки був форсованим, але весь час перебував на поверхні  https://uk.wikipedia.org/wiki/Вакцина_проти_COVID-19

Вакцина Pfizer і BioNTech випробувана на 43 тис. добровольців, Moderna - на 30 тис.

 

це Черкаси?  :fp1:кацапи :X  якісь писали - світова змова, а не заговІр 

:tu:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

"Вакцина Pfizer і BioNTech випробувана на 43 тис. добровольців, Moderna - на 30 тис.", отлично, пусть вас сначала попрокалывают, а я подожду годик другой. хотя если реально будет необходимо уколюсь, но детям нини вплоть до домашнего обучения.
Link to comment
Share on other sites

пройшли повний цикл випробувань на десятках тисяч добровольців. Розроблені вони з застосуванням зовсім іншої технології матричної РНК

 

Є така фігня, як наслідки віддалені у часі. Через рік, два, три... А тут на тобі - і нова технологія розробки вакцин, і відсутність довготривалих клінічних випробувань, тощо. Якщо все так заїбісь у вакцинаторів, то чому тоді фірми розробники вакцин позбавлені урядами країн на законодавчому рівні будь-якої відповідальності за можливі негативні наслідки їх застосування? Ковідодрочери, ви про катастрофу з талідомідом чули хоча б? Ні? То почитайте для загального розвитку https://scisne.net/a-1091

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

талідомід
Є хімією. Розроблені Moderna, Pfizer і BioNTech вакцини є лише РНК з короновірусу, який і так циркулює тепер серед мільярдів людей.

В мене запитання у світлі "п.5" - ковідодрочери при владі мали сидіти на дупі рівно і мовчки з появою корони?

А як би діяли воїни світла - ковідоти на їх місці? Забезпечували вільне здобуття стадного імунітету вдячними співгромадянами років за 5-10? Тими, що виживуть.


Якби цієї проблеми в людства не з'явилося, треба було її вигадати. Аби усім стала зрозумілою безперспективність біологічного розуму з його незчисленними тараканами, що відшибають накуй логіку на рівному місті.

Тільки штучний інтелект!

Link to comment
Share on other sites

Є хімією

 

Та яка нафіг різниця - хімія, чи ні? Загальний підхід до проблеми тестування і наслідків однаковий.   

 

В мене запитання у світлі "п.5" - ковідодрочери при владі мали сидіти на дупі рівно і мовчки з появою корони?

А як би діяли воїни світла - ковідоти на їх місці? Забезпечували вільне здобуття стадного імунітету вдячними співгромадянами років за 5-10? Тими, що виживуть.


Якби цієї проблеми в людства не з'явилося, треба було її вигадати. Аби усім стала зрозумілою безперспективність біологічного розуму з його незчисленними тараканами, що відшибають накуй логіку на рівному місті.

Тільки штучний інтелект!

 

Поки що від хаотичних стрибків ковідодрочерів при владі, з одних крайнощів у інші, одна шкода, а позитиву хуй цілих, нуль десятих. Пандемія, чи епідемія, як кому подобається, розвивається за своєю нікому не відомою логікою, і їй до сраки оті стрибки з локдаумами, маскодрочевом і соціальним дистанціюванням, як бачимо на прикладі особливо упоротих урядів і країн. Тим часом, світову економіку такими діями заганяють все глибше у дупу, а порушення конституційних прав громадян стає повсякденною рутиною. Ковідодрочери хочуть бути піддослідними тваринками? На здоров'я. А я почекаю тим часом, чим закінчиться оце світове божевілля,  біду зміцнювати власний імунітет, ходити до фітнесу і вести здоровий спосіб життя.

Link to comment
Share on other sites

 

 

яка нафіг різниця - хімія, чи ні?
Хімія розроблена з нуля і є абсолютно невідомою речовиною. РНК лише виділена з коронавірусу, що вільно літає світом серед нас і заражає щодня сотні тисяч (офіційно), а реально мільйони.

Я тебе ще раз питаю - як би ти пропонував діяти світовим лідерам у ситуації біологічної загрози в глобальному масштабі? Чекати і спостерігати?

Link to comment
Share on other sites

Хімія розроблена з нуля і є абсолютно невідомою речовиною. РНК лише виділена з коронавірусу, що вільно літає світом серед нас і заражає щодня сотні тисяч (офіційно), а реально мільйони.

Я тебе ще раз питаю - як би ти пропонував діяти світовим лідерам у ситуації біологічної загрози в глобальному масштабі? Чекати і спостерігати?

 

"Біологічна загроза світового масштабу" - це маячня переляканих ковідодрочерів. Що робити? Спостерігати, вивчати, робити власні висновки і тільки потім приймати виважені рішення. А не тупо, як ошпарені, мавпувати китайців. Які мабуть зараз, ржуть шо коні з довбойобів, і виводять власну економіку у світові лідери, поки решта сііту угандошує власні.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Спостерігати, вивчати, робити власні висновки і тільки потім приймати виважені рішення
Тобто, інфекційки під зав'язку, а вони мають спокійно спостерігати під шалений і справедливий спільний гавкіт ковідіотів з ковідодрочерами?! Шведи ж спостерігали та вже покаялися.
...І от за рік-два медичного колапсу ковідіотоорієнотований світовий менеджмент усе вивчив і приймає виважене рішення - за 3-5 років(!) розробити гарно перевірену вакцину для тих, хто вцілів!

Але я не думаю, що такий менеджмент пережив би перший рік. Ковідіоти б самі його і розірвали за бездіяльність і зухвале недотримання постулатів старигана Мерфі.

 

А хто мавпує китайців? Їх не змавпуєш, бо тамошні досягнення нульової захворюваності є нахабною брехнею. Дали команду, і усі 100% випадків тупо записуються на грип, орві, пневмонії, інфаркти, інсульти. За найменше недотримання наказу - до слідчих органів миттєво, а там у них розстрілюють.

Особливого краху світової економіки не спостерігається, окрім туризму. Якщо вакцинація спрацює, падіння за пару років зміниться бумом. В мінусах залишаться лише запізно вакциновані дебіли з нами на чолі.

Link to comment
Share on other sites

Поки що підтвверджено тяжко переносять люди старше 80 і трохи молодші з супутніми хоробами.До 60 здоровим вмерти шанс майже нульовий.Мрнк вакцини до цього часу комерційно не вироблялись і довгострокові наслідки невідомі..Якщо почитати що про них писали років 3 назад то основне чого боялись це імунореакція на білки організму подібні до тих з якими будуть боротись і виробляти імунітет.

Зараз пишуть що білок спайків корони подібний до білка який відповідає за створення плаценти в жінок.Тобто можлива побічна реакція це стерилізація .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...