Перейти до змісту

переживаю за Демальянс


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Остання відповідь

вопрос риторический

 

чесгря, я удивилась, сколько голосов Удару отдали в Киеве

ну, думаю, мало ли....

Ячесно кажучи теж здивувався, що в Києві стільки даунів. Як на мене, "нас апять наєбалі". (Ц)

Link to comment
Share on other sites

А хто такий той "рахманін"? Може він сам - фейк?

Я просто оцінюю людей не за піздєжом (вибачте), а за справами.

Так ваш Гріц красиво і солодко співав по київських студіях, а ляшко в цей час перебував в зоні ведення АТО.

Різницю відчуваєте між "пиздіти" та "робити"?

Рахманина давно знаю , не замечала, чтобы врал

 

Журналіст Сергій Рахманін в ефірі «Громадського радіо» висловив свою особисту думку, чому Олег Ляшко став третім на президентських перегонах. Журналіст вважає, що успіх Ляшка на цих виборах став можливим завдякі массованій та агресивній рекламній кампанії. «Його кампанія, мені здається, по зовнішніх ознаках була найдорожчою. Невідомо звідки це фінансувалося», — заявив журналіст.

«Мені про Ляшка говорити складно і легко водночас. Він не соромиться нічого і тим самим справляє враження на того, хто є молодим і нерозумним. Другий фактор – це величезні гроші, які він вкладав в передвиборну кампанію. Його кампанія, мені здається, по зовнішніх ознаках була найдорожчою. Невідомо звідки це фінансувалося.

Низький відсоток Тягнибока і Яроша пояснюється дуже млявою кампанією на тлі агресивної кампанії Ляшка. Вона запалювала таких самих прищавих підлітків, яким був Ляшко у 91-му році. Це псевдогерой.

Вони ж не знають, що насправді ніхто ні на який схід не їздив, ніякого батальйону Ляшка не існує, що з мене такий герой, я к з мене парагвайський льотчик-винищувач. Але на переважну більшість людей це справляє враження. Це геніальний фейк. Усе його життя дуже кумедне, він геніальний фейковий персонаж. Якщо відбудуться парламентські вибори, він здатний перетнути бар’єр та протягнути з собою достатню кількість людей. І це насправді дуже великий урок Тягнибоку та Ярошу, які дещо легковажно поставилися до своєї кампанії», — вважає Сергій Рахманін.

Link to comment
Share on other sites

фигасе

ты его 20 февраля на майдане видел?

В порядності Кошулинського в мене нема сумнівів. Але як на мене він занадто інтелігентний і як би так мовити, "пухнастий" чи що...

А як би Хмару, га? Людина із 100-відсотковою довірою та авторитетом. В нього "вови-морди" у друзях не ходять...

Link to comment
Share on other sites

в пользу батькивщины?

чудны дела твои,господи

Вия сказала, что по ее участку порядка 6% у ДА

так батьківщіна і так пройшла...може бути технгологія що всім розкидують..забираючи у дм яльянса щоб не запідозрили..голвона задача ж щоб не пройшов дем альянс

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так ваш Гріц красиво і солодко співав по київських студіях, а ляшко в цей час перебував в зоні ведення АТО. Різницю відчуваєте між "пиздіти" та "робити"?

вы такой наивный шо писец просто.............

 

ляшко классно пиарелся....парни ловили когото...давали знать...тот подлетал в указаное место на вертолёте...фоткался ...и улитал..тоже в студию...

или вы думали ляшко тоже брат сепаратистов ..террористов....????????

 

но ...скажу просто....в серавно ему большой плюс...он хоть там появлялся ...и оплачивал с денег своих спонсоров человек 100патриотов...

Link to comment
Share on other sites

Аліна Божнюк @bozhnyuk

На Солом"янці у @demalliance вкрали 10 голосів, у Голосієво 44, на Оболоні 132. Це лише відомі нам випадки. Жах, що коїться

чому не подають до суду?

якщо знають конкретні цифри, мають і конкретні докази.

ну має ж бути прописана якась процедура захисту голосів?

чи попистять і усе?

Link to comment
Share on other sites

так батьківщіна і так пройшла...може бути технгологія що всім розкидують..забираючи у дм яльянса щоб не запідозрили..голвона задача ж щоб не пройшов дем альянс

4,7 % по экзитполам  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

так батьківщіна і так пройшла...може бути технгологія що всім розкидують..забираючи у дм яльянса щоб не запідозрили..голвона задача ж щоб не пройшов дем альянс

так и есть....

эти пидары реально не допустили ...партию....которая состоит полностью...из грамадских деятелей....эти люди бы не дали бы и квадратный метр земельки киевской продать...и бюджет обещали полностью..открыть и раз в месяц в нете сравнивать...куда приняли бабло и на шо таки потратили...

короче такие шизики...и нахер никому не нужны....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну як це не їздив на Схід, коли тільки що затриманого сепа в бусіку допитував? Фразу його памятаєте "30 років, а такий дурень..."?

Та і в Раді він давав просратися і ригам, і комунякам ще за синяків. Але 100% ні в чому і ні в кому не можна бути впевненим. Після підара Дрища я це засвоїв добре. І я не вхожу до кола "прищавих підлітків".

Якщо і Ляшко -  фейк, то я знімаю капелюха перед його іміджмейкерами та продюсерами. 

 

Рахманина давно знаю , не замечала, чтобы врал

 

Журналіст Сергій Рахманін в ефірі «Громадського радіо» висловив свою особисту думку, чому Олег Ляшко став третім на президентських перегонах. Журналіст вважає, що успіх Ляшка на цих виборах став можливим завдякі массованій та агресивній рекламній кампанії. «Його кампанія, мені здається, по зовнішніх ознаках була найдорожчою. Невідомо звідки це фінансувалося», — заявив журналіст.

«Мені про Ляшка говорити складно і легко водночас. Він не соромиться нічого і тим самим справляє враження на того, хто є молодим і нерозумним. Другий фактор – це величезні гроші, які він вкладав в передвиборну кампанію. Його кампанія, мені здається, по зовнішніх ознаках була найдорожчою. Невідомо звідки це фінансувалося.
Низький відсоток Тягнибока і Яроша пояснюється дуже млявою кампанією на тлі агресивної кампанії Ляшка. Вона запалювала таких самих прищавих підлітків, яким був Ляшко у 91-му році. Це псевдогерой.
Вони ж не знають, що насправді ніхто ні на який схід не їздив, ніякого батальйону Ляшка не існує, що з мене такий герой, я к з мене парагвайський льотчик-винищувач. Але на переважну більшість людей це справляє враження. Це геніальний фейк. Усе його життя дуже кумедне, він геніальний фейковий персонаж. Якщо відбудуться парламентські вибори, він здатний перетнути бар’єр та протягнути з собою достатню кількість людей. І це насправді дуже великий урок Тягнибоку та Ярошу, які дещо легковажно поставилися до своєї кампанії», — вважає Сергій Рахманін.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і що? 3% чітко проскакують.

решили не рисковать и сделать,как привыкли

Ну як це не їздив на Схід, коли тільки що затриманого сепа в бусіку допитував? 

 

тебе кноп вверху алгоритм написал

Link to comment
Share on other sites

 

 


«Його кампанія, мені здається, по зовнішніх ознаках була найдорожчою. Невідомо звідки це фінансувалося», — заявив журналіст.

 

пиздун рахманинов.....

 

шо типа не знает....

 

злые языки поговаривают о лёвочкине.

Link to comment
Share on other sites

вы такой наивный шо писец просто.............

 

ляшко классно пиарелся....парни ловили когото...давали знать...тот подлетал в указаное место на вертолёте...фоткался ...и улитал..тоже в студию...

или вы думали ляшко тоже брат сепаратистов ..террористов....????????

 

но ...скажу просто....в серавно ему большой плюс...он хоть там появлялся ...и оплачивал с денег своих спонсоров человек 100патриотов...

Нє, ну звісно, я розумію, що він з автоматом блок-пости не боронив. Але хоча б ща те, що там зявлявся - вже "+". Багато з кандидатів у Донецькій чи Луганській обл. хоч раз з'явились під час ведення АТО?

Щось не памятаю нікого, окрім нашого "бойового півня"...

Хоча Ви знаєте, мені ніколи не подобалось його обличчя. Х.з., чому, але не подобалось. Така ж фігня і з Поросенком. Слизькі вони обидва, як на мене. Але то таке. Я ж не з тих самих, щоб вони мені подобались...)))...

Поживемо-побачимо...   

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну як це не їздив на Схід, коли тільки що затриманого сепа в бусіку допитував? Фразу його памятаєте "30 років, а такий дурень..."? Та і в Раді він давав просратися і ригам, і комунякам ще за синяків. Але 100% ні в чому і ні в кому не можна бути впевненим. Після підара Дрища я це засвоїв добре. І я не вхожу до кола "прищавих підлітків". Якщо і Ляшко - фейк, то я знімаю капелюха перед його іміджмейкерами та продюсерами.

 

гы))))))))

ну не будь наивным....

 

повторяю ещё раз ...ляшко патриот страны...это никто даже не оспаривает...

 

но и не нада ему приписывать героические вчынки ..тоже.

 

честно говоря я подумывал за него тоже проголосовать...

 

однако выбрал....за пороха....ибо он на западе более влиятелен ....чем даже юля(сейчас)...а нам с западом надо сейчас дружить...и прислушиваться.

 

хотя

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так и есть....

эти пидары реально не допустили ...партию....которая состоит полностью...из грамадских деятелей....эти люди бы не дали бы и квадратный метр земельки киевской продать...и бюджет обещали полностью..открыть и раз в месяц в нете сравнивать...куда приняли бабло и на шо таки потратили...

короче такие шизики...и нахер никому не нужны....

Треба підняти бучу. Чому всі язики по дупах позасовували? Зібрати хоча б тисяч зі 5 киян - і до ЦВК на Печерськ. Ото б гниди - простітутка Прохіндєйський та Порох з Віталєй - обісралися б...

Нє, ну Ви уявляєте, що БУДЕ ДАЛІ, коли ці підари так починають? Не можна це так залишати. Ніяк не можна!  :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, не довіряю я Пороху і все тут. Смердить від нього, як від Дрища. І це не шоколад...

 

гы))))))))

ну не будь наивным....

 

повторяю ещё раз ...ляшко патриот страны...это никто даже не оспаривает...

 

но и не нада ему приписывать героические вчынки ..тоже.

 

честно говоря я подумывал за него тоже проголосовать...

 

однако выбрал....за пороха....ибо он на западе более влиятелен ....чем даже юля(сейчас)...а нам с западом надо сейчас дружить...и прислушиваться.

 

хотя

Link to comment
Share on other sites

Треба підняти бучу. Чому всі язики по дупах позасовували? Зібрати хоча б тисяч зі 5 киян - і до ЦВК на Печерськ. Ото б гниди - простітутка Прохіндєйський та Порох з Віталєй - обісралися б...

Нє, ну Ви уявляєте, що БУДЕ ДАЛІ, коли ці підари так починають? Не можна це так залишати. Ніяк не можна!  :X

я лично пойду если они объявят типа что бы вышли протестовать...или в суд подадут....пойду под суд...

короче если они начнут бороться ...пойду...помогать им...по возможности.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3.7

спецом смотрела

 

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/05/25/7026596/

я лично пойду если они объявят типа что бы вышли протестовать...или в суд подадут....пойду под суд...

короче если они начнут бороться ...пойду...помогать им...по возможности.

аналогично

Link to comment
Share on other sites

самое прикольное...что обычно % экзитполов чуток меньше...у всех  побольше получается...

 

я когда увидел..3.7....подумал...нормально процентов 4 наберут...можно будет их понаблюдать в киевраде...

Link to comment
Share on other sites

Демократичний Альянс
23 мин. назад
Солом'янська РВК після вже двох днів розгляду питання прийняла рішення затвердити УТОЧНЕНИЙ [читай СФАЛЬСИФІКОВАНИЙ] протокол по ДВК №800842, в якому не співпадають як загальні цифри, так і кількість голосів за Демократичний Альянс - зменшилися на 10.
Голова РВК від БЮТу, серед інших також любителів закону не знайшлося( наразі комісія закрилася - БЕЗ жодного спостерігача!

Link to comment
Share on other sites

Підтверджую, таки є станом на зараз 6%.

Вия, эти п -сы до сих пор местные выборы секретят http://www.cvk.gov.ua/vp_2014/

может, я не там смотрю?

хотела увидеть, что по моему участку, но даже деления не нашла и нумерации

 

а номер своего участка можешь сказать?

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

имхо игра на публику типа отвести внимание...

я удару не доверяю после 5 ярдов для зернотрейдеров.

 

посмотрим кто пойдёт на выборы в раду ...но за удар и тем более бют голосовать не буду....наверняка за свободу..

 

Я, думала , что одинока. После того голосования засомневалась , и в Ударе, и в Порохе.

Link to comment
Share on other sites

ЫЫЫ. Пока люди дохнут на передовой - Кличко "обеспечивает" тылы. Дави их Удар!

 

Друзі, не лише в нас у столиці є проблеми з чесністю підрахунків голосів. Вчора наші спостерігачі в Печерській районній виборчій комісії стали свідками жахливої маніпуляції проти одного з самовисуванців, кандидата в депутати Ярослав Діденко. Його перемогу вкрали й віддали одному з функціонерів тендерної палати Володимиру Доброскоку!

 

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...