Перейти до змісту

Долго ещё эта клоунада будет продолжаться?


Recommended Posts

Ну объясни унылому ватнику, как улучшилась жизнь в Украине после этого вашего майдана.

 

Если бы у ватника были в голове мозги, а не вата - он все понял бы сам. А посему шуруй в игнор, нищастье.

Link to comment
Share on other sites

:)

Я и не сомневался, что ответы будут в духе "тебе, кацапу, не понять, умом Украйну не измерить".

Ну а если попытаться все же задействовать левое полушарие? Я понимаю, что у большинства здешних дописувачив оно слегка атрофировано, но все же?

По пунктам, пжалста! Жить стало лучше, жить стало веселей, потому что:

1 ...

2 ...

3 ...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Я проти того шоб майдан розганяли. Треба шоб він залишився. Щоб ідейні майданівці зрозуміли що таке оці ваші майдани - це фарс.

 

 Хочете революцію - домовляєтесь зі однодумцями, створюєте партію, берете в оборот пару генералів, озброюєтесь - і йдете стріляти виродків депутатських. Ось це - революція. А майдан - то повна пацифістська фігня з нульовим, якщо не від'ємним результатом...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:)

Я и не сомневался, что ответы будут в духе "тебе, кацапу, не понять, умом Украйну не измерить".

Ну а если попытаться все же задействовать левое полушарие? Я понимаю, что у большинства здешних дописувачив оно слегка атрофировано, но все же?

По пунктам, пжалста! Жить стало лучше, жить стало веселей, потому что:

1 . Пояснили владі, що жити на захмарному олімпі і їпати народ не вийде.

2 . Вигнали ригоаналів і Підарешта, які вже одною ногою затягнули Україну в ординське рабство і найближчим часом затягнули б безповоротно.

3 . Створили точку біфуркації і повернули власну країну на шлях, де є вільні вибори, свобода слова, і інші заморочки західної цивілізації.   

 

Чи тебе цікавила динаміка кількості ковбаси в холодильнику? 

Link to comment
Share on other sites

 Я проти того шоб майдан розганяли. Треба шоб він залишився. Щоб ідейні майданівці зрозуміли що таке оці ваші майдани - це фарс.

 

 Хочете революцію - домовляєтесь зі однодумцями, створюєте партію, берете в оборот пару генералів, озброюєтесь - і йдете стріляти виродків депутатських. Ось це - революція. А майдан - то повна пацифістська фігня з нульовим, якщо не від'ємним результатом...

 

Як бачимо, результат точно ненульовий, а Майдан таки не фарс.

Link to comment
Share on other sites

:)

Я и не сомневался, что ответы будут в духе "тебе, кацапу, не понять, умом Украйну не измерить".

Ну а если попытаться все же задействовать левое полушарие? Я понимаю, что у большинства здешних дописувачив оно слегка атрофировано, но все же?

По пунктам, пжалста! Жить стало лучше, жить стало веселей, потому что:

1 ...

2 ...

3 ...

Тому що адекватні люди почали формувати українську політичну націю, а вороги нашої держави викрили себе і тепер бачать що їх зайво хромосомних не так і багато і тепер бігають по всьому інтернету і серуть де тільки можна.

Link to comment
Share on other sites

 

1 . Пояснили владі, що жити на захмарному олімпі і їпати народ не вийде.

2 . Вигнали ригоаналів і Підарешта, які вже одною ногою затягнули Україну в ординське рабство і найближчим часом затягнули б безповоротно.

3 . Створили точку біфуркації і повернули власну країну на шлях, де є вільні вибори, свобода слова, і інші заморочки західної цивілізації.   

 

Чи тебе цікавила динаміка кількості ковбаси в холодильнику? 

Даже комментировать смешно, особенно про свободу слова. Федорыч, при всей его общей дебилоидности, не закрыл ни одного оппоциционного СМИ - УП яркий пример. Массовые закрытия СМИ начались как раз после победы майдана.

Ну и точка бифуркации вообще перл, досягнення, йопт :) Это вообще-то термин из теории катастроф. Действительно, то, что произошло с Украиной после очередной пэрэмогы иначе, чем катастрофой, не назовешь.

Link to comment
Share on other sites

Ватник, а кто обещал, что сразу после Майдана наступит улучшение жизни ?

Ты в курсе, как человеку плохо после химиотерапии ?

Зато у него появляется шанс выжить.

Link to comment
Share on other sites

Даже комментировать смешно, особенно про свободу слова. Федорыч, при всей его общей дебилоидности, не закрыл ни одного оппоциционного СМИ - УП яркий пример. Массовые закрытия СМИ начались как раз после победы майдана.

Ну и точка бифуркации вообще перл, досягнення, йопт :) Это вообще-то термин из теории катастроф. Действительно, то, что произошло с Украиной после очередной пэрэмогы иначе, чем катастрофой, не назовешь.

 

Все йшло до придушення громадянських свобод. Підарешт збирався приєднатися до клубу Путіна, Лукашенки, і Назарбаєва. Наївно думати, що він би до них вклинився із якоюсь іншою системою координат. Він і почав свій бойовий шлях із незаконного перетворення України з парл.-през. у през.-парл. республіку. Доречі, що за масові закриття ЗМІ після Майдану? Бо я схоже пропустив. 

 

Стосовно катастрофи, то це твоє особисте трактування. Як на мене, все було з точністю до навпаки - Україна чудом уникнула катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

а от кого они в бронежилетах? а почему человек с оружием и милиция его не задерживает? они что, хотят такого говно как на донбасе в киеве организовать?

 

справедливости ради отмечу, что говно со стволами в Киеве завелось куда раньше Донбасса - с конца февраля открыто шастают...

Link to comment
Share on other sites

 

:)

Я и не сомневался, что ответы будут в духе "тебе, кацапу, не понять, умом Украйну не измерить".

Ну а если попытаться все же задействовать левое полушарие? Я понимаю, что у большинства здешних дописувачив оно слегка атрофировано, но все же?

По пунктам, пжалста! Жить стало лучше, жить стало веселей, потому что:

1 . Пояснили владі, що жити на захмарному олімпі і їпати народ не вийде.

2 . Вигнали ригоаналів і Підарешта, які вже одною ногою затягнули Україну в ординське рабство і найближчим часом затягнули б безповоротно.

3 . Створили точку біфуркації і повернули власну країну на шлях, де є вільні вибори, свобода слова, і інші заморочки західної цивілізації.   

 

Чи тебе цікавила динаміка кількості ковбаси в холодильнику? 

 

 

уважаемый, вы меня извините, но это жалкий лепет... лучше было промолчать.

 

имхо канешн

Link to comment
Share on other sites

Як бачимо, результат точно ненульовий, а Майдан таки не фарс.

 

 Покишо результат від'ємний... податкова кошмарить як і до майдана, ціни на все ростуть, платежоспроможність населення падає, новоявленний президент ніяких реформацьких програм не анонсує, в країні загалом - безлад...

 

 Звісно можна довго тлумачити що кризис на китайському складається із ієрогліфів можливість та небезпека, але результат?

 

 Не кажу вже про те шо в нас люди кожного дня від куль гинуть...

 

Звичайно звалити все на хуйло можна, це найпростіше. Але шось мені не віриться шо хуйло заборонив міняти щось в українській податковій.

Link to comment
Share on other sites

уважаемый, вы меня извините, но это жалкий лепет... лучше было промолчать.

 

имхо канешн

 

То прошу пояснити, шановний. Ваша думка стала б\п авторитетною після пророчої гілки про "мертворожденньій майдан".

Link to comment
Share on other sites

 Покишо результат від'ємний... податкова кошмарить як і до майдана, ціни на все ростуть, платежоспроможність населення падає, новоявленний президент ніяких реформацьких програм не анонсує, в країні загалом - безлад...

 

 Звісно можна довго тлумачити що кризис на китайському складається із ієрогліфів можливість та небезпека, але результат?

 

 Не кажу вже про те шо в нас люди кожного дня від куль гинуть...

 

Звичайно звалити все на хуйло можна, це найпростіше. Але шось мені не віриться шо хуйло заборонив міняти щось в українській податковій.

 

Там зверху бяка пояснила про хіміотерапію. Я не чекав тотального одночасного покращення ні після першого Майдану ні після другого, але загалом вектор розвитку вибрано правильно нмд. 

 

А смерті і кулі це таки заслуга Пуйла. Чи ви теж вважаєте що це вина Парасюка?

Link to comment
Share on other sites

появился шанс видеть Украину без бандитизма. Постепенно и нетвратимо.


Ты в курсе, как человеку плохо после химиотерапии ?

Зато у него появляется шанс выжить.

 

О, как дружно :)

 

Шанс появился, йопт!

 

Ну, какой такой шанс появился видеть Украину без бандитизма, если по стране начали  безнаказанно бродить тясячи людей со стволами и некоторыми всерьез предлагается выдать их вообще всем, я обсуждать не буду. Как и шансы на выздоровление пОциента после замены одних олигархов у власти на других, идейно выдержанных.

 

Но позвольте все же спросить, а сопоставима ли заплаченная цена с этим иллюзорным шансом?
Змінено користувачем mueller
Link to comment
Share on other sites

ну если б твое хуйловое наногосударство не вставляло бы палки в колеса, то цена была бы намного меньше, а то и вообще нулевой

 

насчет всего остального, включая оппозиционные сми, - чья б корова мычала, а твоя бы засунула б голову себе в жопу

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

 

 


То прошу пояснити, шановний. Ваша думка стала б\п авторитетною після пророчої гілки про "мертворожденньій майдан".

 

милейший, всё, что я написал в той ветке 21 ноября - исполнилось 29 ноября...

Link to comment
Share on other sites

ну вот, на журналистов уже нападают маргиналы

 

таки не надо пиздить, да, эЛКа?

 

http://www.youtube.com/watch?v=EChhZ5Lbu74

Сдаетсо мне, я эту тетку раньше в метро видел.

То ли от наводнения пострадала, то ли ребенку на лечение собирала. 

Link to comment
Share on other sites

ну если б твое хуйловое наногосударство не вставляло бы палки в колеса, то цена была бы намного меньше, а то и вообще нулевой

 

насчет всего остального, включая оппозиционные сми, - чья б корова мычала, а твоя бы засунула б голову себе в жопу

Плохому танцору ноги мешают :)

Вот же счастье какое, что у Украины на все есть универсальная отмазка - москали во всем виноваты!

А почему крымчане с такой радостью слиняли в Россию, не задумывались?

Про Донецк с Луганском не упоминаю, на самом деле пол-Украины не имели бы ничего против присоединения к России, но вы это и сами прекрасно понимаете.

 

_________

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 2.2 Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія (300). Розділ: Долго ещё эта клоунада будет продолжаться?

Отримано від модератора штрафних балів: 300. -- Обмеження діє до 30 чер 2014 17:33

Можливість дописувати на форумі відключено на 30 дн.

Акаунт заблоковано на 3 дн.

Змінено користувачем Фома
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...