Перейти до змісту

львовяне, прокомментируйте


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Туризм пре, то факт, хоча з іншоі сторони дофіга ласоі нерухомості в центрі пішло куди слід. Хоча міг би і батонів наскирдувати, але вклався в місто. І дороги просто пісєц, особливо коли дивишся відео з Маріуполя чи Краматорська, як там по рівнюсінькому асфальту БМП шпарить.

Загалом, не раджу його ідеалізувати, а цим зараз страждають дофіга не-львів"ян.

Link to comment
Share on other sites

самый правильный мэр это тот, после ухода которого все работает не хуже чем было.

То есть система отлажена и заточена не под персону, а на рациональность...

Link to comment
Share on other sites

Варто згадати і порівняти з Садовим Буняка наприклад, або якого іншого мера. Тоді й запитань стане менше.

Садовий не ідеальний мер. Але за нього місто розвивається, як не крути.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хоча журналісти й опоненти неодноразово звинувачували Садового в причетності дотіньових чи корупційних схем: це і продаж комунального готелю в центрі міста за 16 мільйонів гривень при ринковій вартості в рази вищій, і "зникнення" десятків метрів рейокна будівництві трамвайної колії, і непрозорі умови конкурсу на будівництві стадіону у Львові для Євро-2012, у результаті якого перемогла компанія, що не виконала своїх зобов'язань.

Link to comment
Share on other sites

А в розвитку чого Буняк так вирвася вперед ? :fp1:  

Буняк знатно распродал и раздал землю во Львове. А Садовой вот не доганяет фишку. Наоборот, кое-что и громаде вернул.

Змінено користувачем Mrs_W
Link to comment
Share on other sites

Буняка "зняли" за те що не давав міськраді розбазарювати міську землю.

На наступний день після того як його "пішла" міськрада у львові на сесії міськради було "приватизовано" більше 400 земельних ділянок.

ось як воно було насправді.

 

ех......

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

Нехай щастить!

Чого вам, цьоцю ?

 

Нижче дорога що веде до вокзалу, лице міста, так би мовити.

 

Але то ще нічого, там поряд ще є вул. Залізнична, от там дорога просто пекельний треш. 

 

Так що не треба тут  байки розповідати. :weep:

 

http://stadion.lviv.ua/upload/pub/vokzal/lviv/02_09_2011/lviv_railway_2011_2.jpg

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Буняка "зняли" за те що не давав міськраді розбазарювати міську землю.

На наступний день після того як його "пішла" міськрада у львові на сесії міськради було "приватизовано" більше 400 земельних ділянок.

ось як воно було насправді.

 

ех......

Это, мягко говоря, неправда.

Потому что с этим я столкнулась непосредственно перед тем, как его сняли.

И сняли его именно за то, что он творил с землей.

Я очень много тогда встречалась и с депутатами, и с прокурорами.

И все в один голос говорили, что такого, как он с землей не делал никто.

Link to comment
Share on other sites

Буняка "зняли" за те що не давав міськраді розбазарювати міську землю.

На наступний день після того як його "пішла" міськрада у львові на сесії міськради було "приватизовано" більше 400 земельних ділянок.

ось як воно було насправді.

 

ех......

 

Хочеш митись з баняка - голосуй за Буняка!

Хе-хе

Link to comment
Share on other sites

Это, мягко говоря, неправда.

 

як прокоментуєш голосування другого дня після "зняття" в результаті якого міськрада роздала сама собі 400  земельних ділянок ?

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

Хочеш митись з баняка - голосуй за Буняка!

Хе-хе

ага. тепер усі вже забули що 90% роботи по підготовці міста до круглодобового водозабезпечення було зроблено за Буняка. Останнім повинно було бути рішення міськради про підвищення тарифів і все - ми б відразу мали круглодобово воду.

тільки міськрада не голосувала за підвищення тарифів до 1 грн.

яка там ЗАРАЗ ціна за 1 куб води ? 5-7 гривень ?

 

ех львівяни :)

Link to comment
Share on other sites

від львівян особливих захоплень Садовим не чув.

Його популярність переважно сформувалась за межами Львова.

 

Це пов'язано з тим, що львів'яни дуже швидко звикли до хорошого, а решта навколишніх обласних центрів (Тернопіль, Франківськ, Луцьк) бачать яка колосальна різниця утворилась між інфраструктурою Львова і сусідніми облцентрами за ці роки. Євро2012 звичайно зіграв не останню роль, але й заслуга Садового є.

 

Просто треба розуміти, що Садовий - елементарно нормальний мер на фоні феєричного піздєца Надалів-Анушкевичусів в сусідніх регіонах.

Link to comment
Share on other sites

Мені не дуже подобається Садовий, але якщо він зробить трамвай на Сихів, як обіцяє - проголосую за нього ще раз.

 

Маршрутки заманали :shuffle: 

 

пс: ще б заборонив ліпити ларьки на газони, бісить неймовірно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це пов'язано з тим, що львів'яни дуже швидко звикли до хорошого, а решта навколишніх обласних центрів (Тернопіль, Франківськ, Луцьк) бачать яка колосальна різниця утворилась між інфраструктурою Львова і сусідніми облцентрами за ці роки. Євро2012 звичайно зіграв не останню роль, але й заслуга Садового є.

 

Просто треба розуміти, що Садовий - елементарно нормальний мер на фоні феєричного піздєца Надалів-Анушкевичусів в сусідніх регіонах.

 

А ви були у Франківську?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але то ще нічого, там поряд ще є вул. Залізнична, от там дорога просто пекельний треш. Так що не треба тут байки розповідати. :weep:

Так. Залізнична то епік (я там торік з липня по вересень на роботу на велику їздив), хоча коли її зробити, можна неймовірно розвантажити Шевченка і Ярослава Мудрого.

Але ще недавно не кращою бруківка була на Коперника (та мені взагалі в 2011 здалася найгіршим покриттям, по якому я коли-небудь їздив) і на початку Богдана Хмельницького.

Link to comment
Share on other sites

:D  Я тут живу. Хочете мені розказати про "європейське місто"?? :lol2: :lol2:

А я живу у Львові. Схоже на щось дзеркальне, бо центр Франківська мало не впорядкованіший за львівський. А далі місцями трохи прикріше скоріше лише через бідність.

Link to comment
Share on other sites

як прокоментуєш голосування другого дня після "зняття" в результаті якого міськрада роздала сама собі 400  земельних ділянок ?

 

Андрій СТЕЦЬКІВ

 

Чому моє прізвище назвали серед інших, треба питати в Буняка. Але його позицію слід оцінювати так: що я належу до тих людей, які намагались не давати Любомиру Костянтиновичу і його команді розбазарювати державні кошти. Ми бажали, щоб все в міській раді відбувалося прозоро, й демократично витрачалися кошти на міську господарку. Якщо спостерігати за роботою міської ради за останні три з половиною роки, то можна помітити, що ініціативи по створенню комісій, що б здійснювали контроль за тендерами, які б розслідували незаконне будівництво на Сихові, або освоєння десяти мільйонів з державної субвенції, по державному бюджету та інші, блокувались. А ініціативи ці належали саме тим людям, які зараз названі. На жаль, Буняк всі факти оцінює з емоційної точки зору. Якщо він нас вважає "політичною шпаною", то я би не хотів зараз емоційно йому відповідати якимось епітетами.

 

Приблизно з травня ми блокували розгляд будь-яких земельних і майнових питань, які на нашу думку сприяли розбазарюванню міського майна. Ми готові були приймати рішення, які б наповнювали бюджет, але, на жаль, такі рішення не ухвалювались.

 

Я вважаю, що допоки не вироблять чіткої концепції продажу землі, продажу майна, то треба мінімалізувати будь-які продажі майна в місті Львові, тобто набуття нових власників. Я, наприклад, не є прихильником тільки аукціонів. Деколи вигідніше віддати землю в оренду, бо коли продати цю землю, то втрачається контроль над нею. Дотепер такий продаж здійснювався стихійно, бо це лобіював Буняк. Він, з однієї сторони, дав добру ідею продажу землі на аукціоні, але на цих аукціонах перемагали дві-три фірми, в тому числі "Інтергалбуд", відношення до якого має в тій чи іншій формі міський голова. Аукціон -- це добре, але коли він відбувається прозоро.

Link to comment
Share on other sites

Да если бы аукционы!

Земля давалась в аренду под застройку, например, 9-этажного дома, за плату 3500 гр в год.

Львівмісьбуду.

Такие решения проводились пакетным голосованием, так что никто и понять не успевал, когда "ушел" участок земли.

И мне эти решения депутаты выносили в печатном виде. Поэтому я знаю о чем я говорю.

Link to comment
Share on other sites

Так. Залізнична то епік (я там торік з липня по вересень на роботу на велику їздив), хоча коли її зробити, можна неймовірно розвантажити Шевченка і Ярослава Мудрого.

Але ще недавно не кращою бруківка була на Коперника (та мені взагалі в 2011 здалася найгіршим покриттям, по якому я коли-небудь їздив) і на початку Богдана Хмельницького.

 

Ну основні місця трохи довели до пристойного вигляду. Але якраз по таких менших дорогах і видно, наскільки мер 'тягне' міське господарство. Зрозуміло, що грошей на все одразу немає, але хоча би ями засипати та діри латати треба.

 

Ну, але це ж не в Шустера на екрані таблом торгувати, піару на такому не зробиш.  B-) 

Link to comment
Share on other sites

А я живу у Львові. Схоже на щось дзеркальне, бо центр Франківська мало не впорядкованіший за львівський. А далі місцями трохи прикріше скоріше лише через бідність.

 

Ви не уявляєте масштабів розрухи в Франківську ((

 

Центр це т.зв "прилизаний Франківськ". У решті частин міста в суху погоду немає чим дихати - через розвалені дороги і постійні забудови в повітрі висять земляні порохи в перемішку з роздрібленим асфальтом. Взагалі це напевно єдиний обласний центр без важкої промисловості з настільки поганим повітрям.

 

Багато моїх знайомих виїхали саме через жахливий стан інфраструктури.

Link to comment
Share on other sites

Ну основні місця трохи довели до пристойного вигляду. Але якраз по таких менших дорогах і видно, наскільки мер 'тягне' міське господарство. Зрозуміло, що грошей на все одразу немає, але хоча би ями засипати та діри латати треба.

 

Ну, але це ж не в Шустера на екрані таблом торгувати, піару на такому не зробиш.  B-)

Ну так нарвався на пару закритих на ремонт вуличок за останні дні, по яких часто їжджу на роботу...

Link to comment
Share on other sites

Привіт Mrs_W  [ua]

 

Щось пропав Goodman...

бо навіть коментувати влом.

шо тобі прокоментувати ? твою цитату чи місісВ які протирічать одна одній ?  :D

 

ДА : Я, наприклад, не є прихильником тільки аукціонів. Деколи вигідніше віддати землю в оренду, бо коли продати цю землю, то втрачається контроль над нею. Дотепер такий продаж здійснювався стихійно, бо це лобіював Буняк. Він, з однієї сторони, дав добру ідею продажу землі на аукціоні,(с) Андрій Стецьків.

МісіВ : Да если бы аукционы!

Земля давалась в аренду под застройку, например, 9-этажного дома, за плату 3500 гр в год.

Львівмісьбуду.

Такие решения проводились пакетным голосованием, так что никто и понять не успевал, когда "ушел" участок земли.

И мне эти решения депутаты выносили в печатном виде. Поэтому я знаю о чем я говорю.

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...