Перейти до змісту

Recommended Posts

  • Replies 18.6 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Попов Сергей @Karlik_Pu
·
2 ч

В Ровеньках пропал самопровозглашённый военный комендант города Павел Резников.Гражданин РФ главарь одной из группировок, обитающих в городе

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Порівняй,що ти зробив для України,а що він!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

он бросил свой батальон, благодаря ему погибло куча людей, а так да верь , идиотов любят

 

это как капитан первый покидает судно, если ты этого не понимаешь, то мне жаль добровольцев

 

и да, я деньги перечисляю волонтерам

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Порівняй,що ти зробив для України,а що він!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Семен, показывает, как можно обосраться в Иловайске, но при этом пропиариться так, чтобы оказаться в Штатах, позабыв о том, что обещал пленных бойцов своего батальона вызволять и пр. Приедет, снова расскажет, как генералы были виноваты, что пока он ездил по Штатам, плохо освобождали тех, кого этот урод  загнал в плен своими истериками, стремлением к популизму и т.д. Вот после того, как он рванул в Штаты контакты налаживать, железно верю, что те бойцы из его батальона, которые рассказывали, что слышали, как Семенченко говорил заму : "Тебе что, это мясо жалко?" Они были правы и не врали.

Змінено користувачем Papua
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що ти заладив,як Юлька,він був поранений!!!!!!!!!!!!Чудом вижив,блін!!!!!!!!!!!!!Ітут перемир"я.Поїхав,як бойовий  і польовий і найвідоміщий командир бойової одиниці агітувати найпотужніщу країну світу,нарешті допомагати нам відстояти свою державність!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хто як не він то зможе найкраще?Людина пройшла першою ті всі страхіття війни Хуйла проти нас...

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://cs616726.vk.me/v616726136/1ba22/cEFDUoA7Vs0.jpg

"В этот день погибли наши друзья, наши добровольцы, русские солдаты. Агра, Харитон, 210, Устин, Брумель, Страх (Орел)"

Link to comment
Share on other sites

он бросил свой батальон, благодаря ему погибло куча людей, а так да верь , идиотов любят

 

это как капитан первый покидает судно, если ты этого не понимаешь, то мне жаль добровольцев

 

и да, я деньги перечисляю волонтерам

я бы не рубил с плеча.  Я хз кто такой Семенченко но таки  благодаря ему и таким как он отбиться смогли

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Що ти заладив,як Юлька,він був поранений!!!!!!!!!!!!Чудом вижив,блін!!!!!!!!!!!!!Ітут перемир"я.Поїхав,як бойовий  і польовий і найвідоміщий командир бойової одиниці агітувати найпотужніщу країну світу,нарешті допомагати нам відстояти свою державність!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хто як не він то зможе найкраще?Людина пройшла першою ті всі страхіття війни Хуйла проти нас...

 

ипическая мать :fp1:

я бы не рубил с плеча.  Я хз кто такой Семенченко но таки  благодаря ему и таким как он отбиться смогли

это миф, он истериками сдал людей, как правильно писали, он бы еще точные координаты для градов дал бы

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Слишком хорошо, чтобы быть правдой ©

Угу. И смущают цифры в тексте поста: 2014 - 62 (лет знакомому) = 1952 (как его год рождения, если ему сейчас 62, так и заявленное им кол-во захоронок).

Link to comment
Share on other sites

ипическая мать :fp1:

это миф, он истериками сдал людей, как правильно писали, он бы еще точные координаты для градов дал бы

 

 

а ти нічого не наплутав?

 

людей здали:

 

1. Муженко, не дав наказ виходити поки була можливість

2. Порошенко - домовився із путіним про "коридор" у якому наших розстріляли.

 

а вина Семенченка тільки що він не мовчав дивлячись як знищують його людей.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ало,ви всі критикани,ви всі ноль,ви гавно!Поїдьте на передову і повоюйте пару місяців,суки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!От тоді будете мати якесь мале право критикувати Семена.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


2. Порошенко - домовився із путіним про "коридор" у якому наших розстріляли.   а вина Семенченка тільки що він не мовчав дивлячись як знищують його людей.

из Иловайска вышли без потерь. Потери начались после истерики Семенченко

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ало,ви всі критикани,ви всі ноль,ви гавно!Поїдьте на передову і повоюйте пару місяців,суки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!От тоді будете мати якесь мале право критикувати Семена.

Скажи це бійцям 72й або 79й.

Ніхто з них на вибори не йде, а от цей Семен йде :nose3: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а ти нічого не наплутав?

 

людей здали:

 

1. Муженко, не дав наказ виходити поки була можливість

2. Порошенко - домовився із путіним про "коридор" у якому наших розстріляли.

 

а вина Семенченка тільки що він не мовчав дивлячись як знищують його людей.

угу, все плохие, семенченко лучший, те же чичи вообще без потерь вышли, и лишь только дебил начал истерить вот понеслась ответка

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

дрищі будь-кого в гімні утоплять щоб петю відмазати

Не знаю я який ти там психіатр,але я би порадив тобі сходити до якогось відомого психіатра хочаби в тебе в Полтаві.Мені на тебе буде жалко споглядати,після мамкиного фіаско.Повір,в неї великий шанс впасти домкратом-ТМ не мій,а вроді Латиніної.На цих виборах її будуть рвати всі і найбільше тих кого ВАНА приютила і використала-помста буде безжалісна!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ало,ви всі критикани,ви всі ноль,ви гавно!Поїдьте на передову і повоюйте пару місяців,суки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!От тоді будете мати якесь мале право критикувати Семена.

 

твой семенченко докуа там воевал? получил пульку в жопу и слег

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не знаю я який ти там психіатр,але я би порадив тобі сходити до якогось відомого психіатра хочаби в тебе в Полтаві.Мені на тебе буде жалко споглядати,після мамкиного фіаско.Повір,в неї великий шанс впасти домкратом-ТМ не мій,а вроді Латиніної.На цих виборах її будуть рвати всі і найбільше тих кого ВАНА приютила і використала-помста буде безжалісна!

Спитай краще цього "психіатра" як називається хвороба, якою хворіють він та інші юлькі :nose3: 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

угу, все плохие, семенченко лучший, те же чичи вообще без потерь вышли, и лишь только дебил начал истерить вот понеслась ответка

Так може писати лише ватнік.

Семенченко перший підняв тему, що керівництво АТО знищує бійців. Як би не він, то наших бійців могло  загинути ще більше.

А потім бус  ПС попав під обстріл, де багато загинули.

Link to comment
Share on other sites

из Иловайска вышли без потерь. Потери начались после истерики Семенченко

 

 

куди вони із Іловайська вийшли?

ти ваще в свідомості, хоч приблизно розумієш що ти мелеш?

одну із колон розстріляли зразу після виходу із Іловайську, іншу трохи пізніше.

без "істерик семенченка" що було б?

 

було б те ж саме. А от "коридор", про який домовились Путін із Порошенком, зіграв звичайно вирішальну роль. Бо якби пішли не колонами а малими групами по ночах, то може просочились би більше. Але вчергове повірили командуванню, яке знову послало на смерть.

Link to comment
Share on other sites

Так може писати лише ватнік.

Семенченко перший підняв тему, що керівництво АТО знищує бійців. Як би не він, то наших бійців могло  загинути ще більше.

А потім бус  ПС попав під обстріл, де багато загинули.

 

еменченко не поднял тему, а перданул, и более того убил фактически своих солдат

піди заміни його і покажи що ти кращий і ти не ватнік.

 

заменить в чем в ФБ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...