Перейти до змісту

Не долго фраер танцевал


GarryN

Recommended Posts

Arsen Avakov @AvakovArsen  ·  2 мин
Доброе утро. Специальная группа уголовного розыска МВД Украины задержала  несколько минут назад Виктора Лозинского.


хотя Авакову спиздеть - что два пальца...

Link to comment
Share on other sites

Может его наспор отпустили?

Типа - спорим через сутки мы тебя опять примем?

А он такой - спорим!

И забились на щелобаны.

 

:lol2:

 

Но, читая название темы я уж собиралась порадоваться...

Link to comment
Share on other sites

От же тупорылый этот Лозинский. Чего он до сих пор не за границей был?  :lol2:

 

Та я вот тоже думала, что он сдрыснет куда-нить в Панаму в первые же два часа.

 

Видимо, гарантии дали, а потом наебали)))

Link to comment
Share on other sites

Какие Пети, какие Юли?

Продажный суд выпустил, честная прокуратура вернула  :D

 

 

Прокуратура оскаржила звільнення В. Лозинського та розпочала розслідування щодо посадовців Бориспільської виправної колонії

 

Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від подальшого відбуття покарання Віктора Лозинського за станом здоров’я.

 

 

Прокуратура вважає таке рішення суду незаконним у зв’язку з тим, що у суді не доведено, що захворювання, зазначені у медичній документації відносно засудженого, становлять загрозу його життю та унеможливлюють подальше перебування у місцях позбавлення волі.
Разом з тим, судом не було задоволено клопотання прокуратури про виклик в суд експертів, які б могли надати додаткові пояснення про стан здоров’я Лозинського та можливість його лікування в колонії.
Крім того, прокуратура вважає, що виправна установа незаконно випустила засудженого, оскільки, державним обвинуваченням у визначені законом строки внесено апеляцію, а відтак ухвала суду не набрала чинності.
За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб Бориспільської виправної колонії №119 за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

 

http://www.kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=139826

 

И таки да, Лозинский лох, что не сбежал  :)  

Link to comment
Share on other sites

Аваков быстро отреагировал... вообще он должен бы на Лозинском отыграться за всю АТО,  с утра выпускать,

вечером  ловить и пиздить ногами, несамовыто писать в хвейсбуке,  снова выпускать....и т.д.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...