Перейти до змісту

Порох проснулся


Donchanin

Recommended Posts

Я тебе покажу кто тулит Юлю во все ветки. И ты им тоже скажешь про заебали, ок?

 

 май терпіння, я тебе прошу. Не гони на теперішню владу, то деструктивно і працює на ворога. Ок? 

тебе забула попитатися де і про що писати.

Будеш Соні вказувати, і різним газдам, а не мені.

я і так зайвого слова про неї не скажу дарма і флудом.

пішов геть в свою ничьку чи перевір була в тебе лєса чи нє.

 

а ти що якась особєнная, що тобі не може юзєр вказувати? ти бач цяця 

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 май терпіння, я тебе прошу. Не гони на теперішню владу, то деструктивно і працює на ворога. Ок? 

 

а ти що якась особєнная, що тобі не може юзєр вказувати? ти бач цяця 

:pleasant:

тебе теж послати? то лехко...

Link to comment
Share on other sites

Народ та збийтеся з Юлі і виборів! Чого ви один одного гризете?!

 

Президент Порошенко, прем'єр Яценюк. Прізвища інших посадовців ви теж знаєте. Вони несуть персональну відповідальність за все, що відбувається в країні. Вони, а не юлька. Юлька своїх дров вже наламала достатньо, зараз вона в півкроці від політичної смітярки пенсії. А якщо Юлька, Медведчук, Щехтось заважає нашим посадовцям працуювати, то хай чесно про це скажуть і йдуть з посади. Так як це зробив Тенюх (хоча я особисто вважаю, що в той час він зробив все що міг).

А не йдуть з посад - значить несуть відповідальність. І Порошенко перш за все.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Есть подозрение, что и сейчас бют опять подставил Петю, с одной строны послали транспорт без прикрытия и защиты, с другой - могли дать инфу про борт,

 

Вообще нах, было посылать кого угодно, когда рашиды сидят вокруг и караулят очень большие бабки....

Мое мнение, надо сделать очень хорошую зачистку Луганска по типу Донецка 26 мая (но с условием идти до конца). и чтоб ни одно захваченное здание администрации не остлось целехоньким.

 

Ребятки сами напросились, им мир предлагали, вот их ответ

Link to comment
Share on other sites

пиздец..

 

каждый день убивают солдат и офицеров, и мирных жителей...

 

Сегодня и самого Петю хотели взорвать кипеням...

 

и какой же такой ответ он готовит? 

 

буде вітати хуйла по телефону, доки той не здохне

Link to comment
Share on other sites

Есть подозрение, что и сейчас бют опять подставил Петю, с одной строны послали транспорт без прикрытия и защиты, с другой - могли дать инфу про борт,

 

 

 

 

отето мисль в правільном направлєніі   :tu:  :weep:

 

гібкость дрищів ето нєчто лєгєндарноє

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ребят, завязывали б вы отэтоот, а? 

Я бы ближайшие несколько месяцев вообще с юльками не общался.  А то и вообще не общался бы)   Вот сколько помню эту тырнетобщность странную - одни и те же мантры у них.  Нафик они вам нужны?

Link to comment
Share on other sites

 

 


ну так, це тільки Юлька-дурепа кремлівська  і в свята, і в будні на роботі  і ночувала там на розкладачці. але пересічному то покуй -предмет для стьобу. пітараси українські.

 Науя та пізд...ж про юльку? така ж сука як і петя

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...