Перейти до змісту

Дєщіца - політічєскі бєзкультурний


On_

Recommended Posts

 

 


зырь сюды:
я читала сегодня на сайте "Новой", хотела тему замутить, но лень было стока копироваць)))) я дум, що Дещицу уже награжден  народной любовь и поддержкой - грамотой той даже подтереться низзя, а вот поддержка стоит в стопиццот раз большой любой медали....

 

у нас в городе был мэр, ну в постсовковое время не самый фиговый, хотя и бюджет пилился, и вапще, но както интелихентно... в прынцыпе на фоне попередников и позадников уважаем был и не дурак кагбэ.... он - офицер военный, отставник, был в Северодонецке на съезде, Украину, ясенпень, не терпел бо такие у него убеждения, которые не мешали быть властью... типичная для Украины ситуация, к сожалению... умотал после переизбрания в Севас, там дождался Крымнаш, радостно и теряя тапки бежал заРаисю, быстро поотсылал во все местные газетки и прочие СМИ фотке своей мендальки "За взятие Крыма", думал тут все аплодировать и уважать будут - эффект был обратный: все сразу почувствовали что, пардон, смэрдыть, и радовавших было очень жиденько.... вот я когда сьодни на сайте "Новой" читала про те наградные списки, я четко нашего бывшего мэра увидела и запашок тот опять же.... ублюдки и идиоты, пардон за хранцузску.... 

 

зы. ДЕЩИЦЯ ЛУДШИЙ!!! [ua]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вставлю і свій комент про Дещицю.


У 2004 році посол Ізраїля в Швеції розгромив інсталяцію на тему підтримки молодої терористки - самогубці на виставці в Стокгольмі. Ще до кінця дня він отримав повне схавлення своїх дій від ізраїльського уряду. Так-от, як тоді так і зараз я хочу всім донести: дипломат - це інструмент зовнішньої політики, а не ходячий етикет. Посол Ізраїля завжди має нівелювати будь-яке співчуття чи підтримку палестинським терористам, а українські дипломати мають нагадувати світу, що Путін х**ло. Особливо тоді, коли російська пропаганда витрачає мільйони на західні медіа, а Дещиця нагадав це всьому світу безкоштовно.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

зы. ДЕЩИЦЯ ЛУДШИЙ!!!

 

да!!! 

 

а ваще я не про грамоту, а про орден. за него даже

денюх дают. хоть и не нам, канешно... :nose3:  

 

  :gigi:  

Змінено користувачем лєса
Link to comment
Share on other sites

Дещиця - молодец

 

но, нажаль, в своем деле оказался непрофессионалом

дипломат ведь

это должно быть в крови или доведено до автоматизма

нууу...

зная, что он не будет на этой должности, и памятуя все, что

ему довелось от них услышать в его недолгую, но бурную

бытность и.о. , а весь их цинизм в своей красе пришелся

именно на него - думаю, может и не так уж необдуманно

это все было.

у него, кстати, немалый опыт международных отношений

в биографии. 

 

 

так что кто знает...  :gigi:

 

 

леса полиняла 

ето такая временная краткосрочьная дещицость  :pardon:
Link to comment
Share on other sites

для консулда штоль? от свезло ему так свезло. прям какаита корупцыя 

да ну... при чем туд консулд? 

 

http://i7.pixs.ru/storage/8/4/8/uacrisisor_4328954_12578848.jpg

а как правильно? http://www.yoursmileys.ru/msmile/girls/m0561.gif

нагнитаиж? 

Link to comment
Share on other sites

тогда мы идем к вам(с)  :bat:

 

:beee:

Оскорбления в адрес российского руководства :lol2:

 

Я от переживала, чи знаєть вони там про х* ло чи ні. Заспокоїли. Таки знають і мабуть давно. :rotate:

не мог не знать. знает, скороей всего, еще с марша

харьковских ультрас.

Link to comment
Share on other sites

:beee:

не мог не знать. знает, скороей всего, еще с марша

харьковских ультрас.

Думала иво аберегайут и гаварят тока шо он любит слушадь :nose3:  А може он и каменти тута читаид, не? :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

http://www.theguardian.com/world/2014/jun/15/ukraine-minister-deshchytsia-abusive-putin-russia

 

Провідні світові видання зіткнулися з мовною проблемою, описуючи інцидент за участі в.о. міністра закордонних справ Андрія Дещицю, коли той, спілкуючись з мітингувальниками поблизу російського посольства, емоційно вигукнув: "Так, Путін – х**ло, так!"
В понеділкових статтях закордонним авторам довелося перекладати своїми мовами жаргонне слово х**ло.
Укрінформ цитує публікацію авторитетного європейського видання EurActiv. "Yes, Putin is a dickhead, yes", - переклали Дещицю англійською брюссельські журналісти.
Вжитий EurActiv варіант виявився одним з найбільш вживаним у західних ЗМІ (хоча він не є дослівним). Імовірно, причиною його популярності стало те, що саме в такому перекладі термін huylo нещодавно з’явився у популярному англійському словнику грубої лексики Urban Dictionary. Там в якості прикладу наведено вживання цього слова саме щодо президента Путіна.
Між тим, серед європейських ЗМІ немає повної єдності ані щодо перекладу резонансної фрази Дещиці, ані щодо транскрипції ключового слова. Так, британська газета The Guardian наводить в тексті статті транскрипцію khuilo і пояснює, що окрім як "dickhead" це слово можна перекласти як "fucker".
Російський сайт medialeaks.ru наводить також переклади терміну угорською. Видання 444 переклало його як "faszfejet". За твердженням medialeaks, угорською це слово має найміцніший нецензурний зміст. Наведений також переклад визначення президента Росії за версією в’єтнамського видання Tuoitre.vn – "thằng khốn", що означає "виродок".
Зазначимо, з проблемами перекладу фраз українських політиків західні змі стикаються не вперше. Так, у 2009 серед журналістів точилася дискусія щодо коректного викладення фрази тодішнього президента Віктора Ющенко щодо прем'єра Юліі Тимошенко - іноземці не знали, як коректно передати одночасно прямий та прихований зміст президентської фрази "набралася кредитів як с**ка бліх"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...