Перейти до змісту

Можем иметь бооольшую жопу в энергетике


Donchanin

Recommended Posts

 

 

Зуевская, Кураховская и Углегорская теплоэлектростанции
Близько чверті усіх встановлених потужностей теплової електроенергетики. Напевно, це можна перекрити резервами на інших ТЕС та АЕС, але може бути перевантаження мереж на сході. Тобто, Україна не постраждає, а можливо, і Донбас теж.
Link to comment
Share on other sites

та не случится ничего с Донбассом,энергогерерирующих мощностей хватает,просто рвать единую энегросистему это головняк для всех,а пишут тут из принципа сгорел сарай-гори и хата...и я не уверен,что это патриоты пишут-враги Украины скорее

Link to comment
Share on other sites

ну.. дело в том что в моих рассуждениях присутствовал тот момент, что территория Донецкой и Луганской области это территория Украины..., и я, в отличии от Вас, их не разделял.... как-то так....

ЗЫ. если посмотреть то в Ваших рассуждениях присутствуют сепаратистские нотки..., а это не в тренде нынче.... 

на Донецьку і Луганську області мені плювати. і на тих, хто там живе. може я і не правий, але брехати чи лицемірити не хочу

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

на Донецьку і Луганську області мені плювати. і на тих, хто там живе. може я і не правий, але брехати чи лицемірити не хочу

а..., ну понятно...., дело Ваше...., но хочу Вас огорчить..., в независимости от того насколько Вам плевать на эту территорию....., сидеть без света, если остановятся эти ТЭС,  будем все..... вот увидите....(( 

Змінено користувачем Geny
Link to comment
Share on other sites

а..., ну понятно...., дело Ваше...., но хочу Вас огорчить..., в независимости от того насколько Вам плевать на эту территорию....., сидеть без света, если остановятся эти ТЭС,  будем все..... вот увидите....(( 

кому ты доказываешь?оно китяхами топить будет,и при свечке читать куевские новости)))

Link to comment
Share on other sites

а..., ну понятно...., дело Ваше...., но хочу Вас огорчить..., в независимости от того насколько Вам плевать на эту территорию....., сидеть без света, если остановятся эти ТЭС,  будем все..... вот увидите....(( 

це вже як вийде.

кому ты доказываешь?оно китяхами топить будет,и при свечке читать куевские новости)))

куда ж нам без вас, кормільци....

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні подзвонив клієнт з Єнакієва, попросив передати сигарети, так як в них жопа...

Касу платять за товар, самі не колоради , чому б і ні. Не питання, передам Новою Поштою пару блоків наазі...

 

Але ця ситуація, котра зараз відбувається на сході, це проблема мешканців які там живуть...

які кидались на війська, які кричали раіся...мені важко сказати , що їм так треба, щоб вони переконались, але там просто пздц....

не дойде до більшості...

всюди бандерівці і вороги, а те що сепари хуярять мирне населення, створюють 100% проблем, то гуд
йопнуті люди, серед яких є нормальні, але їх меншість...

Link to comment
Share on other sites

тут чувак, який окончив, розтолкував, що вас можна послать нахуй спокойно

я Вас хочу уверить в том что послать спокойно нахуй можно кого угодно... честное слово.., от этого "мировой порядок" все равно по другому работать не будет...., продолжайте жить в своих заблуждениях..., это наверное хорошо... Вам так спокойнее

ЗЫ "От многой мудрости много скорби, и умножающий знание умножает печаль."

Link to comment
Share on other sites

я Вас хочу уверить в том что послать спокойно нахуй можно кого угодно... честное слово.., от этого "мировой порядок" все равно по другому работать не будет...., продолжайте жить в своих заблуждениях..., это наверное хорошо... Вам так спокойнее

ЗЫ "От многой мудрости много скорби, и умножающий знание умножает печаль."

е, альо. заблуждєніях? це не я сказав, що у нас все може бути гут і без дамбаських станцій

Link to comment
Share on other sites

е, альо. заблуждєніях? це не я сказав, що у нас все може бути гут і без дамбаських станцій

ладно..., как-то не интересно по кругу ходить....,

кстати.... у Вас все будет хорошо и без Донецких станций...., не переживайте....))))

Link to comment
Share on other sites

@Donchanin,

Действительно кому вы тут пишите... судя по комментариям тут контингент с 2-мя классами церковно приходской школы собрались..., которые не представляют насколько все завязано друг с другом...., и если донбассу предстоит сидеть с лучиной (в чем кстати есть определенная доля вины и самих дончан) то и все остальные паровозом пойдут....

 

печаль беда...

Пан закончил унитаза-литейный?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

23 травня на засіданні в Лісабоні Регіональна група континентальної Європи ENTSO-E фіналізувала Угоду про приєднання ОЕС України до ENTSO-E, підписання якої у червні 2017 року повинно стати відправною точкою для початку інтеграції Об’єднаної енергетичної системи до європейського об’єднання.
Синхронізація матиме безперечні позитивні наслідки для країни в цілому.
Безпековий аспект
Технологічно  синхронізація з ENTSO-E суттєво посилить стійкість Об’єднаної  енергетичної системи України та зведе до мінімуму залежність від стабільності постачання вугілля на теплові блоки електростанцій. Україна матиме можливість отримання аварійної допомоги ОЕС України від енергосистем країн, що входять до ENТSO-E. Крім того, загальний технологічний рівень експлуатації енергосистеми також підвищиться через високі вимоги ENTSO-E.
Економічний аспект
Паралельна робота ОЕС України з ENТSO-E також дасть можливість наростити експорт електроенергії до Європи за рахунок більш ефективного використання наявних виробничих потужностей (в тому числі, АЕС) та взаємовигідних обмінів, диверсифікації експорту енергоресурсів. Крім того, можливість вільного експорту автоматично збільшує інвестиційну привабливість енергетичного сектору України з точки зору розвитку генеруючих потужностей. В цілому, за розрахунками Укренерго, обсяг експорту може збільшитись з сьогоднішніх 5 млрд. КВт-год до 18-20 млрд. КВт-год, що, в свою чергу, збільшить виручку від експорту електроенергії до 1,5 млрд. дол. США. Синхронізація відкриває можливості щодо участі українських гідроелектростанцій у балансуванні пікових навантажень суміжних енергосистем європейських країн (середня ціна на балансуючих ринках становить близько 70 євро за МВт).
Інституційний аспект
Синхронізація з ENTSO-E посилить конкуренцію і на внутрішньому ринку електроенергії, змушуючи монополістів конкурувати ціною та якістю послуг за споживача всередині країни. Це створить підґрунтя для зменшення залежності споживача (населення, бізнесу) від постачальників.
«Фіналізація Угоди про приєднання України до ENTSO-E та прийняття Верховною Радою Закону «Про ринок електричної енергії України» дадуть реальну  свободу на електроенергетичному ринку. – підкреслив керівник Укренерго Всеволод Ковальчук. –  Вже за кілька років ми будемо мати можливість вільного обміну електроенергії з країнами Європи, а також  реальну конкуренцію на ринку, який завжди був закритий»

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...