Перейти до змісту

Якщо ця сука дозволить автономію Донбасу - піде ланцюгова реакція


ladzio

Recommended Posts

І на це розрахунок путіна і саме тому донбас йому потрібний в (поки що) в складі України.

 

Я голосував за Порошенка, я агітував за один тур,але якщо ця сука зілє землю за яку наші хлопці уже пролили стільки крові, Порошенко буде першою людиною яку я прокляну.

 

Link to comment
Share on other sites

опять истерика нового дня. не дозволить, не паникуйте)

 

я не знаю. Сподіваюсь що ні,але "дзвіночок" визнання терористів стороною переговорів нічого хорошого не обіцяє.

Link to comment
Share on other sites

автор, не в обиду, но вам нужно поменьше читать новости)) Когда произойдет, узнаете сами. Будет автономия - будете плакать, выгонят сепаратистов, будете радоваться))

Link to comment
Share on other sites

Мудачуківський холоп ТС знову верещить. 

 

Пора би це припинити. :)

 

 

Пєтя все робить правильно! Він молодець! Царьов іще в розшуку чи уже скора назад в депутатське крісло? С бандитами,стрєлкамі і бєсамі переговорів не ведемо? Мєдведчук і Шуфрич - друзья навєкі?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пєтя все робить правильно! Він молодець! Царьов іще в розшуку чи уже скора назад в депутатське крісло? С бандитами,стрєлкамі і бєсамі переговорів не ведемо? Мєдведчук і Шуфрич - друзья навєкі?

 

Давай-давай, наярівай. :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли 06.06 вдарили "по-рукам", проблемою бачили відсутність переговірників. Задля їх створення і військо з кордону прибрали, і війнуху то вели, то імітували. От і маємо тепер майже військовий паритет, а з ним і "сторони перемовин" в ліце бородайов-мудачуків-царьових намалювалися. Ще трохи попрацювати, й цілком легітимні звідкись повилазять. А насамкінець об'єднаними зусиллями грохнуть пару кримінальних банд у декілька десятків голів і оголосять мир і вибори за участі пушиліних, болотових та інших уважаємих в дамбасі людєй.

Зброю здадуть чи вивезуть до Росії. Але приховано залишать представникам нової легітимної регіональної влади стільки, щоб гарантувати її фактичну самостійність за формальної підпорядкованості Києву. Нехай тільки заікнеться про НАТУ :X

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я за Петю не голосував, але сумніваюся що він буде так тупити напередодні парламентських виборів.

тут главное, чтобы Порох сдуру не решил, что 54% у него уже и так в кармане, поэтому надо бы добавить "голосов с Востока"

Link to comment
Share on other sites

тут главное, чтобы Порох сдуру не решил, что 54% у него уже и так в кармане, поэтому надо бы добавить "голосов с Востока"

 

Думаю він прекрасно розуміє, що стане з його рейтингом після такого художества... Мільйони голосів перекочують деінде і в парламентсько-през. республіці вся його влада наїпнеться нах. Петя не ідіот. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...