Перейти до змісту

Кому принадлежит этот форум?


adviser

Recommended Posts

Просьба к Фоме сразу не банить ;)

 

А то Слав поднял вопрос, а я и не занл- думал, что этот форум принадлежит Украинской правде. 

 

http://uapolitics.com/topic/7821-afroezh-i-teplovizoruvidim-glaza/page-2

 

а он говорит, шо его отжали....

 

Так кто хозяин этого форума?

 

ООО., ЧП, просто физична особа?

 

кому он юридически принадлежит, кто оплачивает хостинг, работу, кто получает деньги за рекламу ну и т.д.

Link to comment
Share on other sites

Так кто хозяин этого форума?

 

ООО., ЧП, просто физична особа?

 

кому он юридически принадлежит, кто оплачивает хостинг, работу, кто получает деньги за рекламу ну и т.д.

Путін цікавиться?

Link to comment
Share on other sites

Слав и Йожа развели просто А.Притулу (это был план)..... Она отдала всех пользователей фуповских сюда и сама осталась с носом и поломанным дырявым ФУПом.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Особисте імхо - читав ФУП з 2004го року. Деколи щодня, деколи з перервами. Закрита реєстрація бісила шалено.

І наскільки я розумію - це вже пані Олена не має бажання перевести УП на цей форум...

Link to comment
Share on other sites

Дуже жаль, що пані Олена не має бажання переводити ФУП сюди. Мені подобається цей форум, а також, подобається та клоунада, яка відбувається на старому ФУПі - ватників банять місцеві робін-гуди, матюкатися можна на повну... правда, кацапів стало в стотищ раз більше.... скоро старий форум таки гікнеться, бо такий я він зараз, нафіг він кому треба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Слав и Йожа развели просто А.Притулу (это был план)..... Она отдала всех пользователей фуповских сюда и сама осталась с носом и поломанным дырявым ФУПом.

.. так - вдала спецоперація  :pooh_lol:

Link to comment
Share on other sites

Посилання послали на ....

 

Цей форум має якесь відношення до ФУПа? Чому раніше зверху було посилання на "Українську правду"?

 

это совершенно самостоятельный бизнес-проект

все совпадения с украинской правдой - случайны :D

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...