Перейти до змісту

От Филатова


Andrey

Recommended Posts

А че?

Я, например, абсолютно солидарен с Беней в том, что ахмэту, скажем, никакая собственность за пределами домбаца и нахуй не нужна.   B-)

И в дамбасе, собственно, тоже

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

А че?

Я, например, абсолютно солидарен с Беней в том, что ахмэту, например, никакая собственность за пределами домбаца и нахуй не нужна.  B-)

И в дамбасе, собственно, тоже

дело не в этом, а в том, что беня перешел к следующему этапу плана - загнобить конкурентов.. а ахмет таки да - зажился он слишком счастливо, перестал бога бояться..

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

скоро почнуть вмирати....філатові іїм подібні...випадково...може і беню уберуть...а спишуть на ГРУ....найоптимальніший варіант і для парлампенту і для кабміну і для президенгта...ніхто не захоче з ним ділитися а прийдеться

Link to comment
Share on other sites

скоро почнуть вмирати....філатові іїм подібні...випадково...може і беню уберуть...а спишуть на ГРУ....найоптимальніший варіант і для парлампенту і для кабміну і для президенгта...ніхто не захоче з ним ділитися а прийдеться

 

що ти несешь?

Link to comment
Share on other sites

я про перерозподіл ....коломойськи має право на першу ніч....там вже Черга на ахметівське...ти уявляєш які цифри ? з девятьмма нулями

Щоб перерозподіляти, треба ж і суспільну вагу мати, от у Бені вона наразі є, а хто піде за ахмєтом, коли його почнуть їбашить? Отож B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Щоб перерозподіляти, треба ж і суспільну вагу мати, от у Бені вона наразі є, а хто піде за ахмєтом, коли його почнуть їбашить? Отож B-)

.бєня стане ніким..коли зачистять луганду..контролує він тільки дніпропетровськ.....далі додумай сам B-)

 

а там і вкиди почнуться компромату

 

невже ти думаєш що беня буде переросподіляти?? без Києва? не маючи ніякої влади лише як спонсор АТО?

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

Интересно было бы план прочитать.

 

Идея интересная.

 

В законном русле, естественно.

втому то і справа в законному руслі йому нічог оне світить...розкажи це югреду

йому світить лише те що йому дадуть...після перемовин у києві

Link to comment
Share on other sites

ти що і правда вважаєш що він має якийсь вплив на київ..де зараз риги домовляються з порохом? :lol2:

 

Людина, яка контролює ПриватБанк, певний вплив, малюсенький такий, звичайно, але  має.

Це я беруся стверджувати з усією відповідальністю.  B-)

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

втому то і справа в законному руслі йому нічог оне світить...розкажи це югреду

йому світить лише те що йому дадуть...після перемовин у києві

А про "законне русло" розкуркулення ригів вам краще за всіх розкаже Гєна Корбан :gigi: 

Link to comment
Share on other sites

Людина, яка контролює ПриватБанк, певний вплив, малюсенький такий, звичайно, але  має.

Це я беруся стверджувати з усією відповідальністю.  B-)

я про інше...влада реальна...судова..виконавча і тд..не у нього

вирішувати будуть зовсім інші дяді...ну йому звичайно щось перепаде..але чомусь здається що не багато...точно не те що він хотів би...корита на усіх не вистачить...

А про "законне русло" розкуркулення ригів вам краще за всіх розкаже Гєна Корбан :gigi:

я за це...але вони домовляться...і як завжди в програші будемо ми

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...