Перейти до змісту

А як би Ви проголосували зараз?


mg42

Recommended Posts

Хочу напомнить как в феврале забанили проукраинскую часть фупчиков. Как народ окольними путями восстанавливал связь со знакомими фупчиками. И как в конце концов два ватника: Слав и Каларацкий_Йож завалили новий движок. Считаю 999 адекватной ценой их поступкам
Link to comment
Share on other sites

Та знаю я чому ФУП загнувся. Я сам 999 від "анонімного хакера" отримав ще в пісочниці. Суть в іншому. Вам з Фомою треба було за всяку ціну добитись особистого контакту з Притулою (супербажано письмового) і тоді всі питання були б зняті: або форум став би нормальним форумом УП замість ФУПа, або Притула відкрито виявила б себе як ворожий в інформаційному полі елемент.

ну контакт им придлагали но их не устроило время

Link to comment
Share on other sites

Хочу напомнить как в феврале забанили проукраинскую часть фупчиков. Как народ окольними путями восстанавливал связь со знакомими фупчиками. И как в конце концов два ватника: Слав и Каларацкий_Йож завалили новий движок. Считаю 999 адекватной ценой их поступкам

брешеш канешно

ну то такое

уже неудивляет

Link to comment
Share on other sites

ну контакт им придлагали но их не устроило время

 

контакт завжди краще письмовий, щоб потім було що показати, коли всі вимагатимуть доказів. Особисто я давно сформував думку про Притулу, але у мене немає фактів

Link to comment
Share on other sites

контакт завжди краще письмовий, щоб потім було що показати, коли всі вимагатимуть доказів. Особисто я давно сформував думку про Притулу, але у мене немає фактів

у притулы свои повадки и правила и надо было под них подстраиватсо

Link to comment
Share on other sites

ну я вон пару дней назад предложил фоме тридцатку он упал на мороз

видимо считает что уже дороже

 

Ну ти походи по базару, поторгуйся.  :gigi:

 

А якщо серйозно, то яким ти боком до цих справ ? Ну там журналісти-програмісти, щось домовлялись-не домовлялись, передали-не передали і т.д і т.п. Ти ж ніби не з тої тусовки, а хвилю піднімаєш більше за всіх.

:S   

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Ну ти походи по базару, поторгуйся.  :gigi:

 

А якщо серйозно, то яким ти боком до цих справ. Ну там журналісти-програмісти, щось домовлялись-не домовлялись, передали-не передали і т.д і т.п. Ти ж ніби не з тої тусовки, а хвилю піднімаєш більше за всіх. :S   

какая разница с какой я тусовки? я из тусовки фупа

Ти знаком с притулой?

 

лично нет ашо?

Link to comment
Share on other sites

у притулы свои повадки и правила и надо было под них подстраиватсо

 

моя думка не з розряду ТП/істеричка. Вона далеко не ТП. Я сформував думку про напрямок роботи УП.

Link to comment
Share on other sites

какая разница с какой я тусовки? я из тусовки фупа

 

Ну ти ж ніби тут щось ходиш-торгуєшся-башляєш, жалієшся що дорого ? Ти ж ніби не з цього  бізнесу взагалі ?

 

Чи то кожен з тусовки фупа так може робити ?

 

Я на фупі ніколи не був зареєстрований ( часом трохи почитував), так що інтерес чисто теоретичний.  B-) 

 

Ну, хіба що купити форум може кожен бажаючий, тоді можна подумати.  :) 

Link to comment
Share on other sites

Ну ти ж ніби тут щось ходиш-торгуєшся-башляєш, жалієшся що дорого ? Ти ж ніби не з цього  бізнесу взагалі ?

 

Чи то кожен з тусовки фупа так може робити ?

 

Я на фупі ніколи не був зареєстрований ( часом трохи почитував), так що інтерес чисто теоретичний.  B-) 

 

Ну, хіба що купити форум може кожен бажаючий, тоді можна подумати.  :)

меня интересовало возрождение фупа

все

Link to comment
Share on other sites

меня интересовало возрождение фупа

все

 

Ну так цей форум ніби нічого собі.

Той старий зачахлий фуп ліквідувати і столиця автоматично переноситься в Васюки. :D

А кому там форум належить, для звичайного користувача діло насправді десяте.

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Ну так цей форум ніби нічого собі.

Той старий зачахлий фуп ліквідувати і столиця автоматично переноситься в Васюки. :D

А кому там форум належить, для звичайного користувача діло насправді десяте.

да нет просто даный форум с кнопкой на уп

был бомбой в инфорпространстве форумном во время войны

а так очередное болотце в перспективе суп№.......

как только закончитсо война обрати внимание сколько людей присутвует а сколько пишет

Link to comment
Share on other sites

да нет просто даный форум с кнопкой на уп

был бомбой в инфорпространстве форумном во время войны

а так очередное болотце в перспективе суп№.......

как только закончитсо война обрати внимание сколько людей присутвует а сколько пишет

 

Ну, життя покаже. Я не зовсім розумію, чому власник фупу просто сам не привів його в порядок, найнявши відповідних спеців.  Це ж в кінці-кінців, якийсь підрозділ його бузінесу. Ну або якщо нецікаво, нехай сплавить його зовсім, організувавши мінімальну кооперацію для підтримки інших напрямків. Я не знаю тонкощів роботи медіа, але думаю, що загальні підходи мають бути такі ж, як і в інших видах діяльності. Ну хіба що медіа-проекти можуть бути тісно зав'язані на політику, тоді мотиви можуть бути зовсім інші.

Link to comment
Share on other sites

Ну, життя покаже. Я не зовсім розумію, чому власник фупу просто сам не привів його в порядок, найнявши відповідних спеців.  Це ж в кінці-кінців, якийсь підрозділ його бузінесу. Ну або якщо нецікаво, нехай сплавить його зовсім, організувавши мінімальну кооперацію для підтримки інших напрямків. Я не знаю тонкощів роботи медіа, але думаю, що загальні підходи мають бути такі ж, як і в інших видах діяльності. Ну хіба що медіа-проекти можуть бути тісно зав'язані на політику, тоді мотиви можуть бути зовсім інші.

власнику пофыг фуп 2% он давал в лутшие времена

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...