Перейти до змісту

Донбас доведеться вислухати


Recommended Posts

Я вот не совсем понимаю, что именно имеет в виду автор. Выслушать украинцев донбасса? Там мы от вас ничем не отличаемся. Выслушать вату? Это работа следователей. Выслушать нейтрально-телевизорную массу? Включите любой телевизор Донбасса, и слушайте.

Комашко-вас.українців донбасу слухати не треба.Ви на одній ноті з нами,але вас не було чути.тепер думаю і серед вас зрозуміли,що ВСЕ своїми руками треба робити.на "дядю" надії ніякої. А вату треба слухати.як ти і кажеш-слідчим СБУ,бійцям НГ,армії,добровольським батальйонам.І вони слухають дуже уважно,якщо дивитися на результати.Лиш не збавляти "звук" того слухання.І так до перемоги.А вам.своїм,вже тоді не пасивно по кухнях трендіти,а активно показати обдристаним залишкам ватників і колорадів.ХТО НА ДОНБАСІ ХАЗЯЇН. :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Взагалі, всі патріоти України що мешкали на даунбасі мали виїхати звідти на час АТО, щоб наша армія не переймалася щодо цивільної вати

У меня есть для тебя две новости.

Первая: наши вооруженные силы, в отличии от террористов, не воюют с цивильными.

Вторая: еще что-то в таком духе ляпнешь про наших солдат, подам доповiдь за антиукраинскую пропаганду.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Що вам дасть місце мого проживання, лугандони?

 

Та трошки потролити хочеться, зважаючи на регіональні особливості, що складно сказати?

ЗІ я не лугандон, тут мимо

Link to comment
Share on other sites

У меня есть для тебя две новости.

Первая: наши вооруженные силы, в отличии от террористов, не воюют с цивильными.

Вторая: еще что-то в таком духе ляпнешь про наших солдат, подам доповiдь за антиукраинскую пропаганду.

 

тільки хотів написати, яке ж щастя, що керівники АТО, наші військові і добровольці дотримуються іншої точки зору щодо мирних мешканців Донбасу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Комашко-вас.українців донбасу слухати не треба.

Я об этом и говорю. Отсутствует предмет спора.

 

 


Ви на одній ноті з нами,але вас не було чути.

Кто хотел - слышал. Тот же Франкенштейн активен давным давно. Но богатых спонсоров в виде медведчука или рашки у нас действительно не было.

 

 


А вам.своїм,вже тоді не пасивно по кухнях трендіти,а активно показати обдристаним залишкам ватників і колорадів.ХТО НА ДОНБАСІ ХАЗЯЇН.

На Донбассе хозяин будет тот, в чьих руках телевизор и радио. Либо тот, кто ходит с автоматом.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

На Донбассе хозяин будет тот, в чьих руках телевизор и радио. Либо тот, кто ходит с автоматом.

Тут ти правий на сто-інформаційний фон влада повинна поставити в главу всіх питань.А на рахунок автомата-тобі видніше,ти краще знаєш своїх земляків :)

Link to comment
Share on other sites

Я об этом и говорю. Отсутствует предмет спора.

 

 

та тут вже ніхто дуже і не спорить. 

 

гілка потихеньку перетворюється на індикатор всякого роду нацистів, комуняк і просто бандюків.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А на рахунок автомата-тобі видніше,ти краще знаєш своїх земляків

По-идее это должно быть видно любому украинцу - в отличии от того же Крыма, на Донбассе ничего не началось до тех пор, пока туда не закинули гиркинда с поребриками.

 

 


Тут ти правий на сто-інформаційний фон влада повинна поставити в главу всіх питань.

Ну вот если поставит, то "проблема Донбасса" перестанет существовать.

Link to comment
Share on other sites

 

 


По-идее это должно быть видно любому украинцу - в отличии от того же Крыма, на Донбассе ничего не началось до тех пор, пока туда не закинули гиркинда с поребриками.

 

В Крыму тоже ниччо б не было, если б не расейская армия,

может только Самотополь - но то отдельная клоака, концентрированая, кстати остальных крымчан они за людей не считают

Link to comment
Share on other sites

В Крыму тоже ниччо б не было, если б не расейская армия,

может только Самотополь - но то отдельная клоака, концентрированая, кстати остальных крымчан они за людей не считают

 

так в Херсонесі (саме так буде називатися те місто) населення це старі гебешники, самі гнилі з усього совка, що насосали собі на теплу пенсію біля моря

Link to comment
Share on other sites

Как бы там ни сложилось, а Путину все же стоит сказать "спасибо" (желательно сразу после его последнего слова в Гааге). Не завари он эту кашу, так и гнила бы язва еще долгие годы. А теперь - есть шанс на выздоровление после удачного завершения АТОперации.
Link to comment
Share on other sites

Как бы там ни сложилось, а Путину все же стоит сказать "спасибо" (желательно сразу после его последнего слова в Гааге). Не завари он эту кашу, так и гнила бы язва еще долгие годы. А теперь - есть шанс на выздоровление после удачного завершения АТОперации.

 

 

десь так. а своє "спасибі" ми плюнемо йому в труну.

Link to comment
Share on other sites

ясно що доведеться

по перше - це ж бесплатно

по друге, якщо ми не послухаемо, то послухають москали,

и будуть мати привид втручатися в наши справи

 

та в тому то і справа, що не бесплатно. он вже 2 ярди виділили у четвер.

Link to comment
Share on other sites

Я вот не совсем понимаю, что именно имеет в виду автор. Выслушать украинцев донбасса? Там мы от вас ничем не отличаемся. Выслушать вату? Это работа следователей. Выслушать нейтрально-телевизорную массу? Включите любой телевизор Донбасса, и слушайте.

дельно, подтверждаю.

Link to comment
Share on other sites

розумієш, там дійсно жопа була ще до війни. дуже брудний, урбанізований, індустріалізований, бандитський і депресивний регіон.

вони роками варилися у власному лайні, не забуваючи, щоправда, підкидувати його всій іншій Україні у вигляді своїх януковичів, ахмєтових і лєвчєнків. 

зараз цей нарив на тілі України визрів і його прорвало. але ампутувати не можна. тому доводиться робити хірургічне втручання, а потім і довгий період післяопераційної терапії (дуже коштовної, між іншим).

і в мене є великі сподівання, що увесь цей процес призведе у підсумку до кращого самопочуття всього організму.

 

Так - згоден. Без запитань.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...