Перейти до змісту

Хоть бы проголосовали! ---- держим кулачки, плюем и т.д. и т.п.


Recommended Posts

Нагадаємо, сьогодні Харківська міськрада надала звання «Почесний громадянин Харкова» восьми особам, двоє з яких є одіозними громадянами Російської Федерації, а саме депутату Держдуми Олександру Шишкіну та девелоперу Павлу Фуксу. Які підтримали анексію Криму.

Нардеп також звернувся до генерального прокурора Віталія Яреми з вимогою відновити старі кримінальні справи проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса та відкрити нові за пособництво проросійським сепаратистам і так само вчинити щодо депутатів харківської міськради.

 

 

Виделось, что он должен был измениться в лучшую сторону. Такой шанс был ему предоставлен, и если бы он им воспользовался, с ним было бы все ОК. Но он не внял предупреждению, а вернулся назад в свое болото. Последует расплата. Он начинает сеять хаос, который разрушит его самого. От него теперь уже ничего не зависит.

Змінено користувачем Бродяжка ☂
Link to comment
Share on other sites

Харьковчане и сочувствующие! Не знаю, что именно выкопировывать из твиттера, поэтому просто кидаю ссылку - тут все о сегодняшней проблемке возле гор-совета - фотки
https://twitter.com/itsector

Link to comment
Share on other sites

Яким за рахунком було це питання на сесії? Бо Гепа був присутній лише на перших п*яти. Потім звалив. А вже наприкінці з*явився знову. Якщо це питання розглядалось без нього, знову буде "чистенький" і буде казати, що його там не було і він не голосував.

Link to comment
Share on other sites

Яким за рахунком було це питання на сесії? Бо Гепа був присутній лише на перших п*яти. Потім звалив. А вже наприкінці з*явився знову. Якщо це питання розглядалось без нього, знову буде "чистенький" і буде казати, що його там не було і він не голосував.

 

 

слушно, він скаже мене не було, бо я був на зустрічі зі снайпером

Link to comment
Share on other sites

а пам"ятаєте як дехто тут волав про гєєпу... добре що не вбили він зараз потрібний...патріот...

 

ЛОЛ))))))))))))

 

шукати чи самі вийдете?))

 

Угу, мені ще й дорікали - як ви можете бажати йому смерті, тільки на ньому Харків тримаеться :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Угу, мені ще й дорікали - як ви можете бажати йому смерті, тільки на ньому Харків тримаеться

Тю! не заменимых людей нет

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Шишкин с Фуксом его друзья-подельники, которые финансировали его избир. компанию. Сейчас они строят церковь возле Зеркальной Струи. Он к дню города 23 Августа решил сделать им приятное. 

Link to comment
Share on other sites

Шишкин с Фуксом его друзья-подельники, которые финансировали его избир. компанию. Сейчас они строят церковь возле Зеркальной Струи. Он к дню города 23 Августа решил сделать им приятное. 

и на куя там церква, их уже и так больше чем ларьков сигаретных

сцуко пидарюги

еще небось МП

:X

Link to comment
Share on other sites

Обратите внимание, пока подстреленный не вернулся в Харькове была тишь и благодать, а как только вернулся - полезли сепарасты как мухи. Снайпер недоработал, однозначно, незачот.

видно надо битой дело до конца довести..

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Шишкин с Фуксом его друзья-подельники, которые финансировали его избир. компанию. Сейчас они строят церковь возле Зеркальной Струи. Он к дню города 23 Августа решил сделать им приятное. 

 

церковь свидетелей золотого дождя у зеркальной струи...

звучит цуко!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обратите внимание, пока подстреленный не вернулся в Харькове была тишь и благодать, а как только вернулся - полезли сепарасты как мухи. Снайпер недоработал, однозначно, незачот.

 

я всё больше задаюсь вопросом "а был ли снайпер и ранение"?

Link to comment
Share on other sites

багато хто так вважає насправді.

а можно разные там факты - почему?

я вот понимаю, почему Гройсман например для винницы...

а этот? лавочки в метро по цене автомобиля?

Link to comment
Share on other sites

Моя сестра живёт и работает в Харькове уже много лет. Говорит, шо Гепа - лутшый мэр из всех, которые были. :consul:

Тю. Так мне он на Цуге тож одна дама доказывала, что Вихтархведрыч очень хороший Президент и что дорог у нас при нем понастроиле пошышо как в Европе :pardon:

Не ну правда.  Тут тока приехал с Харькова и седалище еще от кочек не отошло, а она грит шо там автострада

Link to comment
Share on other sites

а можно разные там факты - почему?

я вот понимаю, почему Гройсман например для винницы...

а этот? лавочки в метро по цене автомобиля?

чому?

тому що, скільки це коштує насправді, замислюються не всі.

а результат є. його можна бачити. лавочки, квіточки, чистота, комунальщики шуршат...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...