Перейти до змісту

От имени Т. Чорновол кто-то правильно написал или игры А.Притулы


ЦеDzip

Recommended Posts

Что-то УП стала неуловимо походить на очеь ОЧЕНЬ ненезависимый ресурс.

И если раньше, понимая что у всего есть хозяин и бюджет, еще как-то верилось в объективность и порядочность, то сейчас уже не верится вовсе.

 

да уж, игры с ФУПом, теперь блогами манипулирует, саепись

Link to comment
Share on other sites

Вы косите под дурачка или действительно есть проблема? Выборы и исполнение обещаний возможны только в том случае, когда правил игры придерживаются ВСЕ стороны процесса. а если одна из сторон не только не придерживается, но и пытается под себя эти правила постоянно поменять, чтоб иметь всегда фору, то  предлагаете  играть и закономерно проигрывать дальше?

 

Или это был завуалированный пассаж, что мол как только выберут "правильную" Юлю, так сразу все обещания будут исполнены? Не смешите. Если вы это имели ввиду, тогда вам туда: attachicon.gif20140816115520.jpg

 

да, єсть проблєма.

прєблєма що остопизділи крємльовскіє-мєчтатєлі про те, чого ніколи не було і ніколи не буде. Простіше сидіти в гімні і мріяти про ідеал ніж послідовно досягнути абсолютно реальних речей.

єжелі єсть желаніє опорожніться на "юлясука" то накуй подсказать куда?

Link to comment
Share on other sites

 

да, єсть проблєма.

 послідовно досягнути абсолютно реальних речей.

єжелі єсть желаніє опорожніться на "юлясука" то накуй подсказать куда?

Мы так последовательно "выбираем" новую власть уже более 20-ти лет. и все ждем и ждем выполнения обещаний. А ГДЕ механизм контроля и наказания за неисполнение обещаний? А НЕТУ. Можем продолжать дальше выбирать "доброго и честного", как в лотерею играть.  А че ,класно  не тот парламент выбрали - фигня через 5-10 лет выберем другой, может там олигархов не будет, а будут их дети.

 

У меня нет желания доказывать что ЮЛЯСУКА, так как некоторые из моих хороших знакомых с ней регулярно общались лично, даже где-то её визитки валяются. Она  ничем не лучше и не хуже остальных, просто такой же недоолигарх, которому просто не повезло с табуреткой.

 

"Ну, украл. И в землю закопал. И надпись написал." (с)

Невже ж купив?

 Я не отрицаю самого факта махинации, я к тому, что стилистика этого тезиса не похожа на стилистику Черновол, и как бы несколько выбивается из общего контекста.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

 

 


стилистика этого тезиса не похожа на стилистику Черновол, и как бы несколько выбивается из общего контекста.

 

Так глибоко я той текст не копав. 
Мене більше насторожило, що ще й 9 днів не пройшло, а Таня вже за перо взялася.
Було передчуття, що щось не те з тим текстом.
Link to comment
Share on other sites

Так глибоко я той текст не копав. 

Мене більше насторожило, що ще й 9 днів не пройшло, а Таня вже за перо взялася.
Було передчуття, що щось не те з тим текстом.

 

Потому что мне  так кажется, что Таня не "писатель", она "искатель" и "копатель". Она собирает инфу, дает ей первичную аналитику, затем поручает какому-нить грамотному райтеру свести все это в красивую статью на блоге, перед тем проверив на соответствие замыслу. Так многие делают. На самом деле крайне мало блогов известных людей пишутся их авторами. А я знаю кое-кого, который пишет блоги известным людям ))))

 

Но тут гибель мужа, похороны, траур и все такое - Таня просто не успела вычитать  и подправить статью, прежде чем дать добро на её заливку в блог. Вот и получилось, то что получилось.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Обрывок из "Пестни пикирующего ФУПа":

 

Я – форум! Но где делся форума смысл?
Галимый базар и ржанье.
Редактор давно нас забросил, закис...
Матерных слов недержанье.

Что делает он? Украина в говне,
Народ уже вилы точит,
А тот, который сидит во мне,
Призыв к толерантности строчит.

Я больше не буду покорным, клянусь!
Пусть лучше меня взломают
Ну, что ж он не слышит народа пульс,
Хватку, отвагу теряет?

Терпенью ресурса бывает предел
И время его истекло,
А тот, который обязан быть смел,
Лишь рубит с меня бабло.

Он отстранился от политборьбы,
И затаился, как мышь,
Что ж вам остается, инета рабы? –
Лишь флуд и «Шумел камыш».

 

5 лет назад.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні на яку "чесну владу" ми не заслужили.

Коли КОЖЕН на своєму місці не почне вимагати білу зарплатню, не почне сплачувати податків з підробіток, не перестане давати хабарі, плюндрувати природу, продавати свій голос ітд ітп - допоки допропорядних громадяне не стане переконлива більшість - буде влада саме така, на яку ми заслуговуємо.

Бо скільки б тисяч не вийшло на Майдан - залишаються МІЛЬЙОНИ, які крадуть, брешуть і самі згодні йти на будь-які компроміси заради власного добробуту.

Звідкіля взятися якісь іншій владі?

 

Перевороти справді змінюють тільки обличчя.

Свідомість змінюється значно повільніше.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

це міф про форму державного правління а ля Січ-Майдан.

абсолютно неймовірно, що буде якась горизонтальна структура, яка постійно триматиме в узді владу, яка обрана кількістю людей, що в тисячі разів перевищує цю структуру активістів.

Такого прикладу немає в історії. Навряд Україна створить прецедент

Ну про Січ же Ви самі згадали (це щодо прецеденту). А виник він тому, що українці - унікальна нація (с). В Західній Європі парламенти виникли в епоху абсолютизму як дорадчі органи при монархах. А в нас абсолютизм не встиг встановитися через ординську навалу. Тому й залишулась демократія (на Січі) десь давньогрецького типу (ось, до речі, інший приклад демократії). Ще є Швейцарія...

 

Було б бажання побудувати саме демократію - підходящий взірець знайшовся б.

Link to comment
Share on other sites

Ні на яку "чесну владу" ми не заслужили.

Коли КОЖЕН на своєму місці не почне вимагати білу зарплатню, не почне сплачувати податків з підробіток, не перестане давати хабарі, плюндрувати природу, продавати свій голос ітд ітп - допоки допропорядних громадяне не стане переконлива більшість - буде влада саме така, на яку ми заслуговуємо.

Бо скільки б тисяч не вийшло на Майдан - залишаються МІЛЬЙОНИ, які крадуть, брешуть і самі згодні йти на будь-які компроміси заради власного добробуту.

Звідкіля взятися якісь іншій владі?

 

Перевороти справді змінюють тільки обличчя.

Свідомість змінюється значно повільніше.

Це ідеалізм. Здискредитоване більшовиками слово "гегемон" насправді добре пояснює суть соціальних революцій. Нові ідеї спершу охоплюють лише одиниці. Потім число прибічників росте. І коли досягає деякого критичного рівня (20 відсотків, наприклад) - вибухає революція. І потім ці 20% - гегемон революції - нав'язують свої ідеї силою решті населення. І якщо ці ідеї правильні (на відміну від ідей комунізму, наприклад) поступово їхню справедливість починає розуміти і решта "піплу". Це й завершує революцію.

Link to comment
Share on other sites

Ні на яку "чесну владу" ми не заслужили.

Коли КОЖЕН на своєму місці не почне вимагати білу зарплатню, не почне сплачувати податків з підробіток, не перестане давати хабарі, плюндрувати природу, продавати свій голос ітд ітп - допоки допропорядних громадяне не стане переконлива більшість - буде влада саме така, на яку ми заслуговуємо.

Бо скільки б тисяч не вийшло на Майдан - залишаються МІЛЬЙОНИ, які крадуть, брешуть і самі згодні йти на будь-які компроміси заради власного добробуту.

Звідкіля взятися якісь іншій владі?

 

Перевороти справді змінюють тільки обличчя.

Свідомість змінюється значно повільніше.

 

плюсую

знаю такого майданщыка 

стоить на биржи, здае квартиру з комунальными по субсыдии

и пыздыть пыздыть як кругом ворують

Link to comment
Share on other sites

Це ідеалізм. Здискредитоване більшовиками слово "гегемон" насправді добре пояснює суть соціальних революцій. Нові ідеї спершу охоплюють лише одиниці. Потім число прибічників росте. І коли досягає деякого критичного рівня (20 відсотків, наприклад) - вибухає революція. І потім ці 20% - гегемон революції - нав'язують свої ідеї силою решті населення. І якщо ці ідеї правильні (на відміну від ідей комунізму, наприклад) поступово їхню справедливість починає розуміти і решта "піплу". Це й завершує революцію.

 

 

Ключовий момент "нав"язують силою".

Як ви собі уявляєте силовий варіант переконання відсталих 80% у ДЕМОКРАТИЧНІЙ країні?

Якби була диктатура - питань би не виникало.

Link to comment
Share on other sites

Вот очередное поле деятельности для Черновол.

 

http://zn.ua/ECONOMICS/deputat-presman-o-goskaznacheystve-dengi-poluchayut-te-kto-daet-otkaty-v-17-150981_.html

 

"Я хочу сказать, что казначейство — это самая бандитская структура, которую я вообще встречал. Сегодня глава Государственной казначейской службы Татьяна Слюз выстроила работу таким образом, что бюджетные деньги получают те, кто дает откаты. 17% от суммы — это минимально. И это по всей стране. Кстати, начинали с 10%", - утверждает нардеп.

......................

На вопрос ZN.UA относительно доказательства своих слов, Пресман ответил: "Я знаю, что говорю. И пусть она в суд на меня подает. Это ведь не мой личный вопрос, а местных советов и громад. Это проблема задолженности бюджета предприятиям, и, как следствие, долгов по зарплате".

 
"Важно понимать — на бюджетных счетах местных советов формально деньги есть, и немало. Но на практике правительство пользуется ими для того, чтобы, например, затыкать огромные дыры Пенсионного фонда. Поэтому для городов и поселков денег практически нет — только на заработную плату. Зато Казначейство на всех уровнях облеплено "решалами", выплата "отката" которым волшебным образом помогает местным советам получить свои законные, но уже "надкушенные" средства", - подчеркнул Пресман.

 

Но как с этим бороться? Наверное  очередные перевыборы решат проблему, правда?  :D И новая власть обязательно будет выполнять обещанное

Link to comment
Share on other sites

плюсую

знаю такого майданщыка 

стоить на биржи, здае квартиру з комунальными по субсыдии

и пыздыть пыздыть як кругом ворують

Диявол у деталях: От у мене квартира стоїть порожня, бо не потребую грошей (принаймні тих, що міг би мати від її здачі). А в людини грошей немає - тож перебивається субсидіями, здачею внаєм квартири. Мені це не видається ненормальним.

Link to comment
Share on other sites

Диявол у деталях: От у мене квартира стоїть порожня, бо не потребую грошей (принаймні тих, що міг би мати від її здачі). А в людини грошей немає - тож перебивається субсидіями, здачею внаєм квартири. Мені це не видається ненормальним.

 

Це - НЕ нормально: здавати хату, не сплачуючи податки з прибутку, та ще й отримувати субсидію, та ще й отримувати допомогу по безробіттю.

Тричі найопується держава.

То які претензії можуть бути ДО держави?

Вона так само буде найопувати тебе.

Link to comment
Share on other sites

Ключовий момент "нав"язують силою".

Як ви собі уявляєте силовий варіант переконання відсталих 80% у ДЕМОКРАТИЧНІЙ країні?

Якби була диктатура - питань би не виникало.

80% населення - це люди пасивні і підкоряються тій владі, що є. А активні 20% повинні _силою_ зламати стару систему - корумповану "кривоохоронну" систему у першу чергу, президентську недоторканість - у другу і т.д. Як гадаєте, багато людей вийде на захист продажних суддів чи прокурорів, коли активна меншість почне їх з кабінетів викидати?

Link to comment
Share on other sites

Це - НЕ нормально: здавати хату, не сплачуючи податки з прибутку, та ще й отримувати субсидію, та ще й отримувати допомогу по безробіттю.

Тричі найопується держава.

То які претензії можуть бути ДО держави?

Вона так само буде найопувати тебе.

Про податки це Ви самі придумали. А якщо в людини немає роботи і вона шукає способи виходу з ситуації (здає квартиру, шукає роботу) - я особисто таку життєву позицію вітаю.

Link to comment
Share on other sites

80% населення - це люди пасивні і підкоряються тій владі, що є. А активні 20% повинні _силою_ зламати стару систему - корумповану "кривоохоронну" систему у першу чергу, президентську недоторканість - у другу і т.д. Як гадаєте, багато людей вийде на захист продажних суддів чи прокурорів, коли активна меншість почне їх з кабінетів викидати?

 

 

По-вашому. викидати з кабінетів за допомогою зброї - це і є демократія?

Чи ви вже закликаєте до диктатури батальйонів НГ?

Link to comment
Share on other sites

Про податки це Ви самі придумали. А якщо в людини немає роботи і вона шукає способи виходу з ситуації (здає квартиру, шукає роботу) - я особисто таку життєву позицію вітаю.

 

Що я придумав?

Якби цей раньє офіційно сплачував податки зі свого доходу - хєр би він отримав субсидію і статус безробітного.

Був би ПП

Link to comment
Share on other sites

Що я придумав?

Якби цей раньє офіційно сплачував податки зі свого доходу - хєр би він отримав субсидію і статус безробітного.

Був би ПП

Вважаєте нормальним мати статус п/п з прибутком 100 баксів на місяць? Ось проти такого маразму, гадаю, і пішов той хлоп на Майдан.

Link to comment
Share on other sites

Вважаєте нормальним мати статус п/п з прибутком 100 баксів на місяць? Ось проти такого маразму, гадаю, і пішов той хлоп на Майдан.

 

По-перше зовсім не 100 баксів.

А мінімум 200-300.

По-друге - дура лекс.

 

Дурень той хлоп, якщо вимагає від влади ЗАКОННОСТІ, в той самий час плюючи на той самий закон.

Link to comment
Share on other sites

По-вашому. викидати з кабінетів за допомогою зброї - це і є демократія?

Чи ви вже закликаєте до диктатури батальйонів НГ?

А злочинці-судді - це демократія? Треба домогтися виконання законів - Ви знаєте інші способи, крім силового примусу у наших умовах? Що таке Майдан-2 - формально? Це примус до імпічменту президента-злочинця, викинути якого у законний спосіб не було жодної можливості, бо корумпована верхівка так написала для себе закони. До речі, цю проблему поставив ще Майдан-1, бо тоді теж не могли послати у відставку президента, що підозрювався у вбивстві. Ющенко йшов на вибори з обіцянкою це змінити. Обдурив і отримав (разом зі своїм протеже Хамом) другий Майдан. Поки що теж мирний, але вже з кийками й щитами. Якщо можновладці не зрозуміють тенденції - можуть отримати повний набір - з кулями й шибеницями.

Link to comment
Share on other sites

По-перше зовсім не 100 баксів.

А мінімум 200-300.

По-друге - дура лекс.

 

Дурень той хлоп, якщо вимагає від влади ЗАКОННОСТІ, в той самий час плюючи на той самий закон.

Я здавав гостинку за 50 доларів. Як казав, диявол у деталях. А плювати на дурний закон - це не гріх, НМД. Закони, що встановлені народом зазвичай розумні й справедливі і тому їх всі виконують (див. західні демократії). Закони ж, встановлені корумпованим чиновництвом для власного збагачення не повинні виконуватись. В цьому, до речі, причина більшості революцій.

Link to comment
Share on other sites

А, ну від того й усі наші біди.

Бо там, де стосується власної кишені - то закон "дурний", можна красти.

А там, де мова про кишеню олігарха - от там вже одразу волають про кримінальні справи.

Знайте, якщо не знали, що основа бюджету - це податки з МІЛЬЙОНІВ, а не мільйони з одиниць.

 

І ще: те, що можна силою скинути владу, розігнати усіх служак влади - не питання. Це переворот.

Питання: а що далі?

Ну скинули, розігнали, розстріляли - що ДАЛІ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А злочинці-судді - це демократія? Треба домогтися виконання законів - Ви знаєте інші способи, крім силового примусу у наших умовах? Що таке Майдан-2 - формально? Це примус до імпічменту президента-злочинця, викинути якого у законний спосіб не було жодної можливості, бо корумпована верхівка так написала для себе закони. До речі, цю проблему поставив ще Майдан-1, бо тоді теж не могли послати у відставку президента, що підозрювався у вбивстві. Ющенко йшов на вибори з обіцянкою це змінити. Обдурив і отримав (разом зі своїм протеже Хамом) другий Майдан. Поки що теж мирний, але вже з кийками й щитами. Якщо можновладці не зрозуміють тенденції - можуть отримати повний набір - з кулями й шибеницями.

Ну вот где-то так.....Только майдан сам по себе с палатками, сценами и прочими атрибутами уже не нужен. Нужно как в Египте на Тахрире. Кинули клич в Фейсбуке - народ собрался и качает волну, упор нужно сделать на блокировании зданий - в первую очередь жилья всяких уродов. Недаром Янук боялся не захвата АП и Рады, а своего любимого Межгорья. Охранять жилье всех питарасов - пупок развяжется у любой власти

 

Ну скинули, розігнали, розстріляли - що ДАЛІ?

Я бы дальше попросил опять приехать грузинских и польских реформаторов, наделил бы из правом формировать собственную команду из наших  местных специалистов. И пусть бы работали. Для реформирования силовых структур - можно попросить спецов из Израиля, финансовое законодательство вылизано в США.

 

А то опять начнут изобретать велосипеды и переписывать под себя коррупционно-любимых законодательство.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну вот где-то так.....Только майдан сам по себе с палатками, сценами и прочими атрибутами уже не нужен. Нужно как в Египте на Тахрире. Кинули клич в Фейсбуке - народ собрался и качает волну, упор нужно сделать на блокировании зданий - в первую очередь жилья всяких уродов. Недаром Янук боялся не захвата АП и Рады, а своего любимого Межгорья. Охранять жилье всех питарасов - пупок развяжется у любой власти

 

Я бы дальше попросил опять приехать грузинских и польских реформаторов, наделил бы из правом формировать собственную команду из наших  местных специалистов. И пусть бы работали. Для реформирования силовых структур - можно попросить спецов из Израиля, финансовое законодательство вылизано в США.

 

А то опять начнут изобретать велосипеды и переписывать под себя коррупционно-любимых законодательство.

Тобто покликати варягів княжити, бо самі неспроможні.

Що ж мабуть, карма така.

 

До речі, а ХТО САМЕ має покликати спеціалістів?

Майдан?

Чи батальйон Азов?

 

Хто буде очолювати дежаву: поляк чи грузин?

Хто буде сидіти в парламенті: ізраільтяни чи американці?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...