Перейти до змісту

Вата головного мозга


Recommended Posts

Бутылка мартини тому, кто без гугла назовет три песни Лозы

Плот, Плот 2,Плот 3. бутылка честно моя в гугл не смотрел

Я правда и Джексона максимум три песни назову

Link to comment
Share on other sites

Бутылка мартини тому, кто без гугла назовет три песни Лозы

 

"Плот"

"Я умею мечтать"

"Июльская ночь"

"Что сказано - то сказано"

"Мой трамвай последний"

"Зима"

"Девочка сегодня в баре"

"Опять"

"Костромской Бельмондо"

 

хватит? Без гугла

На самом деле, до определенного момента, у Юры были классные песни, и он был явлением.

Но уже 25 лет как он кончился.

Змінено користувачем Andreas
Link to comment
Share on other sites

"Плот"

"Я умею мечтать"

"Июльская ночь"

"Что сказано - то сказано"

"Мой трамвай последний"

"Зима"

"Девочка сегодня в баре"

"Опять"

"Костромской Бельмондо"

хватит? Без гугла

На самом деле, до определенного момента, у Юры были классные песни, и он был явлением.

Но уже 25 лет как он кончился.

Хренасе

 

Победил Андреас, говори куда отправить мартини.

А я на ютюб слушать репертуар

Link to comment
Share on other sites

Хренасе

 

Победил Андреас, говори куда отправить мартини.

А я на ютюб слушать репертуар

 

Лозе отправь, пусть уж сопьется нахрен.

Я и больше мог написать, печатать надоело.

Жалко, что не получается разделить мытця и его творчество :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я за Кремль, а до Києва їду просто заробляти - Кушанашвілі

 

 

Новим ведучим ранкового ефіру "Радіо Вести" стане російський журналіст Отар Кушанашвілі. Глава холдингу "Вести Україна" Ольга Семченко вже підтвердила призначення нового ведучого, повідомляє "Детектор медіа".

 

"Ми довго шукали, кого поставити в ефір. І врешті-решт прийняли однозначне рішення: ми взяли курс на примирення двох сторін і вибрали ведучим Отара Кушанашвілі", - прокоментувала вона. Сам Кушанашвілі розповів про свою нову роботу. "Передайте привіт Ганапольському і Познеру: в Україну приїхав справжній професіонал", - заявив шоумен.

 

Крім того, в інтерв'ю пропагандистського каналу LifeNews Кушанашвілі зізнався, що їде до Києва просто заради заробляння грошей. "Якщо я не можу знайти застосування собі тут, то я поїду працювати туди. Я зібрав дітей і сказав - мені нічого не залишається. Я зроблю все, щоб не лаяти свою країну, але гроші буду заробляти там", - розповів він.

 

Журналіст додав, що в конфлікті між Росією та Україною він все ж виступає за Кремль. При цьому Арсенія Яценюка він назвав майже "психом". "Мені здається, що лише один погляд прем'єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії є дуже високим. По очах його видно, що він несповна розуму. І, незважаючи на те, що він є одним з керівників держави, можна сказати, що з київської стороною щось не так. Звичайно, я за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю", - запевнив Кушанашвілі.

 

http://znaj.ua/news/regions/41045/-a-za-kreml-a-do-kiyeva-yidu-prosto-zaroblyati-kushanashvili.html

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

"Плот"

"Я умею мечтать"

"Июльская ночь"

"Что сказано - то сказано"

"Мой трамвай последний"

"Зима"

"Девочка сегодня в баре"

"Опять"

"Костромской Бельмондо"

 

хватит? Без гугла

На самом деле, до определенного момента, у Юры были классные песни, и он был явлением.

Но уже 25 лет как он кончился.

 

Я ток две помню - плот и я умею мечтать

я тогда еще малая была

а потом батя откуда-то приволок пластинку Тины Тернер, и это стало мое все... советскую эстраду я после такого потрясения больше слушать не могла

Link to comment
Share on other sites

Не знає, як жити з украми в одній країні. Зкинутися мо на квиток...

 

____________________________________________________________________________

"Меня зовут Дима Копылов. Я ненавижу укров. Как с такими тварями жить в одной стране?", - власник одеського ресторану по дурості попався у соцмережі (фотофакти)

 

"Безстрашний" бізнесмен-українофоб вважає, що Одеса - це Росія і запевняє, що й далі робитиме бізнес "на украх".

 

В Одесі з'явився "безстрашний" бізнесмен-українофоб. Представник Європейської поліцейської асоціації в Україні Сергій Шульженко опублікував в соцмережі фотографії та дописи українофоба з Одеси, який вважає це місто територією Росії. Про це пише Depo.Одеса, інформують Патріоти України.

 

"Вітаю. Мене звати Діма Копилов. Я живу в Росії, в Одесі. Я ненавиджу укрів. Це терористи. А ще мені чхати на СБУ та інших фашистів, бо таких як я, росіян, в Одесі - багато, і мені ніхто нічого не зробить. Я поки продовжу далі робити бізнес на цих украх", - процитував сепаратиста на своїй сторінці в Facebook Шульженко.

 

Патріоти з Одеси допомогли нашому виданню більше дізнатися про цього українофоба. Щиро дякуємо, друзі. І поділяємо обурення спільноти з приводу бездіяльності правоохоронців. Редакція також просить, якщо з "Кобилою" та його ресторацією трапляться якісь нещастя, не пов’язувати це з нашою публікацією. Однак оперативно сповістити Патріотів України про таке.

 

ось фото цього "борцуна" (з серії "мама чєго я нє умєр малєнькім))

 


 


Link to comment
Share on other sites

Россия не является субъектом минских соглашений по Украине и может только оказывать давление на конфликтующие стороны, заявила официальный представитель МИД России Мария Захарова, передает «Интерфакс».

 

Об этом она заявила, отвечая на вопрос о том, должна ли Россия освободить осужденную гражданку Украины Надежду Савченко, в контексте реализации минских соглашений.

 

«Россия не является субъектом минских соглашений. Они посвящены двум конфликтующим сторонам. Мы должны оказывать влияние на конфликтующие стороны, равно как и Франция, и ФРГ должны оказывать влияние на Киев. Все, ничего остального мы не должны», — сказала Захарова.

http://www.gazeta.ru/politics/news/2016/03/27/n_8423555.shtml
Link to comment
Share on other sites

Загнивающий Запад @gniloywest 38 мин.38 минут назад

На ежегодном празднике пива "Октоберфест", местный олигарх выбирает себе спутницу на ночь. Мюнхен, Германия.

CejO4geW4AMF2Qm.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...