Перейти до змісту

Клиёнка


Recommended Posts

Сливы можно залить хорошим самогоном, добавить немного сахара и на месяц поставить эээээ... куданить подальше. Получится превосходный ликер. Собсна тактлюбой фрукт можно юзать. Если нет домашней водки, то можно магазинную.

В трехлитровую банку 2/3 фрукта, стакан сахара и под завязку водкой.

главное дать настояться.

пасіба Ксена, папробуйу. Тока ета вотки многа. Пащитаю на бутилку ілі 2. :rotate:

Link to comment
Share on other sites

Сливы можно залить хорошим самогоном, добавить немного сахара и на месяц поставить эээээ... куданить подальше. Получится превосходный ликер. Собсна тактлюбой фрукт можно юзать. Если нет домашней водки, то можно магазинную.

В трехлитровую банку 2/3 фрукта, стакан сахара и под завязку водкой.

главное дать настояться.

Это наливка, а можно сделать водку из слив с запахом слив...та же ракия...

Можно сделать вино, этта песня!  :tu:

Link to comment
Share on other sites

пасіба Ксена, папробуйу. Тока ета вотки многа. Пащитаю на бутилку ілі 2. :rotate:

-Ми робимо так:весною робимо 200 літрів водного розчиу спирту 40% в великій бочці і при появі кожних ягід(трускавки,чорниці,черешні,вишні,клюква...)засипаємо туди по 2 відра.Окремо робимо те саме на клюкві.На новий рік супер-пупернапиток.Ще одне,вміст спирту тримаємо в кінцевому варіанті 38%.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

-Ми робимо так:весною робимо 200 літрів водного розчиу спирту 40% в великій бочці і при появі кожних ягід(трускавки,чорниці,черешні,вишні,клюква...)засипаємо туди по 2 відра.Окремо робимо те саме на клюкві.На новий рік супер-пупернапиток.Ще одне,вміст спирту тримаємо в кінцевому варіанті 38%.

ой, це такі маштаби :consul:

але дякую за рецепт.

Link to comment
Share on other sites

а можна до вас у кумпанію... не дуже воно вам тоді вистачить на рік... я майже не п'ю...

А ми ще багато чого робимо.Я не є великим любителем пива,і тому ніяк не зберуся доробити установку для його виготовлення.Її можна використати для виготовлення віскаря.Колись розповім,як мій друг з Канади,виготовляючи великими партіями віскі,по моїй консультації,чуть не попав на обшук поліції.Настукав сантехнік.

Link to comment
Share on other sites

Сливы можно залить хорошим самогоном, добавить немного сахара и на месяц поставить эээээ... куданить подальше. Получится превосходный ликер. Собсна тактлюбой фрукт можно юзать. Если нет домашней водки, то можно магазинную.

В трехлитровую банку 2/3 фрукта, стакан сахара и под завязку водкой.

главное дать настояться.

 

На кг фрухты полкило сахару и  литр водки. В темное место и каждый день встряхивать первые 2 недели.  Делал  даже из манго и ананасов, получается душевнейший продукт для дам :)

Link to comment
Share on other sites

-Ми робимо так:весною робимо 200 літрів водного розчиу спирту 40% в великій бочці і при появі кожних ягід(трускавки,чорниці,черешні,вишні,клюква...)засипаємо туди по 2 відра.Окремо робимо те саме на клюкві.На новий рік супер-пупернапиток.Ще одне,вміст спирту тримаємо в кінцевому варіанті 38%.

 

А када кончится пойло, можно еще и ягоды склевать. Скууусна  :tu:

Link to comment
Share on other sites

А када кончится пойло, можно еще и ягоды склевать. Скууусна  :tu:

Колись я зклювала ягідки... Ага. Ті хто пив, були тверезіші від мене. Я не пила, тільки ягідки. Ото гребонуло....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...