Перейти до змісту

Шеремета подал в отставку.


Elena

Recommended Posts

"ЗМІ вдруге відправляють міністра Шеремета у відставку"

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/20/7035373/

 

"Шеремета проголосував проти цього призначення і вийшов з засідання, переконують джерела.

"І я з ним згоден. Коли було піднято питання про те, кого направити на переговори, то очолити делегацію повинен міністр, перша особа", - сказав співрозмовник."

 

Міряння прутнями - як завжди у чиновної братії.

Link to comment
Share on other sites

Так, замість далі воювати зі вчорашньою системою, вирішив зосередитись на роботі з завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему

 

 

знову пішов :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Також прес-служба Шеремети повідомила "Українській правді", що в четвер о 13:15 відбудеться брифінг міністра, на якому він озвучить всі деталі.

Як відомо, повідомлення про відставку Шеремети з посиланням на джерела з’явилися в ЗМІ і соцмережах в середу ввечері.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Так, замість далі воювати зі вчорашньою системою, вирішив зосередитись на роботі з завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему

 

 

 

 

 

мбугагага

новые тренинги по новым ценам с "бывшим министром экономики"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Так, замість далі воювати зі вчорашньою системою, вирішив зосередитись на роботі з завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему

 

просто уже очевидно - что сверху все заторможено и всякая война с этой системой - напрасный труд и ганьба в итоге

Link to comment
Share on other sites

Міністр економічного розвитку і торгівлі Павел Шеремета назвав приводом своєї відставки призначення торгового представника без його на те згоди.

Про це він повідомив журналістам у Києві в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"Приводом є порушення управлінських принципів і постанови про те, що міністр сам вносить кандидатури своїх заступників. Торговий представник має статус заступника міністра", - сказав Шеремета.

При цьому він додав, що причиною рішення про свою відставку стала "неможливість працювати з учорашніми людьми".

"Шість місяців я намагався боротися зі вчорашніми людьми, і вчора були пройдені ряд червоних ліній, на які я не можу реагувати", - сказав він.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 20 серпня запровадив інститут торгового представника України і призначив на цю посаду урядового уповноваженого з питань євроінтеграції

Link to comment
Share on other sites

Стосовно призначень без згоди міністра, тут не має навіть приводу для обговорень.

В такій ситуації (відсутності погодження) або міністр йде за власним бажанням, або його звільняє прем*єр (подає у ВР голосування про звільнення).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"...талантливый советник по экономическим вопросам оказался не очень сильным и эффективным министром. Подтверждение этому можно найти в том факте, что за полгода его работы в правительстве реформ нет. Мы не видим и серьезных системных сдвигов в экономической политике. А этого от него ждали", – добавил политолог."

 

""Это показатель того, что хороший публицист и популярный гражданский активист не всегда становится хорошим министром", – отметил политолог."

 

http://glavnoe.ua/news/n188306

Link to comment
Share on other sites

Стосовно призначень без згоди міністра, тут не має навіть приводу для обговорень.

В такій ситуації (відсутності погодження) або міністр йде за власним бажанням, або його звільняє прем*єр (подає у ВР голосування про звільнення).

 

Коли так, то він правильно робить ( безвідносно до того, який він як міністр). Якщо тобі навішують зама без погодження з тобою, то посилай все нахер. Перевірено особистим досвідом.  B-) 

Link to comment
Share on other sites

Коли так, то він правильно робить ( безвідносно до того, який він як міністр). Якщо тобі навішують зама без погодження з тобою, то посилай все нахер. Перевірено особистим досвідом.  B-)

Часом  це є  доцільним.  

Уявіть,  Ви  -  власник  якоїсь  крупної  фірми.  Ставите керівником  важливого підрозділу  якогось  спеціаліста.  А  потім наймаєте  йому  зама,  такого  як  Ви  вважаєте  за  потрібне.  А тут  опаньки -  не  порадився  з  найманим  працівником.

У  мене,  до  речі,  теж  була  подібна  ситуація.

 

Слухала  трішки  Шеремету  на  5-му  -  не  переконав.  Як  би  все-таки  хотілося,  щоб  усі  чиновники  думали  більше  про  Україну  (як не  пафосно  це  звучить)  і  менше  надували  щоки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Часом  це є  доцільним.  

Уявіть,  Ви  -  власник  якоїсь  крупної  фірми.  Ставите керівником  важливого підрозділу  якогось  спеціаліста.  А  потім наймаєте  йому  зама,  такого  як  Ви  вважаєте  за  потрібне.  А тут  опаньки -  не  порадився  з  найманим  працівником.

У  мене,  до  речі,  теж  була  подібна  ситуація.

 

Слухала  трішки  Шеремету  на  5-му  -  не  переконав.  Як  би  все-таки  хотілося,  щоб  усі  чиновники  думали  більше  про  Україну  (як не  пафосно  це  звучить)  і  менше  надували  щоки.

 

Це неправильно. Керівник відповідає за результат, тому зам має бути, як мінімум, погоджений з ним. 

Link to comment
Share on other sites

Це неправильно. Керівник відповідає за результат, тому зам має бути, як мінімум, погоджений з ним. 

А  якщо  на  себе бере  відповідальність  вище  начальство?

Link to comment
Share on other sites

Часом  це є  доцільним.  

Уявіть,  Ви  -  власник  якоїсь  крупної  фірми.  Ставите керівником  важливого підрозділу  якогось  спеціаліста.  А  потім наймаєте  йому  зама,  такого  як  Ви  вважаєте  за  потрібне.  А тут  опаньки -  не  порадився  з  найманим  працівником.

У  мене,  до  речі,  теж  була  подібна  ситуація.

 

Слухала  трішки  Шеремету  на  5-му  -  не  переконав.  Як  би  все-таки  хотілося,  щоб  усі  чиновники  думали  більше  про  Україну  (як не  пафосно  це  звучить)  і  менше  надували  щоки.

Командна праця потребує і командних рішень. При тому, що капітану - як найпоінформованішому і найавторитетнішому - треба довіряти. А в нас кожен вважає себе чи то гетьманом, чи то феодальним володарем і найбільше, що його хвилює - це чи не принижують часом його ясновельможну гідність?

Link to comment
Share on other sites

 

 


а ніхєра.

пресс-конференцию слухали?

 

казав, що зупинив навалу усіляких перевірок бізнеса, яких(перевірок-наєздов) за пєрші місяці виросло у рази. бідкався, що мораторій діє тільки до 1 січня.

 

на свободе слова по айситиви как то показался искренним в грусти сильной о том, что все бумажки такие бумажные и такие длительные по согласовываниям по всем структурам министерстким . вот электронное - это да. вжик и всё.

 

на "последнем" слове в антикризисном центре про электронное и печалился. 

 

скучно ему там стало и тесно . в министерстве.

Link to comment
Share on other sites

Такий  штатний  розклад.

 

Такого не буває. На будь-якому підприємстві керівник є відповідальною особою і вирішує всі питання ( деякі - за узгодженням з правлінням чи власником), в тому числі і кадрові.

 

Я працюю директором багато років, але важко уявляю собі ситуацію, коли якомусь навіть керівникові відділу дається зам, без вирішення цього питання з тим же ж начвідділу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  якщо  на  себе бере  відповідальність  вище  начальство?

 

Так нехай начальство бере собі заступника ))

Якщо серйозно - зам це не технічний спеціаліст, це якраз помічник, тому його мають погоджувати начальство з  тим, чиїм замом він йде. На приватних підприємствах інколи практикується розстрільний менеджмент - в тебе є завдання, виконаєш - дамо медаль, не виконаєш - "розстріл". Кого ти при цьому візьмеш в команду (не по ксті а поіменно) і як ти їх мотивуєш, начальство не гребе.

А от в політиці в нас навпаки бидломенеджмент - от тобі заступник, мусиш погодитись бо це двоюрідний брат прошмандовки, яку трахає замголови АП, і ще один заступник - син якогось соратника президента з Вінниці, але якщо вони завалять роботу, то ти будеш винен.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю что толкового сделал Шеремета - все эти типа войны - это гудок, а вот изменений законодательства толковых за ним не замечено. Да, их надо еще через парламент проводить, но ты хотя бы проект разработай, общественное обсуждение не для галочки проведи - это ж тоже инструмент влияния...

А вот не нравящийся ему Пятницкий - это чел, который долго, методично, вопреки всеобщему сопротивлению занимался ВТО и евроинтеграцией - и получал в итоге результаты.

И такие Пятницкие сегодня нужнее чем сладкоголосые бизнес-тренеры. Хотя пиариться они и не умеют...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю что толкового сделал Шеремета - все эти типа войны - это гудок, а вот изменений законодательства толковых за ним не замечено. Да, их надо еще через парламент проводить, но ты хотя бы проект разработай, общественное обсуждение не для галочки проведи - это ж тоже инструмент влияния...

А вот не нравящийся ему Пятницкий - это чел, который долго, методично, вопреки всеобщему сопротивлению занимался ВТО и евроинтеграцией - и получал в итоге результаты.

И такие Пятницкие сегодня нужнее чем сладкоголосые бизнес-тренеры. Хотя пиариться они и не умеют...

 

Тут справа не в тому, може той П'ятницький і краще. Просто такі справи треба робити правильно, а не по принципу: я нячальнік, а ви всє нікто.

Link to comment
Share on other sites

Часом  це є  доцільним.  

Уявіть,  Ви  -  власник  якоїсь  крупної  фірми.  Ставите керівником  важливого підрозділу  якогось  спеціаліста.  А  потім наймаєте  йому  зама,  такого  як  Ви  вважаєте  за  потрібне.  А тут  опаньки -  не  порадився  з  найманим  працівником.

У  мене,  до  речі,  теж  була  подібна  ситуація.

 

Слухала  трішки  Шеремету  на  5-му  -  не  переконав.  Як  би  все-таки  хотілося,  щоб  усі  чиновники  думали  більше  про  Україну  (як не  пафосно  це  звучить)  і  менше  надували  щоки.

 

Часом  це є  доцільним.  

Уявіть,  Ви  -  власник  якоїсь  крупної  фірми.  Ставите керівником  важливого підрозділу  якогось  спеціаліста.  А  потім наймаєте  йому  зама,  такого  як  Ви  вважаєте  за  потрібне.  А тут  опаньки -  не  порадився  з  найманим  працівником.

У  мене,  до  речі,  теж  була  подібна  ситуація.

 

Слухала  трішки  Шеремету  на  5-му  -  не  переконав.  Як  би  все-таки  хотілося,  щоб  усі  чиновники  думали  більше  про  Україну  (як не  пафосно  це  звучить)  і  менше  надували  щоки.

Вибачте,а хто ТАМ власник? Як відповісте,то отоді і поговоримо про  "як вам вважається за потрібне і порадитися з НАЙМАНИМ праццівником.....Для вас інформація-там ВСІ НАЙМАНЦІ.Від і до.Власник-НАРОД. B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...