Перейти до змісту

у Пороха малий упав в обморок в храмі


OldBoy

Recommended Posts

Це генетика. єврейські гени вальцмана нікуди не поділись. а ще добавились його жінки гени - теж єврейки. От і наклалось все разом.

 

Зі: Не треба було предкам Петі і предкам його жінки женитись ( в багатьох поколіннях) на двоюрідних, як це було зазвичай прийнято в євреїв. Той не було б потім в онуків запаморочень в храмах.

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 3
  • Downvote 32
Link to comment
Share on other sites

Це генетика. єврейські гени вальцмана нікуди не поділись. а ще добавились його жінки гени - теж єврейки. От і наклалось все разом.

 

Зі: Не треба було предкам Петі і предкам його жінки женитись ( в багатьох поколіннях) на двоюрідних, як це було зазвичай прийнято в євреїв. Той не було б потім в онуків запаморочень в храмах.

Мне, в 2008м тоже плохо в храме стало - это значит шо я еврей?
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це генетика. єврейські гени вальцмана нікуди не поділись. а ще добавились його жінки гени - теж єврейки. От і наклалось все разом.

 

Зі: Не треба було предкам Петі і предкам його жінки женитись ( в багатьох поколіннях) на двоюрідних, як це було зазвичай прийнято в євреїв. Той не було б потім в онуків запаморочень в храмах.

 

Який глибокий аналіз! :fool:

Якщо б київський хлопець хоч деколи заходив в храм на богослужіння він ще б багато таких аналізів зробив. :weep:

Link to comment
Share on other sites

А які причини ?   Запаморечення, це, як правило, бувають в тих, в кого погана генетика. Храм це ж було - не в пустині сахара, правильно ?

 

В суперекстремальних умовах людина ще може запаморочитися. А храмі чого від запаморочення падати ???

 

Якщо вже таке пагане самопочуття ( простуда, температура, підвищений тиск і т.п.) - то в храм іти й не треба.

Але якщо самопочуття було нормальне, то чого тоді можна запаморочитися в храмі ???

 

Є багатоспадкових  хвороб, які притаманні людям, що мають єврейське коріння, тобто, несуть в собі нездорові гени

Псоріаз, які завгодно алергії ( на всякі цвітіння), нездорове потомство, слабкий зір, нездорова секс. орієнтація, заяча губа, косоокість і т.д., багато чого.

  • Downvote 15
Link to comment
Share on other sites

свічки горять, кисню мало

Кисню мало ? В храмі було багато людей, храм - це не барокамера, двері відчинені завжди, тобто циркуляція повітря постійна, ніхто не запаморочився крім Петіного сина.

Link to comment
Share on other sites

Мне, в 2008м тоже плохо в храме стало - это значит шо я еврей?

 

Офкоз.

И ещё у Вас наверняка заячья губа и косоглазие.....

И не отпирайтесь, нам, киевским хлопцам через монитор виднее, что там у вас в геноме....

Link to comment
Share on other sites

Знаю немало людей, которым становится плохо в храмах, действительно, недостаток кислорода

Или они  все евреи.  :weep:

 

Нет смысла доказывать в таких случаях....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Чесне слово, я не ізверг і синові Петра Порошенка я нічого паганого не бажаю. Хай буде здоровий. Петро Порошенко теж психічо цілком здоровий ( його моральне нутро - це вже інша історія). Але єврейські гени - це така штука, що ніколи нікуди не дівається.

Врешті решт, якщо дитина не зовсім здорова, то батько дитини (Петро Порошенко) мав давно про це знати і не вести дитину до храму, якщо там буде велике скупчення людей.

 

Я тільки про це.

Link to comment
Share on other sites

Хлопець, если нашел ген еврейства, мутацию в этом гене, механизм ее влияния на обмороки в храмах и т.д., то можно и докторскую защищать.

 

 

Та це ж не я видумав. Вплив єврейських генів ( тобто тих, чиї предки мали в багатьох поколіннях традацію вступати в шлюби з двоюрідними) на стан здоров"я, на специфічні спадкові захворюваня, що передаються через покоління - це вже давно відомо і медикам і генетикам. Все це відомо не одну сотню років тому назад.

Просто це ніколи не афішується, бо можна наразитися НА ГНІВ САМІ ЗНАЄТЕ КОГО.

 

НІчто нє ново под луной

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Сыну Президента стало плохо во время богослужения
Сегодня, в 09:37

Сегодня после торжественных мероприятий в честь Дня Государственного Флага Украины Президент Украины Петр Порошенко вместе со всей семьей, кроме старшего сына, отправился на богослужение в Софийский собор.

На богослужении также присутствуют высшие лица государства.

Во время выступления предстоятеля автокефальной церкви Мефодия младшему сыну Порошенко стало плохо: сначала он наклонился к матери, потому его подхватил стоявший сзади третий Президент Украины Виктор Ющенко.

..........................................

Підтвердження

Link to comment
Share on other sites

Це генетика. єврейські гени вальцмана нікуди не поділись. а ще добавились його жінки гени - теж єврейки. От і наклалось все разом.

 

Зі: Не треба було предкам Петі і предкам його жінки женитись ( в багатьох поколіннях) на двоюрідних, як це було зазвичай прийнято в євреїв. Той не було б потім в онуків запаморочень в храмах.

Це генетика. єврейські гени вальцмана нікуди не поділись. а ще добавились його жінки гени - теж єврейки. От і наклалось все разом.

 

Зі: Не треба було предкам Петі і предкам його жінки женитись ( в багатьох поколіннях) на двоюрідних, як це було зазвичай прийнято в євреїв. Той не було б потім в онуків запаморочень в храмах.

Поставила ошибочно плюс, но ставлю минус.

Link to comment
Share on other sites

єврейські гени вальцмана нікуди не поділись

у Вас методичка устарела - по последним данным инетоналитегов Порошенко - цыганский барон, о чем писал еще великий русский поэт Пушкин: "Цыгане шумную толпой по Бессарабии кочуют". Так что у Вас есть шанс сегодня две докторские защитить, если придумаете как к Пороху цыганство пришить

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

Я вже писав, що не потрібно висвітлювати у ЗМІ участь державних діячів у церковних міроприємствах. У Франціїї, здається, закон забороняє це.

Согласна, посещение храма, это личное.

Link to comment
Share on other sites

Я вже писав, що не потрібно висвітлювати у ЗМІ участь державних діячів у церковних міроприємствах. У Франціїї, здається, закон забороняє це.

Хорошая идея. Хотя София это больше чем просто храм в Киеве.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Во время выступления предстоятеля автокефальной церкви Мефодия младшему сыну Порошенко стало плохо: сначала он наклонился к матери, потому его подхватил стоявший сзади третий Президент Украины Виктор Ющенко.

так это ясно, це дрищивська аура так на малого подействовал. от дрищей надо держатся подальше, а уж от главдрыща тем более :nose3:

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...