Перейти до змісту

Це буде третій і останній мій пост на тему загальної мобілізації і введення надзвичайного стану.


ladzio

Recommended Posts

Невже наше керівництво не розуміє,що єдиний спосіб зупинити Путіна - це демонстрація абсолютної серйозності намірів захисту своєї держави? А така демонстрація - це загальна мобілізація,надзвичайний стан і економіка "війни" - тільки абсолютна гарантія величезних втрат у випадку прямого чи опосередковано вторгнення зупинить Путіна. Він хворий і ніяких інших аргументів не зрозуміє. Це єдиний шлях України вистояти. Крапка.Ніяких Захід нам не допоможе і не вплине на Путіна. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це не АТО,а ВІЙНА і ховати голову у пісок як страус - тільки собі шкодити і втрачати дорогоцінний час.

Почитайте Суворова. Він там пояснює, що повна мобілізація - це такий удар по економіці, що без війни не має сенсу, бо вбиває економіку. Отже, після мобілізації маємо або йти на Москву - або мати руїну в себе через кілька місяців. Пуйлу тільки цього й треба.

 

Мусимо працювати скільки можемо і об'являти мобілізацію лише тоді, коли ввійде велике російське військо. Лише тоді економічні втрати матимуть сенс, бо й Росія понесе значні втрати. А за Вашою пропозицією завоюємо самі себе.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все вони розуміють. Але не те щоб оголосити військовий стан, вони навіть шляхи постачання ворога не мінують, хоча це робиться досить безпечно, бо дистанційно. Але тоді треба буде нести втрати разом із народом, тоді пропадуть деякі шоколадні фабрики у зарубіжжі, тоді треба переставати відправляти в хуйлостан свої товари, і перестати купляти їхні, тоді доведеться розстатися із частиною вкрадених у народу і держави грошей....  А ЦЕ НЕМОЖЛИВО. Не для того вони їх крали.

 

ТРЕБА ЇХ МІНЯТИ. Навіть під час війни - бо ризики від того, що це олігархічне і корупційне лайно залишається у владі, вже давно перевищили ризики від можливих потрясінь, якщо вони підуть із влади негайно. А може, й потрясінь не буде...

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Почитайте Суворова. Він там пояснює, що повна мобілізація - це такий удар по економіці, що без війни не має сенсу, бо вбиває економіку. Отже, після мобілізації маємо або йти на Москву - або мати руїну в себе через кілька місяців. Пуйлу тільки цього й треба.

 

Мусимо працювати скільки можемо і об'являти мобілізацію лише тоді, коли ввійде велике російське військо. Лише тоді економічні втрати матимуть сенс, бо й Росія понесе значні втрати. А за Вашою пропозицією завоюємо самі себе.

 

нічого подібного. Це ж не означає усі на "фронт". Адже людей потрібно спочатку навчити,от уже 6 місяців втратили. потрібні центри підготовки по всіх обласних центрах,обовязково мінімум 2 рази в тиждень тренування потенційних солдатів і так далі. Щоб в момент ікс буквально за декілька тижднів можна було б цих новобранців з толком використовувати,а не кидати як гарматне мясо.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

нічого подібного. Це ж не означає усі на "фронт". Адже людей потрібно спочатку навчити,от уже 6 місяців втратили. потрібні центри підготовки по всіх обласних центрах,обовязково мінімум 2 рази в тиждень тренування потенційних солдатів і так далі. Щоб в момент ікс буквально за декілька тижднів можна було б цих новобранців з толком використовувати,а не кидати як гарматне мясо.

Який ти ідіот.Чи просто малолетка андреналінова.

Link to comment
Share on other sites

нічого подібного. Це ж не означає усі на "фронт". Адже людей потрібно спочатку навчити,от уже 6 місяців втратили. потрібні центри підготовки по всіх обласних центрах,обовязково мінімум 2 рази в тиждень тренування потенційних солдатів і так далі. Щоб в момент ікс буквально за декілька тижднів можна було б цих новобранців з толком використовувати,а не кидати як гарматне мясо.

Це не називається "загальна мобілізація".

Link to comment
Share on other sites

Все вони розуміють. Але не те щоб оголосити військовий стан, вони навіть шляхи постачання ворога не мінують, хоча це робиться досить безпечно, бо дистанційно. Але тоді треба буде нести втрати разом із народом, тоді пропадуть деякі шоколадні фабрики у зарубіжжі, тоді треба переставати відправляти в хуйлостан свої товари, і перестати купляти їхні, тоді доведеться розстатися із частиною вкрадених у народу і держави грошей....  А ЦЕ НЕМОЖЛИВО. Не для того вони їх крали.

 

ТРЕБА ЇХ МІНЯТИ. Навіть під час війни - бо ризики від того, що це олігархічне і корупційне лайно залишається у владі, вже давно перевищили ризики від можливих потрясінь, якщо вони підуть із влади негайно. А може, й потрясінь не буде...

Щось розуміють,а щось і ні. Вони самі себе переконують,що це локально,що це може обмежитись АТО,а це не так. Путін піде на київ,тоді втратять все. По-людськи їх можна зрозуміти,важко перекомати себе і визнати реальність і ризикнути перетворити країну у військовий табір. Але це єдиний спосіб.Все решту,це повільне кровопускання,запах крові який тільки роздразнить хижака.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Воюющей стране денег в долг не дают. Ты этого хочешь?

До кого ви говорите? Тож радіоточка малолітня.Андреналін від сидіння на канапі в жопу б"є,бо в голові каша (мяко кажучи).

Link to comment
Share on other sites

Воюющей стране денег в долг не дают. Ты этого хочешь?

 

Дибільний аргумент. Дають тому кому мають дати. іраку дають,афганістану дають,буде потрібно - і нам дадуть. Єдиний критерій - вигідно це чи ні.

До кого ви говорите? Тож радіоточка малолітня.Андреналін від сидіння на канапі в жопу б"є,бо в голові каша (мяко кажучи).

 

Ховайте далі голову у пісок. Всеодно все закінчиться або загальної мобілізацією,або капітуляцією.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не називається "загальна мобілізація".

 

ну назвіть це "етапом" загальної мобілізації. Мобілізація ж потрібна не для походу на Москву,а як критерій стримування Путіна. Те,що у 39 НЕ ЗРОБИЛА ПОЛЬЩА,бо її союзнички (франція і велкобританія) закликали до стриманості і не провокувати Гітлера.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

. Путін піде на київ,тоді втратять все.

 

с какой целью на киев?

 

нейтралізація майдану проведеного ЦРУ . Слухайте,воно ж хворе, у нього ідея фікс  - рускій мір. Від кого ви шукаєте раціональності? Всі генерали Гітлера відмовляли дурня від війни,але воно сказало у мене таке "предзначеніє" і все. Я впевнений,що така ж дурка у Путіна.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ladzio, з приводу військового стану і в чому підлість уряду по відношенню до простих громадян я вже відписався тут - http://uapolitics.com/topic/9173-chi-є-khtos-chiїs-znajomі-iakikh-mobіlіzuvali-ne-do/?p=255027

До ефективності АТО/війни це не має ніякого відношення, проблема в тому, що влада готова створювати проблеми громадянам лиш би прикрити свою жопу хитрими словесами.

 

Змішуючи військовий стан в окремих регіонах і загальну мобілізацію ви сієте брєд і нагнітаєте паніку.

Link to comment
Share on other sites

пора вже складати список форумних бійців роти "Нас Зливають" батальйону "Все Пропало"

 

ладзьо, взводним будеш? 

Змінено користувачем H.Kropp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ladzio, з приводу військового стану і в чому підлість уряду по відношенню до простих громадян я вже відписався тут - http://uapolitics.com/topic/9173-chi-є-khtos-chiїs-znajomі-iakikh-mobіlіzuvali-ne-do/?p=255027

До ефективності АТО/війни це не має ніякого відношення, проблема в тому, що влада готова створювати проблеми громадянам лиш би прикрити свою жопу хитрими словесами.

 

Змішуючи військовий стан в окремих регіонах і загальну мобілізацію ви сієте брєд і нагнітаєте паніку.

 

Та не сію я паніку. Якщо,звичайно,не ввжати панікою,що у мене є переконання неминучості повномаштабної війни з росією. Хоча я не Бог і можу помилятись. Той випадок,коли б я б радістю помилився.Але увесь істричний досвід свідчить,що такі ситуації закінчуються повномаштабними конфліктами,вже просто тому що інакше він не здує граду істерії який сам же викликав у російскому суспільстві. Я просто дуже добре знаю історію.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

нічого подібного. Це ж не означає усі на "фронт". Адже людей потрібно спочатку навчити,от уже 6 місяців втратили. потрібні центри підготовки по всіх обласних центрах,обовязково мінімум 2 рази в тиждень тренування потенційних солдатів і так далі. Щоб в момент ікс буквально за декілька тижднів можна було б цих новобранців з толком використовувати,а не кидати як гарматне мясо.

Можливо краще найняти вже навчених пiвнiчнокорейцiв?
Link to comment
Share on other sites

нейтралізація майдану проведеного ЦРУ . Слухайте,воно ж хворе, у нього ідея фікс  - рускій мір. Від кого ви шукаєте раціональності? Всі генерали Гітлера відмовляли дурня від війни,але воно сказало у мене таке "предзначеніє" і все. Я впевнений,що така ж дурка у Путіна.

 

ну х.з. разве только то, что он неадекват... тогда всё может быть... а так - маловато у него сил для полномасштабного вторжения9войны)

вот инфраструктуру  порушить нам он может....мосты и т.д. даже в днепре и в киеве..

Link to comment
Share on other sites

пора вже складати список форумних бійців роти "Нас Зливають" батальйону "Все Пропало"

 

ладзьо, взводним будеш? 

 

Та де я блін пишу що все пропало?????????????????

Ти читати вмієш? Я не знаю як ти,але у мене є переконання неминучості повномаштабного конфлікту з Росією. І виходячи з цього переконання і пишу. Повторюю, я не Бог, я не знаю майбутнього,але і кривити душею я не буду, пишу те що думаю і те що вважаю наближається.  

Link to comment
Share on other sites

пора вже складати список форумних бійців роти "Нас Зливають" батальйону "Все Пропало"

 

ладзьо, взводним будеш? 

Комбат не менше.А на батальйон набереться навіть в нас. B-)

Link to comment
Share on other sites

Дибільний аргумент. Дають тому кому мають дати. іраку дають,афганістану дають,буде потрібно - і нам дадуть. Єдиний критерій - вигідно це чи ні.

 

Ховайте далі голову у пісок. Всеодно все закінчиться або загальної мобілізацією,або капітуляцією.

А як не так закінчиться,вдусишся чи тихо зільєшся?

Link to comment
Share on other sites

 

 


у мене є переконання неминучості повномаштабного конфлікту з Росією. І виходячи з цього переконання і пишу.

 

Та вже весь Інтернет знає про твоє переконання.

 

То може просто не пиши більше

Link to comment
Share on other sites

 

нейтралізація майдану проведеного ЦРУ . Слухайте,воно ж хворе, у нього ідея фікс  - рускій мір. Від кого ви шукаєте раціональності? Всі генерали Гітлера відмовляли дурня від війни,але воно сказало у мене таке "предзначеніє" і все. Я впевнений,що така ж дурка у Путіна.

 

ну х.з. разве только то, что он неадекват... тогда всё может быть... а так - маловато у него сил для полномасштабного вторжения9войны)

вот инфраструктуру  порушить нам он может....мосты и т.д. даже в днепре и в киеве..

 

 

А все те що він уже викликав - це від великого розуму? Я стверджую про його неадекватність саме по його діях за останні місяці.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ladzio, з приводу військового стану і в чому підлість уряду по відношенню до простих громадян я вже відписався тут - http://uapolitics.com/topic/9173-chi-є-khtos-chiїs-znajomі-iakikh-mobіlіzuvali-ne-do/?p=255027

Красноречивый пост, плюсанул. Полностью совпадает с тем, что мне сказали.  У нас денег нету даже на то чтоб полноценно  мобилизовать тыщ 50 чел (уверен даже добровольцев бы хватило) и закончить раз и навсегда это вечное АТО. А тут предлагают вообще, то тотальную мобилизацию, то  "швейцарскую модель армии", наивные романтики, ......

Link to comment
Share on other sites

Та де я блін пишу що все пропало?????????????????

Ти читати вмієш? Я не знаю як ти,але у мене є переконання неминучості повномаштабного конфлікту з Росією. І виходячи з цього переконання і пишу. Повторюю, я не Бог, я не знаю майбутнього,але і кривити душею я не буду, пишу те що думаю і те що вважаю наближається.  

 

Та де я блін пишу що все пропало?????????????????

Ти читати вмієш? Я не знаю як ти,але у мене є переконання неминучості повномаштабного конфлікту з Росією. І виходячи з цього переконання і пишу. Повторюю, я не Бог, я не знаю майбутнього,але і кривити душею я не буду, пишу те що думаю і те що вважаю наближається.  

Покищо ти ІСТЕРИШ при кожному ,навіть невідчутному і всього швидше,фейківському "прориву".Я навіть дивуюся .як ти "пережив" початок того всього.а не захлинувся від страху слиною.......Ти мені нагадуєш тих.хто чекав кінця світу в 2012 році і продав усе,що купити бомбосховище в пустині. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Красноречивый пост, плюсанул. Полностью совпадает с тем, что мне сказали.  У нас денег нету даже на то чтоб полноценно  мобилизовать тыщ 50 чел (уверен даже добровольцев бы хватило) и закончить раз и навсегда это вечное АТО. А тут предлагают вообще, то тотальную мобилизацию, то  "швейцарскую модель армии", наивные романтики, ......

 

Так в цьому і справа. Тільки єкономіка війни може бути легальним механізмом перерозпреділення тих небагатьох грошей що ми маємо для перемоги у війні. А те що зараз в середній перспективі вийде дорожче. ІМХО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тільки єкономіка війни може

 

ну ти мабуть невіпенний спец з економіки і війни, нє?

а як НЄ, то й НЕ ....

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...