Перейти до змісту

Боже! Как я ненавижу американцев!


UkrainianDream

Recommended Posts

Вицын, не зря я Вас любил в юности...

Держи себя в руках и прекрати отэти домогания :bluet:

Пошли, говорю, бокс смотреть.  Это истинно мужское время препровождение.  А еще там Гимн Украины будет

Link to comment
Share on other sites

Держи себя в руках и прекрати отэти домогания :bluet:

Пошли, говорю, бокс смотреть.  Это истинно мужское время препровождение.  А еще там Гимн Украины будет

 

Если бы юность умела

Если бы зрелость могла.. (с)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

сцуко які фейеричні долбойоби...... ну нічого. почитаємо кілька днів ці високоінтелектуальні дописи.  Йожа, курва мать, цього дибавалася- усіх коцапів зареєструвати. Аж слиною бризгала....які сука цікаві дописувачі. навіть я так матюкацця не вмію  :D

Link to comment
Share on other sites

сцуко які фейеричні долбойоби...... ну нічого. почитаємо кілька днів ці високоінтелектуальні дописи.  Йожа, курва мать, цього дибавалася- усіх коцапів зареєструвати. Аж слиною бризгала....які сука цікаві дописувачі. навіть я так матюкацця не вмію  :D

 

А для чего я тестирую систему "репутация" ?

тестируй и ты

Link to comment
Share on other sites

я думаю, что ты просто наткнулся на такую фичу, поэтому и тестируешь :D

 

валяюсЬ :D

а я наткнулася на Календарь -теж так здивована була - отак от http://ic.pics.livejournal.com/sexmotor/25414621/112463/112463_original.jpg -протестувала.

 

п.с. МГ42, а чому немає такого смайла гарного сміху  http://forum.pravda.com.ua/smileys/laugh.gif ? вставьте, будь ласка. він же наш -фупівський.

Link to comment
Share on other sites

я думаю, что ты просто наткнулся на такую фичу, поэтому и тестируешь  :D

 

прикинь, а если прикрутить к этой фиче баняк?

 

ЗЫ. Я уже говорил. На том же СУПе все гандоны в минусах. А минуса - хороший аргумент для модера добавить срок по совокупности.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

прикинь, а если прикрутить к этой фиче баняк?

 

ЗЫ. Я уже говорил. На том же СУПе все гандоны в минусах. А минуса - хороший аргумент для модера добавить срок по совокупности.

прикинь а самые большие гандоны на супе - егорий и прочие аскольды - в плюсах... B-)

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А для чего я тестирую систему "репутация" ? тестируй и ты

 

Да, не привыкли ФУПчеги , за столько лет, к каким-то дополнительным кнопкам. ИМХО.

 

Мы же привыкли нравится смайлик "палец вверх", не нравится , смайлик "палец вниз" и еще кучу матюков в придачу.

Link to comment
Share on other sites

Да, не привыкли ФУПчеги , за столько лет, к каким-то дополнительным кнопкам. ИМХО.

 

Мы же привыкли нравится смайлик "палец вверх", не нравится , смайлик "палец вниз" и еще кучу матюков в придачу.

Ну так и чем тебе не нравится?! Тебе помочь? Кидай в личку! 

http://www.imageup.ru/img60/1640025/555.gif

Link to comment
Share on other sites

,,

А для чего я тестирую систему "репутация" ?

тестируй и ты

Тест вкрай потрібний...

Тільки з цього виходить, що треба читати і тиснути оцінку на кожен пост кожного колорадського дауна, тільки після дванадцяти років помірної присутності на ФУПі для мене особисто це заняття не має привабливості, так як зрозуміти чим дише ушльопок можна з третього посту

Чи може ви ще не начитались "креативу" цих недоумків, і не знаєте наперед що воно наляпає ?

Може так хтось розважається,

Але в нас - війна.

Link to comment
Share on other sites

,,

Тест вкрай потрібний...

Тільки з цього виходить, що треба читати і тиснути оцінку на кожен пост кожного колорадського дауна, тільки після дванадцяти років помірної присутності на ФУПі для мене особисто це заняття не має привабливості, так як зрозуміти чим дише ушльопок можна з третього посту

Чи може ви ще не начитались "креативу" цих недоумків, і не знаєте наперед що воно наляпає ?

Може так хтось розважається,

Але в нас - війна.

 

Спеціально для фупчиків створено Клуб ФУП. От туди й набирайте адекватних дописувачів. Читай маніфест клубу та правила притйому в клубній приймальні.

 

Але ж вам хочеться бодатися з тролями...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...