Перейти до змісту

Порошенко - політичний труп


abandon

Recommended Posts

Никакого военного положения, и вообще - нечего истерить, положение тяжелое, никто этого не оспаривает, но военное положение ничего не даст,  плюс только один - закроют рты "истерикам", т.к., будет введена цензура, но вряд ли истерики рассчитывают именно на это... B-)

Елена-скажи чому бажання введення військового стану в деяких крикунів,співпадає з таким самим бажанням Мєртвєчука?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+1

Чи погодиться ТЕПЕР Гриценко?

 

Гриценка чим кращий?

Невже забули, що він при Якукевічі був мєністром?

І Луценка теж?

Обоє заради того, аби у турму не посадили.

Юрасю це правда не допомогло.

А Гриценко може ще все попереду? Хто зна?

Link to comment
Share on other sites

Обходься. Я терпилою не буду.

А головне - їми не будуть ті патріоти, що ризикують своїм життями, багато з яких було втрачено безпосередньо через нікчемність Пороха.

 

Голосувавши за нього, я помилився, і визнав це тижні зо два після виборів.

Ну вот видишь, а я наоборот за него не голосовал, но сейчас пускать поезд на который опоздал под откос это, как бы так сказать, неумно.

Link to comment
Share on other sites

Гелетея можно менять и многих других. Но Пороха лучше уже не трогать.

 

та ніхто його трогати не збирається, але він має зрозуміти, що окрім його гешефтів і розставляння своїх клопів на потоки є іще війна

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юлія уже теж давно труп. Є багато нових фігур, які останнім часом себе добре зарекомендували. Філатов, Бірюков - чому б і ні?

 

Лично я, эти фамилии, в первый раз слышу. Думаю как и 90% населения Украины. Кто за них будет голосовать и почему?

Link to comment
Share on other sites

Гриценка чим кращий?

Невже забули, що він при Якукевічі був мєністром?

І Луценка теж?

Обоє заради того, аби у турму не посадили.

Юрасю це правда не допомогло.

А Гриценко може ще все попереду? Хто зна?

 

Я скажу чим Гриценко кращий за Гелетея - він набагато розумніший. Друге, він незалежений від забаганок Пороха, який особисто "керував" АТО. Принаймні найбільші маразми - "одностороннє перемир'я" та "опереція перекриття кордону"  - це були його витівки особисто. І дурнів в Армії він залишив і додав в особі Гелетея саме з міркувань власноко контролю над процесами.

 

У Гриценка - інші вади. Але в будь-якому випадку Гриценко > Гелетей.

Link to comment
Share on other sites

те що Гриценку не місце в політиці, для мене факт. Бо він дійсно нарцис і в команді працювати не уміє.

 

але армією керувати це зовсім інше. Я кращої кандидатури не бачу

Link to comment
Share on other sites

та ніхто його трогати не збирається, але він має зрозуміти, що окрім його гешефтів і розставляння своїх клопів на потоки є іще війна

Посмотрим. По-моему Порох старается, но работает как умеет. Просто он такой как есть. Это было понятно еще до выборов президента.

 

Слава богу, что хоть вообще АТО продолжил после перемирия. Я думал будет хуже.

те що Гриценку не місце в політиці, для мене факт. Бо він дійсно нарцис і в команді працювати не уміє.

 

але армією керувати це зовсім інше. Я кращої кандидатури не бачу

Аваков нормуль. На Генштаба вояку надо это да.

Link to comment
Share on other sites

Тобі пригадати її успіхи на зовнішньополітичному фронті?

-Навскидку-газовий контракт!

Зачем жадность и тупость  Юща перекладывать на других? Это он залез в газовый вопрос, положив начало газовым войнам. Это он перед отопительным сезоном послал Путина за елки с ценой в 230, а потом самоустранился, когда понял, что вопрос не решить. А когда тебе вставляют паяльник (отключают газ зимой и мерзнут целые города), что угодно подпишешь.  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Посмотрим. По-моему Порох старается, но работает как умеет. Просто он такой как есть. Это было понятно еще до выборов президента.

 

Слава богу, что хоть вообще АТО продолжил после перемирия. Я думал будет хуже.

Аваков нормуль. На Генштаба вояку надо это да.

Який в дупу Аваков?Вже нам хватить картавого,якого знайшли на смітнику.Має бути така людина,як генерал Лопата!

Link to comment
Share on other sites

Який в дупу Аваков?Вже нам хватить картавого,якого знайшли на смітнику.Має бути така людина,як генерал Лопата!

Ты узнай о снабжении и проценте дизертиров в армии и в нацгвардии. А потом критикуй.

 

А между прочим, Авакову досталась система еще более гнилая, чем армия - МВД. Кто-то с этим будет спорить?

Змінено користувачем Abamenkov
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и там идет война. Да?

Это без разницы. В ведении МО административно-хозяйственные функции. Войной занимается генштаб во главе со своим начальником.

Гриц потому и говорил Гелетею, что хатит тому фейсом торговать в зоне АТО и путаться под ногами у генштаба, вместо того, чтобы сидеть

в Киеве и заниматься своими прямыми обязанностями - комплектованием боеспособных частей, снабжением и прочая

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Елена-скажи чому бажання введення військового стану в деяких крикунів,співпадає з таким самим бажанням Мєртвєчука?

 

Спортсмен свою "бомбу" по этому поводу пару дней назад уже выложил на ФУПе... B-)

Link to comment
Share on other sites

Якась не зрозуміла настирливість у наших проукраїнських президентів наступати на кадрові граблі!Ще від Кравчука,коли він привів Мєртвєчука,Бакая і багато інших...


Спортсмен свою "бомбу" по этому поводу пару дней назад уже выложил на ФУПе... B-)

Я про це вже тут давно писав...

Link to comment
Share on other sites

у нас президент міністр уряду азарова

міністр оборони проксі іншого м іністра уряду азарова

і начальник генштабу із Пр вийшов у лютому 2014

 

а чиї інтереси представляла і предсталяє ПР не варто мабуть говорити

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

те що Гриценку не місце в політиці, для мене факт. Бо він дійсно нарцис і в команді працювати не уміє.

 

але армією керувати це зовсім інше. Я кращої кандидатури не бачу

:fp1:

Якщо поставити МО нарциса, який не може працювати в команді, то вочевидь Путлєру відразу каюк прийде. Логічно.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...