Перейти до змісту

"Военный план" Кремля от НГ


Сорока

Recommended Posts

підтримую наступний текст з ФУПу

 

Re: ВОЕННЫЙ ПЛАН КРЕМЛЯ.Почитайте,интересно!!!
30 Aug 2014 13:38
IP/Host: ---.kievnet.com.ua
Взагалі, здається, це чергові варіація їхньої типової маніпуляції. 
Одночасно відбуваються дві речі: 

1. жорсткий, навіть жорстокий наступ, із вбивством та полоном переговорників, розстрілом колон, які начебто пропускають, обстрілом мирних сіл, де навіть немає українських військ, знищенням інфраструктури, масовим знищенням нашої живої сили, захватом заручників із числа мирних мешканців; 

2. масове ж вкидання в інфопростір тез із таким приблизно змістом: треба домовлятися, путін готовий домовлятися, путін усе прорахував, у путіна величезна стратегічна перевага, путін ще навіть не починав, у путіна немає наміру наступати, російські війська не наступають, у них немає наміру віходити за межі донбассу, у путіна немає наміру далі дестабілізувати донбасс, у путіна є намір в подальшому налагоджувати нормальне життя на захвачених територіях, путін дасть гроші, путін не має наміру анексувати донбас або перетворювати його на придністров*я, й далі по кругу - треба домовлятися, потрібні переговори, у вас немає вибору, путін переміг/перемагає/ось-ось переможе. 

Намір - змусити перейти людей від страху та відчаю до ілюзії, що здача дасть змогу зменшити жертви. 

Звісно, оті всі тези, які вкидаються - брехливі. Вже кілька разів було продемонстровано, що поступки з нашої сторони, _будь-які_, ведуть до подальшого ще більш агресивного наступу. Поступки доводять хуйлу, що метод працює, треба давити далі, сильніше. 
Але наші люди погано й повільно вчаться на помилках. Далі й далі репостять ті самі тези, трохи перефразовані. Можна констатувати успішність цієї маніпуляції. Звісно, ми тут не унікальні, вона працює й на інших - грузини розповідали, як їм влаштовували один за одним сеанси того самого. 
Але в мені жевріє надія, що ми колись таки включимо мізки. Масово. Й воно перестане працювати взагалі. В цілому москалі не креативні, вони повторюють старі винаходи десятирічної давнини. Може нічого нового й не вигадають. 
Здається, до багатьох вже почало доходити. 

Фекла, змініть заголовок, будьласка. Це не військовий план кремля, це чергова маніпуляція кремля.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Шаками закидати хочете? Мiркую що якщо з Україну розхерачити вдастся Кремлю наклавши на НАТО то i Кавказ притихне. Тому зняти i звiдти резерви не побояться.

Якщо...

Link to comment
Share on other sites

Якщо...

Отож.

Все ж Кавказу до України далеко. Тому Кремль буде тут ставки пiдвищувати до навiть до непiдйомних.

Последний бой он трудный самый...(С)

Це не врахувала україська елiта cхоже. Не треба було йти на таке загострення. Якщо Кучмi вдавалось якось крутити хвостом, то починаючи з Ющенка багатовекторнiсть накрилась, а США далеко. Европейський союз же втрача бiльше вiд розриву з Росiйею нiж з Україною.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Хоть і "самьій приличньій" - а всьо равно ебанута вата.

Припустимо у Хуйла є військо, достатнє для "пабеднава марша па Украине". Але в нього й близько нема сил для окупації всієї України і, тим більше - для постійного контролю всієї території.

Хуйло в Ічкерії 10 років воювало з 3 - 5 тисячами партизанів. І шо йому це дало? Ні хера.

Закидав чеченів кадирівський тейп русским мясом и американскими деньгами.

А в Україні такий "Холодний Яр" почнеться з Коліївщиною разом, шо "Данія здригнеться"... 

Link to comment
Share on other sites

Отож.

Все ж Кавказу до України далеко. Тому Кремль буде тут ставки пiдвищувати до навiть до непiдйомних.

Последний бой он трудный самый...(С)

Це не врахувала україська елiта cхоже. Не треба було йти на таке загострення. Якщо Кучмi вдавалось якось крутити хвостом, то починаючи з Ющенка багатовекторнiсть накрилась, а США далеко. Европейський союз же втрача бiльше вiд розриву з Росiйею нiж з Україною.

На загострення треба було йти ще тоді, коли 50 голів КРС захопили будівлю ВР АРК.

В Хуйла ментальність гопника. Воно розуміє тільки гроші та фізичну силу.

Всі ці заклики єврогеїв до Хуйла щодо "пєрєгаворав і мирнога решения вапроса" для нього не більше, ніж ознака слабкості Європи.

Link to comment
Share on other sites

Отож.

Все ж Кавказу до України далеко. Тому Кремль буде тут ставки пiдвищувати до навiть до непiдйомних.

Последний бой он трудный самый...(С)

Це не врахувала україська елiта cхоже. Не треба було йти на таке загострення. Якщо Кучмi вдавалось якось крутити хвостом, то починаючи з Ющенка багатовекторнiсть накрилась, а США далеко. Европейський союз же втрача бiльше вiд розриву з Росiйею нiж з Україною.

Все з точністю до навпаки.

Сил не розрахував якраз Хуйло.

Йому так не хотілося втупу палитися перед світом, а таки довелося в Україну армійських вводити. Тепер кацапські розмови про "апалчєнцев" вже не катять.

Хуйло конкретно попало.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Все з точністю до навпаки.

Сил не розрахував якраз Хуйло.

Йому так не хотілося втупу палитися перед світом, а таки довелося в Україну армійських вводити. Тепер кацапські розмови про "апалчєнцев" вже не катять.

Хуйло конкретно попало.

А в нього був iнший вихiд, якщо його записали список типу Каддафi, Ассада, Хусейна та iн.? I якщо вiн пiшов по великiй грi найвищих ставок( конспiрологiчна версiя), то як iнакше Кавказу та Азiї показати, що НАТО це туфта? А тут вже 50 на 50 або вдастся або нi.
Link to comment
Share on other sites

Фекла, змініть заголовок, будьласка. Це не військовий план кремля, це чергова маніпуляція кремля.

Ты к кому обращаешся сменить заголовок?, своего ника я там не увидел. Я ретранслировал статью НГ, относительно лояльного ресурса. Причем это дает интервью Лукин, приближенный к Хуйлу чел, а не какой-нибудь Жирик или очередной форумно-диванный стратег. Может манипулирует - может нет. Я же сказал - выборы покажут.

Намір - змусити перейти людей від страху та відчаю до ілюзії, що здача дасть змогу зменшити жертви. 

Все нормальные и адекватные люди, прочитав эту тему, поняли что Хуйлу нужно ВСЕ, а не часть территории, а посему до победы ещё ипать как далеко, и тем более  недопустимо думать о перемириях и сдаче. А   свинья всегда грязь найдет.  

 

И кстати не приводите в пример грузин как вояк - не тот случай. Они сначала хорохорились, самолеты кацапские сбивали, а потом драпали позорно  из Гори, кидая все на своем пути. Затем кацапы спокойно пришли и взорвали им  корабли, уничтожили бронетехнику, ещё чуть и зашли бы в Тбилиси. Только "озабоченность" Запада спасла ситуацию.

 

 
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Чим я кому нагадив? Не треба наклепiв.

 

В мене купа родичiв пiд Вiнницею i в Вiнницi. Я проти вiйни. Менi ця гополiтика як серпом по....

"Международный комитет защиты мира" - улюблене дітище КГБ. Роззброєння супротивника напередодні "освободительного похода". Знаємо, павали. :td:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Международный комитет защиты мира" - улюблене дітище КГБ. Роззброєння супротивника напередодні "освободительного похода". Знаємо, павали. :td:

Я не в курсi. Я пишу те що вiдчуваю, а не по якихось методичках. Я взагалi-то в електроенергетицiпрацюю, не " плавав" там де ви.
Link to comment
Share on other sites

Интервью - очередное велико русские гавно, мол Фашераша могуча и ужастна и победить ее нельзя, поэтому сдавайтесь не начиная...

О каких "мыслить сталетиями" этот мечтатель говорит? Фашераша может развалиться через 10-20 лет, какие там сталетия?

Что значит "войска считай что не ввадили"? А там кто, духи святые воюют?

Это украинцы считай. Еще не начали серьезно воевать, все проводят непонятное АТО.

Но украинцев все таки понять можно - армии не было, все развалено, в генералитете (и не только) рашистские агенты.

А если таки соберутся, да очистятся от предателей, да нормальное оружие получат, да похоронят всю ту не введенную псковскую дивизию... "Мыслить сталетиями" может и не получиться.

 

Хотя я слишком до хрена "если" написал. Начать бы с малого - взять и расстрелять всех генералов. Шансов что расстреляют не агента немного...

А там глядишь и на военном фронте дело пошло бы.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не в курсi. Я пишу те що вiдчуваю, а не по якихось методичках. Я взагалi-то в електроенергетицiпрацюю, не " плавав" там де ви.

Ну так: типовий сексот зразу пред'являє посвідчення. :lol2:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...