Перейти до змісту

За кого голосить будем 26.10.14 ?


Veni-vidi

За кого голосить будем 26.10.14 ?  

175 проголосували

  1. 1. За кого голосить будем?

    • Блок Петра Порошенка
    • Радикальна партiя Олега Ляшка
      0
    • "Громадянська позицiя" Анатолiя Гриценко
    • "Сильна Україна" Сергiя Тигипка
    • "Патріоти України" Арсенiя Яценюка
    • ВО "Батькiвщина" Юлії Тимошенко
    • КПУ
    • ВО "Свобода"
    • ПР
    • "Самопомiч" Садового
    • Правий Сектор


Recommended Posts

Да нихера там не перебудовывается, просто мышцы берут на себя дополнительную нагрузку, что в итоге может привести к очень печальным последствиям, тем более у человека с грыжей позвонка, вплоть до паралича.

Человеку рекомендуется ходить в обуви на каблуке, НО высота каблука должна быть не более 4х сантиметров.

А теперь подумай. Если высота каблука 7 см, а высота платформы 3 см, сколько будет реальная высота каблука?

В смысле, насколько пятка будет выше передней части ступни...

Подсказка... 7-3=4(см)

Головой думать надо... А не только шапку на ней носить.  

Касается не только тебя, но и Фомы...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Глядя в результаты опитування:

 

дежавю или "идиоты лишь стареют"(ц)

 

Толян, Юля и Олежа = 50%

и ПС еще 12,5%

 

Проклятая страна короче  :(

 

Ну и кто у нас опять к кому в оппозиции будет, шановний "электорат",

ВР к Президенту или Президент к ВРу? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и на кой тыцял?? Показатели мне портишь туд :(

Он и еще кого-то глупостям научил.

ЗЫ

А ты ваще голосовать приедешь?

Ото надо ещё один пункт делать, шо-то типа "не голосуваю". :)

Не, не приеду, да и нам вроде как никто голосувать и не предлагает, шо в принципе правильно.

Link to comment
Share on other sites

Дєд, нє видумуй. Може ще виразку шлунку можна водярою лікувати?

 

 

не дуже вдалий приклад. до появи трихополів і т.п. один із популярних народних рецептів при виразці шлунку був такий: спирт, мед, алое.

багатьом помагало. Хто більш сурові, ті взагалі 96% спирт використовували.

Link to comment
Share on other sites

Глядя в результаты опитування:

 

дежавю или "идиоты лишь стареют"(ц)

 

Толян, Юля и Олежа = 50%

и ПС еще 12,5%

 

Проклятая страна короче  :(

 

Ну и кто у нас опять к кому в оппозиции будет, шановний "электорат",

ВР к Президенту или Президент к ВРу? 

Шоколадний заєць до народу.  Особливо якщо буде дрищем )(уйловим.

Link to comment
Share on other sites

Ото надо ещё один пункт делать, шо-то типа "не голосуваю". :)

Не, не приеду, да и нам вроде как никто голосувать и не предлагает, шо в принципе правильно.

Думал сделать "противвсих", чтоб юльков подразнить но забыл :pardon: 

А вродь говорили раньше, что крымчане имеют возможность проголосовать приехав на материковую Украину?

Link to comment
Share on other sites

не дуже вдалий приклад. до появи трихополів і т.п. один із популярних народних рецептів при виразці шлунку був такий: спирт, мед, алое.

багатьом помагало. Хто більш сурові, ті взагалі 96% спирт використовували.

Мій батько вилікувався від виразки шлунку після війни шляхом щоденного вживання настійки з білої лілії на горілці "столична". Це було в 1960-му році і я добре пам"ятаю це. Вже нещодавно з"ясувалося, що спиртовий екстракт квіток білої лілії містить речовини, що знищують збудника цієї хвороби - виразка шлунку.

Link to comment
Share on other sites

Почему? 

 

Та Садовий це комбінатор, за яким, крім піару, нічого особливо немає. Хоча б подумай, чому його так срєбролюбівий Шустер любить. :D

 

У Львові буваю часто, реальну картину знаю досить добре.  Вся та Самопоміч - щось типу ГАК в Києві пару років тому.

Link to comment
Share on other sites

Думал сделать "противвсих", чтоб юльков подразнить но забыл :pardon: 

А вродь говорили раньше, что крымчане имеют возможность проголосовать приехав на материковую Украину?

Ну тады "партия наш рулевой". :)

То на президентских можно было, но и на них не ездил т.к. Порох и без меня уверенно побеждал.

Link to comment
Share on other sites

Та Садовий це комбінатор, за яким, крім піару, нічого особливо немає. Хоча б подумай, чому його так срєбролюбівий Шустер любить. :D

 

У Львові буваю часто, реальну картину знаю досить добре.  Вся та Самопоміч - щось типу ГАК в Києві пару років тому.

 

Был во Львове весной - живой город, лучший из тех которые видел в Украине за последнее время.

Link to comment
Share on other sites

може я якийсь перебірливий. на мене Львів гнітюче враження справив.

 

обшарпані фасади, подовбані тротуари, жахливі дороги... історичні будівлі викликають жаль, що вони серед усього цього знаходяться

Link to comment
Share on other sites

може я якийсь перебірливий. на мене Львів гнітюче враження справив.

 

обшарпані фасади, подовбані тротуари, жахливі дороги... історичні будівлі викликають жаль, що вони серед усього цього знаходяться

на мене не скажу, що гнітюче... ні, все було чудово.

але думка "грошенят би сюди - була би перлина" крутилася весь час.

Link to comment
Share on other sites

може я якийсь перебірливий. на мене Львів гнітюче враження справив.

 

обшарпані фасади, подовбані тротуари, жахливі дороги... історичні будівлі викликають жаль, що вони серед усього цього знаходяться

 

Есть такое дело, но дело не в этом, дело в том, что Львов живой город, который уже совершенно не зависит от постсовкового индустрианализма, там люди научились выживать сами, за счет небольшого частного бизнеса, короче в этом городе есть жизнь, в нем есть улыбки и движение, а это то что нам надо!

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

Так розумію, що Ляшко конкретно здувся.

НІ.Це просто показує,що на форумі нема ЙОГО виборців-сільський манюпас,радикальні бабусі і любителі популістичного показушництва.Колись то окучувала мамка.а тепер той електорат перейшов до ляшка.Додайте його рейтинги і мамки тепер і матимете рейтинги юльці пару років тому.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...