Перейти до змісту

Юга Луценко брехло.


FIGLI

Recommended Posts

Уже все страны НАТО открестились от Югыных поставок оружия... что ж он за дебил то такой этот Юга?! Сам клоун, так еще и Украину решил сделать посмешищем. Как я и предполагал... колоду перетасовали и у нас будут все те же лица. Это добром не кончится... 

Link to comment
Share on other sites

Я не палкий прихильник Юри, 

щоб розібратись, давайте повернемось до першоджерел.

 

Звідки пішла перша інфа про поставки зброї

 

 

(ніяк не знайду знак питання на новій клавіатурі)))

Link to comment
Share on other sites

Я не палкий прихильник Юри, 

щоб розібратись, давайте повернемось до першоджерел.

 

Звідки пішла перша інфа про поставки зброї

 

 

(ніяк не знайду знак питання на новій клавіатурі)))

 

 

югік то справа десята, чи ви думаєте ніхто не буде знати які країни і скільки зброї в україну постачатимуть?

 

Знати - то одна справа, а патякати про це офіційно, та ще й називаючи 'паролі і явки' - зовсім інша. Юга, мабуть, щось чув про такі розмови і в силу вродженого пиздобольства почав про це патякати. Якби мав хоч дещо в голові, сказав би просто, що були розмови з певними країнами, не називаючи нікого конкретно і не було би жодних проблем.

 

Школа Жулії рулить. 

Link to comment
Share on other sites

Я не палкий прихильник Юри, 

щоб розібратись, давайте повернемось до першоджерел.

 

Звідки пішла перша інфа про поставки зброї

 

 

(ніяк не знайду знак питання на новій клавіатурі)))

від Пєті

Link to comment
Share on other sites

Я не палкий прихильник Юри, 

щоб розібратись, давайте повернемось до першоджерел.

 

Звідки пішла перша інфа про поставки зброї

 

пэдро - первоисточник..

 

Как рассказал президент Петр Порошенко на совместной пресс-конференции с Генсеком альянса Андерсом фог Расмуссеном: " По результатам наших двусторонних консультаций, практически каждая страна констатировала помощь Украине. В первую очередь, это касается военно-технического сотрудничества, причем, как нелетального, так и летального оружия, включая высокоточное".Источник:http://censor.net.ua/n301258Источник:http://censor.net.ua/n301258

(С) :nose3:
Link to comment
Share on other sites

 

пэдро - первоисточник..

 

Как рассказал президент Петр Порошенко на совместной пресс-конференции с Генсеком альянса Андерсом фог Расмуссеном: " По результатам наших двусторонних консультаций, практически каждая страна констатировала помощь Украине. В первую очередь, это касается военно-технического сотрудничества, причем, как нелетального, так и летального оружия, включая высокоточное".Источник:http://censor.net.ua/n301258Источник:http://censor.net.ua/n301258

(С) :nose3:

 

 

Ну так Пєтя не називав нікого конкретно, так що тут немає до чого доколупатись.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

от это зачетная команда в кэривныцтви Партии Пэтра Порошенка подбирается  - тупой, еще тупее.. :fp1:

 

Можу зголоситися, на жаль. Кадрова політика Порошенка - це повний п...ц. Усі, починая від Ложкіна і закінчуючи кловунами типа Юги. :(  А з його Адміністрації вже почали розбігатися його проросійські кадри. :td:

Зараз набере по-новій.

Навіть, в армії не може навести лад. Гелетей - повний відстій.

Ярема - продажний прокурор, який призначає усяких пшонок та відпускає сепаратистів. Жодної вагомої справи. А навкруги квітне та ж корупція та саботаж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а чого так всі на нього женуть?

він же ж ніхто, хіба він має повноваження оголошувати офіційні об"яви?

приватна особа щось прогундосила...

чого всі кинулися спростовувати/виправдовуватися?

Link to comment
Share on other sites

а чого так всі на нього женуть?

він же ж ніхто, хіба він має повноваження оголошувати офіційні об"яви?

приватна особа щось прогундосила...

чого всі кинулися спростовувати/виправдовуватися?

нихера себе приватна

 

голова ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ партії на мінуточьку

Link to comment
Share on other sites

Уже все страны НАТО открестились от Югыных поставок оружия... что ж он за дебил то такой этот Юга?! Сам клоун, так еще и Украину решил сделать посмешищем. Как я и предполагал... колоду перетасовали и у нас будут все те же лица. Это добром не кончится... 

Вполне достаточно, если одни США останутся в списке. Ассортимент средств у них предостаточный для уничтожения кацапоидов.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вполне достаточно, если одни США останутся в списке. Ассортимент средств у них предостаточный для уничтожения кацапоидов.

США теж відхрестилися. Скажений Пуй наводить на всіх непереборний жах. Нажаль, доведеться боротися з ним самим.

Link to comment
Share on other sites

Я не палкий прихильник Юри, 

щоб розібратись, давайте повернемось до першоджерел.

 

Звідки пішла перша інфа про поставки зброї

 

 

(ніяк не знайду знак питання на новій клавіатурі)))

 

 

від Порошенка

Link to comment
Share on other sites

Страны НАТО поставят Украине летальное оружие - Порошенко

04.09.2014 21:55

Печать

По словам президента, по итогам двусторонних встреч в рамках саммита альянса удалось договориться о военно-технической помощи Киеву
 
http://news.liga.net/upload/resize_cache/iblock/f5d/380_230_2/f5da77f9143831a0699fce701bcf9e54.jpg
Петр Порошенко
Некоторые страны НАТО согласились предоставить Украине оружие летального действия, включая высокоточное. Об этом заявил президент Украины Петр Порошенко по итогам проведения в четверг, 4 сентября, в Уэльсе на саммите НАТО двусторонних встреч с лидерами стран-членов, сообщает Укринформ

 

"По результатам наших двусторонних консультаций практически каждая страна констатировала помощь Украине. В первую очередь, это касается военно-технического сотрудничества, причем, как нелетального, так и летального оружия, включая высокоточное", - заявил президент. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...