Перейти до змісту

Лещенко и Мустафа идут в списках Порошенко


Alexandr

Recommended Posts

Что касается "Тарапуньки и Штепселя", то "конкурентам" советую обратить особо тщательное внимание на их официальные "трудовые доходы" за последние 5 лет.

Для этого понадобится депутатский запрос в налоговую или пенфонд.

Как истинные борцы с теневыми доходами, "независимые журналисты" постоянно отслеживали и требовали публикации доходов нардепами и топ гос.служащими.

В это же время их личный вклад в бюджет Украины = 0.

Link to comment
Share on other sites

Я Лещенку самолично выкладывал информацию со всеми доками на розкрадання 9 млн. грн сегодняшней властью перед прошлыми выборами. После публикации персонажей можно было паковать в секунду....Думаете его это заитересовало?

Сливной бачок он, как и его притула.

Ти працівник СБУ ? який відділ ? 

Link to comment
Share on other sites

прасцыцы, а можно моих знакомых таксиста и массажистку в список порошенко? они тоже профессионалы... и про политику поговорить могут как и лещенко с найемом... :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1979743_1480292878851971_192196025_n.jpg

Дорогі,
Ось вам відповідь на питання, чому і хто мене викинув з Громадського за підтримку нашої армії. А воно, Громадське, існує на ваші гроші. А ви переймалися...
“В списке партии президента «Блок Петра Порошенко» будут сюрпризы. Об этом в своем Твиттере сообщил журналист Павел Шеремет. Одним из сюрпризов, по словам Шереметы, будет появление в списке известного украинского журналиста Мустафа Найема…”.
Слава Україні?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

дидусь, вот скажы, если бы эта куета шла по спискам йули (кстате, а где ийо список?), ты бы тожы выложыл бы этот ролег?

зы не отвечяй, мы всьо знаем...

зы ответь про список...

Змінено користувачем consul
Link to comment
Share on other sites

Valerii Zema

 Оксюморони журналістики. отже, якщо Юля була під прискіпливим поглядом ледь не щодня на УП, тоді як практикуючий олігарх Порошенко -- учасник багатьох політичних баталій і підкилимних домовленостей -- перебував у затінку. щось не пригадую якихось гострих розслідувань про Порошенковий непотизм, отримання батьком-Порошенком зірки Героя, шляхів постання самої цукерчаної імперії. хоча варто пригадати провокативну діяльність Порошенка щодо Тимошенко за часів головування ним в РНБО у післяпомаранчевий час, що було яскравим проявом розламу в середовищі демократичних сил. я жодною мірою не є адептом Юлі, чи її політики, бо її культ -- більш аніж політика, він радше близький до поклоніння тотему, однак уесь способ життя й буття Юлі та її родичів висвітлювався за будь-якої нагоди на УП, тоді як про життя Порошенкових родичів можна лише здогадуватися. тож у обох шукачів правди є широке поле для спостережень над тим, як здобував свої статки Порошекнко у 90-х, які преференції від держави отримував і чому? щодо нинішнього дня, то відкладення Асоціації, закамуфльоване під позірне голосування за неї у Раді, подібне до торішнього Януковичевого демаршу на Вільнюському саміті, коли підписання відкладалося на невизначений час заради якоїсь підготовки чи консультацій з РФ. теперішнє відтермінування запровадження ключового для інтеграції ринків моменту радо вітається проросійськими силами і насправді невідомо, коли це положення вступить у дію. обопільне скасування мит мало стати реальним, першим кроком до євроінтеграції. пояснення п. Клімкіна про начебто вигоду для України не витримують критики. уяавіть собі тепер ціну, скажімо, німецьких камбайнів, чи польського профнастилу за теперішнім курсом гривні до євро. чи сприятиме ця ціна з митом розвиткові нашої економіки? сподіваюся на цікаві й змістовні публікації з висвітлення всіх цих питань

Link to comment
Share on other sites

дидусь, вот скажы, если бы эта куета шла по спискам йули (кстате, а где ийо список?), ты бы тожы выложыл бы этот ролег?

зы не отвечяй, мы всьо знаем...

зы ответь про список...

Фантастика - в другой ветке... :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Українська правда@ukrpravda_news 3 хв.

Пока съезд партии Порошенко - самый неорганизованный и затянутый. Закулисные переговоры проолжаются. Участники съезда не знают подробностей

Link to comment
Share on other sites

#Лещенко : мені запропонував долучитися #Порошенко

 

Мустафа Найем: я этот парламент вижу практически 10 лет и он не меняется. Наш поход в парламент - наша инициатива. Нас не покупали.

 

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лещенко,Найєм і Заліщук-у двадцятці блоку Порошенка

 

:lol2: 

Vik Ogi @vikasogi

Папа Порошенко идёт по 12 округу по мажоритарке.Это и есть новые принципы украинской политики!И вовсе не непотизм,как вы подумали

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

#Лещенко : мені запропонував долучитися #Порошенко

 

Мустафа Найем: я этот парламент вижу практически 10 лет и он не меняется. Наш поход в парламент - наша инициатива. Нас не покупали.

 

:nose3:

это не мы сказали

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...