Перейти до змісту

Як просувається референдум по вступу в НАТО?


outsider

Recommended Posts

Кликушами обычно тетки выступают, когда сказать нечего. Шо ж ты так сливаешься позорно да еще и хамишь по дороге.

Что не так? 

 

Ну едет крыша, хуйню чел порет...как еще дебилам объяснить?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто ви підтримуєте партію, до якої маса зауважень. То й підтримуйте. Але чому ви так чіпляєтесь до кожного пуку Тимошенко?

 

Невже ви думаєте (таки думаєте ,бо читаюи  прямо тут сентенції олдбоя) що мене цікавить що мамка робить чи думає? та і тут ми говоримо не про пук.Як тут сказав аутсайдер ,то не пук,а одина з центральних виборчих обіцянок качанівської.Тому ,я б додав,що то був і є "шептун" (знаєте що то таке) .І той сморід не в користь матьківщини........Фактично для бульшості сидячих тут антиюльків сама мамка чи її рухи  глибоко десь.Нас (а я признаю такий "гріх") просто приємність викликає повільна,з насолодою "препарація" власне форумних віруючих в щирих політиків,непогрішних зачать референдумів в "позазаконні" чи поклонників сиділиці на каталці з її лапшою ,не на вухах.а в душі.Ви скажете що то низько.Можливо.але що поробиш,якщо ще такі типажі існують в такому цинічному світі.Нам,що ,чикатилами стати? НІ.ми ідем іншим шляхом-піддьоргуємо екзальтованих на іміджі "сиділиці",лагідно "пхаємо пальці у рани" віруючих в "воскресіння єдиної надії",б"єм зноска по недолугих прагненнях заробити копійчину "міняйлів слів на гроші" і вивести їх з нашого храму-форуму,ну і не забуваємо просто "закоханих до опоморочіння" в останню щиру,непорочну українську "Жанну д"Арк " .І ми не винуваті,що ВОНА і Ви,шановне панство даєте масу можливостей для такого "пиру души".Всі промахи.брехня,передьоргування,.всі словесна мішура і бездія вашої секти з мамкою на чолі дає нам масу можливостей пограти ВАМ (не їм) на нервах .Соррі.але ми такі.Цинічні.......Може з колег хтось хоче додати "солі на рани" наших піддослідних? велкам.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тоже ответ. Смайлов, правда, маловато, но то таке, от смущения мабуть 

Це він з образи,що колись кричав і висміхав протилежну сторону в вживанні надміри смайлів і .......не отримав очікувану реакцію :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Что не так? 

 

Ну едет крыша, хуйню чел порет...как еще дебилам объяснить?

Деда,мені вже і Алія відповіла і олдбой на моє питання про референдум і юлін провал.Відповіли як могли.а могли не багато :D .Один ти,."в танку",ніби не бачиш питань.які так мене тривожать ;o  не бери гріх на душу,ВІДПОВІДАЙ на провокаціїї ворогів.відбіли чаєчку від ворожих наклепів.ДІДУ,ДІДУ,ДІДУ.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Провал це коли людина старалась а у неї не вийшло. Скажімо як Петро Олексійович не зміг організувати належну оборону на Сході. Старався, багато чого робив, але врешті-решт получився військовий провал.

 

А тут Юлія Вoлодимирівна просто руки умила. Не заморочуючись тим що б перти плуга.

Змінено користувачем outsider
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це він з образи,що колись кричав і висміхав протилежну сторону в вживанні надміри смайлів і .......не отримав очікувану реакцію :D

 

Що олдбою.навіть коли про тебе правду кажуть і ти то віддчуваєш,то все одно мінусуєш? Якеж ти патологічно самолюбиве. :D  і млко мстиве. ;o  ....Я тобі казав-не один ти тут "препаруєш" форумчан.А ти,як відкрита книга,просто кладязь різних фобій,збочень і приблем.які тягнуться з дитинства.Іди до колєги,провірся.СЕРЙОЗНО КАЖУ.БЕЗ під**бки.Бо потерпають то навколо тебе люди.Близькі люди.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Деда,мені вже і Алія відповіла і олдбой на моє питання про референдум і юлін провал.Відповіли як могли.а могли не багато :D .Один ти,."в танку",ніби не бачиш питань.які так мене тривожать ;o  не бери гріх на душу,ВІДПОВІДАЙ на провокаціїї ворогів.відбіли чаєчку від ворожих наклепів.ДІДУ,ДІДУ,ДІДУ.

Я питаю діда ,а дід мене мінусує-у юльків всі такі .....дивні? :lol2:  :weep:  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко робить все що в її силах для вступу в НАТО, Порошенко робить все що в його силах для блокування вступу.

все як завжди

Взагалі-то дружітєлі флатамі брешуть як завжди. Усю свою політичну кар"єру Юлька робила усе, щоб завадити Україні вступити в НАТО. По суті робить це саме й зараз. Гіпотетичний референдум з цього питання без планомірної роботи по підписанню ПДЧ та виконанню його положень навіть в кращому випадку ні на грам не покращить наші шанси по вступу в організацію. Але має великі шанси зашкодити.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

То про що гілка, товариші cynic, RiG та інші?

Так і не розгледіли винуватців у зриві процесу? Краще вже чесно святкуйте "ЇЇ просер" :bluet:

http://uapolitics.com/topic/12773-podrezali-chiaichke-krylia/page-5?do=findComment&comment=325075
 

Я правильно зрозумів, що вже НЕ БУДЕ робитись ніяких кроків для організації референдуму ?

Ніхто ж не забороняє їй повторно провести всю процедуру так як треба. B-)

 

Прогноз негативний. На вимогу зовнішнього ворога і за підтримки наших зрадників, ми втрачаємо рідкісний шанс виконати найскладнішу для нас вимогу - зафіксувати на майбутнє підтримку суспільством мети членства в НАТО. Мала б Тимошенко вплив на суди, який є в системи, не сиділа б у в'язниці. Якщо в ніч перед проведенням ініціативного зібрання виноситься заборона, як забезпечити процедуру?! Це як битися головою об стіну під улюлюкання ідіотів, які собі ж роблять погано. Тим більш, до штучно прискорених виборів на повтор вже немає часу. Пропонувати референдум окремо коштуватиме грошей, і лише викличе додатковий потік лайна в бік ініціаторів.

 

Після ж ганебної здачі земель на сході і безглуздих з цієї причини жертв, підтримка вступу неминуче впаде. Так що можете святкувати. Реакція Тимошенко була одразу. Тільки УП та інші контрольовані ЗМІ не побажали її негайно оприлюднити.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pci8WLhUkFo

 

А краще запропонуйте реальні варіанти РІШЕННЯ в питанні подолання головної перешкоди до НАТО замість безплідних фрікцій.

 

Коротше кажучи, ушол от отвєта про подальшу долю референдуму. :D

Повір, при бажанні у Жульї є можливості спокійно обійти всі перешкоди, це чисто технічні моменти.

Створює ініціативну групу і проводить всю процедуру згідно закону про референдум. При цьому забезпечує солідну юридичну підтримку цього процесу. 

А суд з забороною ЦВК направляти представника? А терміни на збір 3 мільйонів підписів? Технічні моменти. Ніяка юридична підтримка не здолає телефонного права системи.

Link to comment
Share on other sites

Просер був передбачуваний і легко прогонозований. Разом з тим мені подумалося що може я вже щось і не добачаю з Америки після шести років еміграції. Все-таки багато часу пройшло. Виявилося що ні, поки добачаю. Принаймі в її випадку.

Link to comment
Share on other sites

Чесно кажучи, я уявляв перепони в ригівському ЦВК, але ніяк не нічні рішення печерного суду. Щоб так буквально діяти фірмовими методами системи, це ж треба бути плоть от плоті і не злякатися продемонструвати то публічно!

Link to comment
Share on other sites

Чесно кажучи, я уявляв перепони в ригівському ЦВК, але ніяк не нічні рішення печерного суду. Щоб так буквально діяти фірмовими методами системи, це ж треба бути плоть от плоті і не злякатися продемонструвати то публічно!

 

 

ну знову ж.... ригівський ЦВК, чому він ригівський?  у президента є право і можливості замінити членів ЦВК, яких призначив Янукович.

 

якщо петрушка не міняє охендовського і лукаш, значить вони його влаштовують.

Значить, для тих задач, які він перед собою ставить, кадри Януковича дуже підходящий матеріал.

 

так що ЦВК ніяк не ригівська

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Щось давно ніяких новин не було.

 

Есть новость.

 

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони відхилив проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України, що передбачає відмову від позаблоковості та стратегічного партнерства з РФ та визначено напрямок на євроатлантичну інтеграцію в НАТО.

 

Про це написав у Facebook нардеп від «Свободи» Юрій Сиротюк.

«Особливо в критиці урядового законопроекту відзначився УДАР. На мою думку - це удар не по уряду, а по зовнішньополітичній перспективі...», – наголосив нардеп.

 

 

И комментарий милашки Каплина (типа, сейчас не время, когда придет время - тогда и откажемся от внеблокового статуса, а пока нам некуда спешить):

 

"Сьогодні на комітет ми запросили прем'єр-міністра, щоб він відповів на запитання: а чи взагалі був діалог між НАТО і Україною про перспективи прийому? Наскільки це узгоджено з мирним планом президента, виконанням рішень РНБО, позицією всіх без винятку громадян? Тому що мені це все нагадує щурячий забіг на тему: хто більше любить НАТО", - сказав Каплін.

 

Нардеп заявив, що погодження комітетом урядового законопроекту стало би "подарунком" на день народження президента Росії Володимира Путіна.

 

"Як тільки буде домовленість з НАТО, ми це рішення можемо прийняти за годину до його реалізації. Нам нічого не заважатиме, тому що і я - за НАТО і, переконаний, президент має таку саму позицію. Але робити це потрібно з розумом і не підігравати Путіну. Тому, що зараз у Росії падає рівень підтримки агресії щодо України. І Путіну у телевізор потрібно говорити про те, що НАТО "під боком". У тенісі це називається подачею, прямо в руки. Це стало би найкращим подарунком на його день народження. Я навіть не знаю, хто це аж так хоче поцілувати його в заднє місце, подарувавши це прийняте рішення", - сказав він.

---

 

Напомню, законопроект - не юлисукин, а совсем даже правительственный. Еще напомню, что Президент-Объединитель об отмене внеблокового статуса говорил нам как о насущной необходимости.

А вот же...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Напомню, законопроект - не юлисукин, а совсем даже правительственный. Еще напомню, что Президент-Объединитель об отмене внеблокового статуса говорил нам как о насущной необходимости.

А вот же...

 

Ну от а кажуть раду не треба було розганяти

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...