Перейти до змісту

Они просто реально ТУПЫЕ ...


azbgvd

Recommended Posts

Котрий вже раз пересвідчуюсь в розмовах зі знайомими "ватніками", що вони дійсно реально "тупі" ...

Наприклад, всі їхні знання з історії так і залишилися у вигляді шаблонів і уривків зі шкільної совєцької пропаганди...

Вони просто ніколи не дивляться нових сучасних документальних фільмів ... тому що дивляться тільки тупі російські серіали...

Нові історичні дослідження і викриття для таких людей пройшли просто непоміченими...

Серед них досить багато, так би мовити "православних комуністів". Для них Ленін зі Сталіним і досі великі авторитети, але при цьому бігають в церкву на вихідних...

І що саме бридке, що й серед молоді таких теж вистачає.... Достатньо глянути, наприклад, вКонтакті молоді дівчатка відмічають в статусі політичних вподобать - комуністичні, а релігійні вподобання - православіє .... І це ж ніби молодь... і вже ніби XXI століття на дворі .... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ось одна знайома вдає з себе сильно набожну... ходить до церкви, ставить свічечки... відмічає всі свята, а голосувати збирається за комуністів і сильно обурена, що Леніна завалили.

Коли їй кажеш, що скільки той Ленін священників розстріляв і скільки храмів зруйнував - то тільки тупо кліпає очима ...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это называется красный православный проект.

Це просто правосляв'я. Червоні намаглись із ним боротись - але 1000 років індоктринації за 70 років не викорчуєш. Правослв'я забороняє думати і вчитись - звідси всі проблеми. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не "тупые", а неспособные к критическому мышлению.

У них при этом может быть неплохая память, и достаточно высокая скорость счета в уме. Богатый жизненный опыт, снова-таки.

Просто они всем этим не в состоянии пользоваться, и потому используют внешние ментальные костыли.

Ментальные костыли у нас предлагаются либо от рашки, либо никаких.

Вот и все.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для них Ленін зі Сталіним і досі великі авторитети, але при цьому бігають в церкву на вихідних...

 

я вас прошу....в церковь...реально там никто не бегает..есть конечно чуток фанатов православия....но реально они никуда небегают.

Link to comment
Share on other sites

Котрий вже раз пересвідчуюсь в розмовах зі знайомими "ватніками", що вони дійсно реально "тупі" ...

 

И зачем это в который раз мусолить? Это все равно, что ходить в психбольницу и мусолить, что там психически нездоровые люди. Тут 2 варианта- изолировать при обострении, во время ремиссии задействовать в трудотерапии, в лучшем случае прогресс в лечении наступит в третьем поколении (если наступит). А до того необходимо набраться христианского терпения и ждать. Мы же не какие нибудь фашЫсты, надеюсь не будем уничтожать умственно отсталых.

Link to comment
Share on other sites

Не "тупые", а неспособные к критическому мышлению.

У них при этом может быть неплохая память, и достаточно высокая скорость счета в уме. Богатый жизненный опыт, снова-таки.

Просто они всем этим не в состоянии пользоваться, и потому используют внешние ментальные костыли.

Ментальные костыли у нас предлагаются либо от рашки, либо никаких.

Вот и все.

 

Комашка, ну почему Вы такой умный ??? ну честно, без подьебки :)) Ну вот как скажете - так хоть на скрижалях карбуй...

Блин, завидую белой завистью :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У одной бывшей ультрапровославной знакомой сын - член компартии. Я перестала уже удивляться по этому поводу: сплошь и рядом. 

 

Так у new-комиков же любимая тема: так Иисус того же хотел, что мы сейчас - равенства, братства :excited:

Link to comment
Share on other sites

Це просто правосляв'я. Червоні намаглись із ним боротись - але 1000 років індоктринації за 70 років не викорчуєш. Правослв'я забороняє думати і вчитись - звідси всі проблеми. :(

Цікаво було б про це почитати, хто забороняє і де.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...