Перейти до змісту

Моя остання тема тут.


Аліє

Recommended Posts

Можна тебе в.о. Дідуса тимчасово призначити, посада жирна. :)

не потяну.  Нет во мне столько энергии и задора :pardon:

Мне б поспокойнее должность.  Начфина там иле начпрода

Link to comment
Share on other sites

Когда таких собирается преобладающее количество то хамбец общению нормальному они любую гадость сотворят и будут искренне уверены, что чисты аки агнцы ибо все для правого дела, которое сами же себе и выдумали.

:) Коли їх стає прєобладающєє колічєство, вони прагнуть до повної монополії через створення нестерпного для опонентів середовища. Як от, наприклад, з цією бурєю у склянці - добірка з теми про закон Жванії. Потім дивуються, що нема з ким розмовляти.

Чекаємо на бюторасню

  • Убюток - це для мене відтепер ворог України
  • З образом каліки в інвалідному візку Юля явно перестаралась
  • убютки зіллються в екстазі з "аппазіціонним блокам"
  • гандоны убютошные
  • "бєзнравствєнні падорви"
  • очікую від убютків просто шалений вал популізму та "баратьби з алігархами". Займуть нішу "КПУ"
  • плямканьем про "фольсьофикацыи" БЮТ бодро и решительно перешел черту, разделяющую грязных политиков от банальных ублюдков
  • выступаю против секты БЮТ потому лишь, что это антиукраинская банда. Причем очень зашифрованная.А на самом деле , эти члены борются за Россию и Путина. Так мамка им велит. Они враги
  • государственная измена. Ульия окончательно съехала с трассы, или вообще не контролирует свою шайку
  • он пидар. Ему хоть в глаза нассы
  • бютораси виставили тупого хлопчину-поводиря вішати лапшу
  • бюторасів тепер рватимуть на шматки
  • підараси убютки заперечили цю НАЙДАВНІШУ традицію демократії. Не відмиєтесь від цього вже ніколи, кляті потвори
  • Бля, яке ж лайно пре з убютків
  • потвора Уля
  • сколько бы золупоглазые убютки не придумывали себе оправданий про якобы "фальсификации"- они не смогут отменить тот факт, что они сегодня во главе со своей бабцей лишили права голоса людей, у которых они недостойны ноги мыть и эту воду пить
  • петух гамбургский
  • твари конченые
  • Хуєсос хуйловський. ти ще щось тут квакаєш. Іди пукан помий, а то чічі і осетини тобі швабру туди вставлять, замість свого хера
  • Уля грає на боці Кркмля, так само як і під час її вояжів до Донецька в ківтні та рукотискання терористів, кришування мусора-провокатора Фучеджі в Одесі, намагання зірвати президентські віибори
  • Юля хуйло!
  • ТВАРИНИ МАМЧИНІ,ублютки качанівські
  • які ТУТ тупі Алії (вірять в щирих політиків,приймають їх образи .як особисті) опускають свою вагіню і її силу нище плінтуса? Бо мозку -ні гу-гу.одна звилина і то пряма.
  • ХУЙЛІНА качанівська,відьма ватна.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уля грає на боці Кркмля                 Ведь результаты голосования в одномандатных округах превратят немощные 10% бывших регионалов в 15-20%. Эти проценты им подарил вовсе не Янукович, и не Путин. Их подарил им нынешний гарант Петр Порошенко.http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2014/10/28/7042444/

 

 

 

І винні в цьому - тупиця хонька, помішаний цинік, засланець аутсайдер, синячна тупиця Стіві Джі, сексуальний збоченець Дзіпа, трухло Абориген, ущєрбний підкаблучник Акваріус, дрищєсос РІГ. Навіки на вас і таких , як ви,  буде лежати відповідальність. І всі негаразди нашого народу  вам віділлються вдесятеро. Вам, тупим, заздрісним і недолугим. Тепер насолоджуйтесь. Ви провели в парламент 60 кровопивць- мажоритарників.. Ви догралися, що першу промову в парламенті матиме Фіма Звягільський - оце ваше обличчя, кремлівські підстилки. Ви гарно допомогли Путіну. Рашка страшенно задоволена новим складом Ради і сказала, що є з ким говорити, а саме з Порошенком. 

 

@Аліє

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.5 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (50). Розділ: Моя остання тема тут..
Отримано від модератора штрафних балів: 50. -- Обмеження діє до 02 лис 2014 16:49
Можливість дописувати на форумі відключено на 5 дні(в)

 

Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

 

Лавров заявил о появлении достойного собеседника в новой Раде

27 октября 2014 | 20:35

Министр иностранных дел России Сергей Лавров выразил уверенность в том, что Москва найдет себе достойного собеседника и в Верховной раде, и в правительстве Украины.

Об этом глава российского МИД заявил в интервью телеканалу LifeNews.

"Я уверен, что нам будет с кем разговаривать в Верховной раде и в правительстве прежде всего потому, что, как можно судить, ведущей силой в Верховной раде станет "Блок Петра Порошенко", который является нашим партнером, партнером нашего президента по согласованию мирных договоренностей в Минске между киевскими властями и ополченцами Донецка и Луганска", - заявил Лавров.

Как сообщали podrobnosti.ua, по словам Лаврова, Россия готова признать результаты парламентских выборов в Украине, "несмотря на то, что они проводились не на всей территории Украины". 

 

Подробности

 

 

 Ганьба вам, від якої ніколи не відмитися. А Юля і юльки - вище вас. І одне, що вам залишається, пінитися жовчю і лайном на форумах.  Продовжуйте.  :bluet:

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Вы прослушали соло на рваном пукане, в тональности бля-минор, в исполнении заслуженной артистки Белоцерковского дома творчества людей с девиациями в развитии, несравненной Зизи А

 

Шо там? Айпі видало Білу Церкву? Я з Тетіїва, якщо тобі від цього легше. 

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Шо там? Айпі видало Білу Церкву? Я з Тетіїва, якщо тобі від цього легше. 

 

до речі, DiDUS зараз робить цікавий аналіз виборчих перегонів

:nose3:

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


І винні в цьому - тупиця хонька, помішаний цинік, засланець аутсайдер, синячна тупиця Стіві Джі, сексуальний збоченець Дзіпа, трухло Абориген, ущєрбний підкаблучник Акваріус, дрищєсос РІГ. Навіки на вас і таких , як ви,  буде лежати відповідальність. І всі негаразди нашого народу  вам віділлються вдесятеро. Вам, тупим, заздрісним і недолугим.

 

 

Просто интересно, сколько еще эта чушка недомытая будет тут шариться?  :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто интересно, сколько еще эта чушка недомытая будет тут шариться?  :)

Я навічно буду над тобою висіти дамокловим мечем, нечістоплотний кацапе. 

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

хто перший  по списку? (P)

:nose3:

:girl_sigh:

 А мий чекали, шо Ви вернетесь і хотіли разом відсвяткувати перемогу патужнай команди

ашо?

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо там? Айпі видало Білу Церкву? Я з Тетіїва, якщо тобі від цього легше. 

 

 

да мне похер, собссно, с какого ты колхоза

Я навічно буду над тобою висіти дамокловим мечем, нечістоплотний кацапе. 

 

не льсти себе

ты просто волосина в борще

Link to comment
Share on other sites

знову "спасібо мнє, что єсть я у тєбя"...  :fp1:  :fp1:  :fp1:

 

Однажды в студеную зимнюю пору

Лошадка примерзла пипиской к забору

Потянет-и станет лошадке приятно

Теперь она скачет на ФУП и обратно

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Уля грає на боці Кркмля                 Ведь результаты голосования в одномандатных округах превратят немощные 10% бывших регионалов в 15-20%. Эти проценты им подарил вовсе не Янукович, и не Путин. Их подарил им нынешний гарант Петр Порошенко.http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2014/10/28/7042444/

 

 

 

І винні в цьому - тупиця хонька, помішаний цинік, засланець аутсайдер, синячна тупиця Стіві Джі, сексуальний збоченець Дзіпа, трухло Абориген, ущєрбний підкаблучник Акваріус, дрищєсос РІГ. Навіки на вас і таких , як ви,  буде лежати відповідальність. І всі негаразди нашого народу  вам віділлються вдесятеро. Вам, тупим, заздрісним і недолугим. Тепер насолоджуйтесь. Ви провели в парламент 60 кровопивць- мажоритарників.. Ви догралися, що першу промову в парламенті матиме Фіма Звягільський - оце ваше обличчя, кремлівські підстилки. Ви гарно допомогли Путіну. Рашка страшенно задоволена новим складом Ради і сказала, що є з ким говорити, а саме з Порошенком. 

 

@Аліє

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.5 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (50). Розділ: Моя остання тема тут..

Отримано від модератора штрафних балів: 50. -- Обмеження діє до 02 лис 2014 16:49

Можливість дописувати на форумі відключено на 5 дні(в)

 

Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

 

Лавров заявил о появлении достойного собеседника в новой Раде

27 октября 2014 | 20:35

Министр иностранных дел России Сергей Лавров выразил уверенность в том, что Москва найдет себе достойного собеседника и в Верховной раде, и в правительстве Украины.

Об этом глава российского МИД заявил в интервью телеканалу LifeNews.

"Я уверен, что нам будет с кем разговаривать в Верховной раде и в правительстве прежде всего потому, что, как можно судить, ведущей силой в Верховной раде станет "Блок Петра Порошенко", который является нашим партнером, партнером нашего президента по согласованию мирных договоренностей в Минске между киевскими властями и ополченцами Донецка и Луганска", - заявил Лавров.

Как сообщали podrobnosti.ua, по словам Лаврова, Россия готова признать результаты парламентских выборов в Украине, "несмотря на то, что они проводились не на всей территории Украины". 

 

Подробности

 

 

 Ганьба вам, від якої ніколи не відмитися. А Юля і юльки - вище вас. І одне, що вам залишається, пінитися жовчю і лайном на форумах.  Продовжуйте.  :bluet:

Що чмо вернулося навіть не повечерявши? а так прощаласЯ.От штабкапітанша сектантська :fp1:  :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шо там? Айпі видало Білу Церкву? Я з Тетіїва, якщо тобі від цього легше. 

Ти з дурдому.Адреса не важлива.так ту прощатися і клястися,що вже покидаю ,бо тут погано і........всрашися влізти знову зранку ніби нічого .Пика від сорому не червона? совість (яка совість в сектантки божевільної ;o ) не тривожить? от і маємо свою навіжену.Поздоровляю товариство з кунсткамерою. B-)

Link to comment
Share on other sites

Я навічно буду над тобою висіти дамокловим мечем, нечістоплотний кацапе. 

 

 

Що не день то перли від Алії.Скоро можна буде відкривати історію психічної хвороби юлькоботівки з великою папкою цитат,що дуже яскраво характеризують процес поглиблення деліріуму у нашої форумної бабці без честі і совісті.Повний поступовий розпад особистості.який замінюється на органічний мегафон істерії і словесного смороду.ВАУ :fp1:

 

 

Link to comment
Share on other sites

А вообще, дама уже порядком надоела. Очевидно, что это не шиза и она нас не троллит. Просто идиотизм. Над такими и грех смеяться. Пусть бормочет, что хочет. Оставим ее в покое.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...