Перейти до змісту

Массовая переброска российских войск. Петя, что дальше?


ЦеDzip

Recommended Posts

Скільки потрібно часу і грошей для створення нормальної армії і кордону?

 

 

Вашыя прапановы? Далей трымаць "перамір'е"?

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

На першу ж дію РФ відкрито вводить війська на територію донбасу під приводом захисту російського населення, проти якого Укрваїна оголосила війну.

Причому вводить за дішенням Ради Федерації і на основі власних законів, які дозволяють їй такі дії.

 

Далі йде наступ "ополченців".

 

Мобілізувати ніхто нікого просто не встигне.

 

Вже не кажучи про оживлення трупів техніки, яку тримали під відкритим небом на протящі десятиліть.

Перше вже і так є, причому всім пох було там якесь рішення Ради РФ чи ні.

Ймовірний наступ "ополченців" - очікувана подія, яку  ВСУ повинні витримати. Начебто на це сил зараз вистачає.

 

А от чи спровокує його ВС, чи може стрворення коаліції, чи вони просто завтра попруть, чи зовсім не попруть - зараз важко передбачити.

Треба чекати створення коаліції та нового складу уряду. А точніше їх дій.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Півроку. Які пройобані. І так само із баблом - де посадки тих бюджетних п"явок?

1. Що б ви змогли зробити за півроку?

2. Посадити за півроку когост можливо лише рішенням революційного трибуналу, якщо враховувати що ті хто мав би боронити закон насправді прийшли в органи для того щоб безкарно те бабло віджимати.

Link to comment
Share on other sites

Всі йопнуті на голову, що волають зі своїх диванів про імпічмент, мають усвідомити: спочатку системна політична сила, здатна взяти на себе всю повноту влади, і лише потім - зміна цієї влади.

Тому істерички йдуть нахуй, бо жодного контструктиву запропонувати не можуть, окрім діжок лайна.

 

Але Педро має усвідомлювати, що він вже повністю випрацював кредит довіри і заліз в овердрафт. Слабкість, безвольність та напівправди з кулуарщиною - це згубний шлях, яким він йде.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Що б ви змогли зробити за півроку?

2. Посадити за півроку когост можливо лише рішенням революційного трибуналу, якщо враховувати що ті хто мав би боронити закон насправді прийшли в органи для того щоб безкарно те бабло віджимати.

За півроку можна було провести реформу податковоі системи, максимально спростивши ведення бізнесу. За півроку це би вже почало давати результати!

За півроку можна було набрати за кордоном армію чиновників із ахідним типом мислення і почати реформувати державні стркутури.

 

Щось таке у нас відбувається? А вибори. І ВП ніззя оголосити, бо мвф дєнюх не дасть. Чули то все вже

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перше вже і так є, причому всім пох було там якесь рішення Ради РФ чи ні.

Ймовірний наступ "ополченців" - очікувана подія, яку  ВСУ повинні витримати. Начебто на це сил зараз вистачає.

 

А от чи спровокує його ВС, чи може стрворення коаліції, чи вони просто завтра попруть, чи зовсім не попруть - зараз важко передбачити.

Треба чекати створення коаліції та нового складу уряду. А точніше їх дій.

 

Мені теж би дуже хотілось щоб ВСУ виконали свій обов'язок.

Але є певні сумніви.

Я не думаю що зміна генералів, яки відповідали за матеріально технічне забезпечення приведе до того що наша армія буде бодай нормально накормлена.

Також я не думаю що масове дизертирство та ухилення від призову дасть змогу швидко зформувати боєздатні частини.

Введеня ж військового стану приведе лише до того що у кожного офіцера буде кілька персональних джипів, відібраних на цілком законній підставі.

Не зовсім такі як у Яроша але цілком законні.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

За півроку можна було провести реформу податковоі системи, максимально спростивши ведення бізнесу. За півроку це би вже почало давати результати!

За півроку можна було набрати за кордоном армію чиновників із ахідним типом мислення і почати реформувати державні стркутури.

 

Щось таке у нас відбувається? А вибори. І ВП ніззя оголосити, бо мвф дєнюх не дасть. Чули то все вже

Реформи  не робляться одним розчерком пера.

Це цілий комплекс законодавчих актів, прийняти які має Верховна Рада.

Без неї ніякі системні реформи не можуть бути проведені.

Максимум що можна без неї зробити вже зроблено.

Це мораторій на перевірку малого і середнього бізнесу до кінця року.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Реформи не робляться одним розчерком пера.

Це цілий комплекс законодавчих актів, прийняти які має Верховна Рада.

Без неї ніякі системні реформи не можуть бути проведені.

Максимум що можна без неї зробити вже зроблено.

Це мораторій на перевірку малого і середнього бізнесу до кінця року.

Чоловіче, зрозумій - для будь яких системних змін в Украіні (саме системих, а не заклеювання шпалерами слова "буй" на паркані, коли пори написано "кізда", а далі штахети взагалі відсутні), потрібні сталеві яйця. Оскільки це зачіпить сильно поважних людей із напизженою касою, а вои будуть вператись до смерті. Так от, перти проти них Пєдро не здатен, навіть якщо і хоче. Це було зрозуміло розумним людям ще задовго до виборів. Але ж массова істерія перемогла.

 

Тому я особисто згоден із думкою, що нас чекає військова диктатура. І майбутній диктотор десь зараз воює в зоні АТО.

Перехоплючи наступне запитання - я от впевнений, що першим ділом він заручиться максимальною підтримкою із боку штатів - для цього достатньо завітати в посольство і викласти там свій план дій.

Так що все ще попереду.

Змінено користувачем PRom
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вашыя прапановы? Далей трымаць "перамір'е"?

Так, тягнути час якомога довше.

Адже час працює на нас. Звісно якщо не сидіти склавши руки.

Нінішня ситуація аж ніяк не влаштовує ні Росію ні сепаратистів.

Гумконвої ніяк не зможуть зарадити соціальній катастрофі.

Завдяки невиконанню російською стороною мінських домовленостей санкції заходлу як мінімум будуть продовжуватись.

А в обороні у нас є шанс виграти ще трохи часу.

Часу на те щоб щось в країні змінити на краще.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чоловіче, зрозумій - для будь яких системних змін в Украіні (саме системих, а не заклеювання шпалерами слова "буй" на паркані, коли пори написано "кізда", а далі штахети взагалі відсутні), потрібні сталеві яйця. Оскільки це хачіпить сильно поважних людей із напизженою касою, а вои будуть вператись до смерті. Так от, перти проти них Пєдро не здатен, навіть якщо і хоче. Це було зрозуміло розумним людям ще задовго до виборів. Але ж массова істерія перемогла.

 

Тому я особисто згоден із думкою, що нас чекає військова диктатура. І майбутній диктотор десь зараз воює в зоні АТО.

Перехоплючи наступне запитання - я от впевнений, що першим ділом він заручиться максимальною підтримкою із боку штатів - для цього достатньо завітатм в посольство і викласти там свій план дій.

Так що все ще попереду.

Для будь яких системних змін потрібен крім волі ще й розум.

А для того щоб не наробити помилок потрібні різні точки зору на вирішення проблеми.

При диктатурі різних точок зору не буває бо ті хто мають іншу думку при диктатурі не живуть.

Томк власне я в силу своїх скромних можливостей буду всіляко протидіяти становленні будь якої диктатури в моїй країні.

Link to comment
Share on other sites

Надо вводить военное положение и объявлять мобилизацию. Других вариантов нет. Не хочу нагонять волну, но слышал от местной ваты, что скоро попрет кацапье.. Ждут приказ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поголосуєш проти всіх? Хехе

 

Цей процес вже запущено, і якщо в період переходу влади від майдану через пастора і вр до президента, це можна було зупинити, то тепер хєр. І Пєдра наближує цей день із манікальною впертістю.

Link to comment
Share on other sites

Поголосуєш проти всіх? Хехе

 

Цей процес вже запущено, і якщо в період переходу влади від майдану через пастора і вр до президента, це можна було зупинити, то тепер хєр. І Пєдра наближує цей день із манікальною впертістю.

Ні, вийду на захист констиуційного ладу.

Link to comment
Share on other sites

Успіхів

Дякую.

Надо вводить военное положение и объявлять мобилизацию. Других вариантов нет. Не хочу нагонять волну, но слышал от местной ваты, что скоро попрет кацапье.. Ждут приказ.

Що на вашу думку дасть введення військового стану?

Link to comment
Share on other sites

Надо вводить военное положение и объявлять мобилизацию. Других вариантов нет. Не хочу нагонять волну, но слышал от местной ваты, что скоро попрет кацапье.. Ждут приказ.

 

В мене сусід офіцер артилерст сьогодні приїхав із АТО  на пару днів, каже, що набирає людей і туди....походу щось х...ве таки назріває.

Link to comment
Share on other sites

Загальний військовий стан доб'є економіку і хуйлу навіть не треба буде вторгатися.

 

Нам потрібен воєнний стан на території Донецької та Луганської областей і АР Криму.

Що це дасть:

- ефективність військових ЗСУ і батальйонів - права військових/МВС просто непорівнянні з мирним часом. Елементарний приклад - в умовах війни їм не треба чекати наказів на відкриття вогню. Заборона на відкриття вогню без офіційного перемир'я між воюючими сторонами є незаконною.

- визнання факту війни з Росією і відповідні дії в міжнародній політиці (ООН, миротворці НАТО, короче по обстановці)

- військовий стан навіть на окремій території держави переводить у військовий режим силові відомства - ЗСУ, МВС, СБУ, МНС і об'єтки оборонки.

- приведення до тями тих громадян, хто робить вигляд, що нічого не відбувається.

- відповідний режим на території бойових дій, а не поставки продуктів в луганду

- автоматичний статус учасників бойових дій і захист законом тих, хто там воює, а не така херня як зараз, що мобілізують ппшника, а його майно конфіскують за фінансові зобов'язання

- усіх учасників НЗФ визнається мародерами, а за законами військового часу в армії і МВС є право розстрілювати їх на місці, ніякі конвенції на них не поширюються

- всі іноземні громадяни які знаходяться без спецдозволу в зоні бойових дій у військовий час автоматично сідають в тюрму, хоч це рашажурналісти, хоч папа римський.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Якого-якого ладу? Якої версії його? І якого часу його дії? І ладу чийого авторства, ВР чи КС? Прошу пояснити.

Нині діючої версії.

На моє переконання збройний переворот приведе до краху української державності, і перетворення України на колонію РФ на кшталт Білорусії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Загальний військовий стан доб'є економіку і хуйлу навіть не треба буде вторгатися.

 

Нам потрібен воєнний стан на території Донецької та Луганської областей і АР Криму.

Що це дасть:

- ефективність військових ЗСУ і батальйонів - права військових/МВС просто непорівнянні з мирним часом. Елементарний приклад - в умовах війни їм не треба чекати наказів на відкриття вогню. Заборона на відкриття вогню без офіційного перемир'я між воюючими сторонами є незаконною.

- визнання факту війни з Росією і відповідні дії в міжнародній політиці (ООН, миротворці НАТО, короче по обстановці)

- військовий стан навіть на окремій території держави переводить у військовий режим силові відомства - ЗСУ, МВС, СБУ, МНС і об'єтки оборонки.

- приведення до тями тих громадян, хто робить вигляд, що нічого не відбувається.

- відповідний режим на території бойових дій, а не поставки продуктів в луганду

- автоматичний статус учасників бойових дій і захист законом тих, хто там воює, а не така херня як зараз, що мобілізують ппшника, а його майно конфіскують за фінансові зобов'язання

- усіх учасників НЗФ визнається мародерами, а за законами військового часу в армії і МВС є право розстрілювати їх на місці, ніякі конвенції на них не поширюються

- всі іноземні громадяни які знаходяться без спецдозволу в зоні бойових дій у військовий час автоматично сідають в тюрму, хоч це рашажурналісти, хоч папа римський.

 

У випадку невизнання факту війни Росією це означає оголошення війни тобто неспровоковану агресію, що приведе до повномасштабної війни, скоріш за все із застосуванням тактичної ядерної зброї.

Всі інші пункти після цього не мають сенсу, бо нікому їх буде виконувати.

Link to comment
Share on other sites

Надо вводить военное положение и объявлять мобилизацию. Других вариантов нет. Не хочу нагонять волну, но слышал от местной ваты, что скоро попрет кацапье.. Ждут приказ.

да,вродь, уже (смотрю твиттер Ледокоина)

если верить,конечно

Link to comment
Share on other sites

 

 


неспровоковану агресію

неспровокована агресія на власній території неможлива.

Визнання війни на рівні ООН - це компетенція ООН, а не сторін. Одна зі сторін може все заперечувати навіть якщо вся її армія буде на території противника.

Link to comment
Share on other sites

неспровокована агресія на власній території неможлива.

Визнання війни на рівні ООН - це компетенція ООН, а не сторін. Одна зі сторін може все заперечувати навіть якщо вся її армія буде на території противника.

ООН наразі не вважає це війною, і не бачить російської агресії.

Link to comment
Share on other sites

Шо Жека пише?

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  21m21 minutes ago

Донецк,

В районе аэропорта начался бой

 

Ледокоин Гетьмана retweeted

IgorGirkin ‏@GirkinGirkin  28m28 minutes ago

@GirkinGirkin из зоны опг:

Стаханов, квартал, лупят жутко

Кировск громко, говорят обратка есть

Брянка лупят, слышно громко

15.00

Link to comment
Share on other sites

Дякую.

Що на вашу думку дасть введення військового стану?

Идет война, через границу потоком идут вражеские войска и техника. При чем тут мои и твои думки? :fp1:;o

Link to comment
Share on other sites

Идет война, через границу потоком идут вражеские войска и техника. При чем тут мои и твои думки? :fp1:;o

При тому що комусь з нас прийдеться жити в умовах військового стану.

Link to comment
Share on other sites

ООН наразі не вважає це війною, і не бачить російської агресії.

 

Якась із країн заявляла про військову агресію Росії а ООН заперечила? Назвіть цю таємничу країну, бо Україна точно нічого подібного не заявляла.

Ще раз: якщо Україна введе військовий стан ООН або визнає війну з Рашою або повторить долю Ліги Націй. Поки ми самі заявляємо, що війни нема, про  що можна говорити?

Link to comment
Share on other sites

Якась із країн заявляла про військову агресію Росії а ООН заперечила? Назвіть цю таємничу країну, бо Україна точно нічого подібного не заявляла.

Ще раз: якщо Україна введе військовий стан ООН або визнає війну з Рашою або повторить долю Ліги Націй. Поки ми самі заявляємо, що війни нема, про  що можна говорити?

НМД ми не готові до повномасштабної війни, тому офіційно ми теж не помічаємо наявність російських військ.

В іншому випадку прийдеться оголошувати війну в якій ми неминуче отримаємо поразку.

 

І ніяка ООН нам не допоможе, бо РФ може заблокувати будь яке рішення, яке має обов'язковий характер.

Я давно живу в этих условиях. Ничего страшного. Уж поверьте.

Я вам вірю, і зовсім не бажаю жити в таких умовах.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...