Перейти до змісту

Маленькая депутатская зарплата и большая депутатская ложь...


Сорока

Recommended Posts

Нужно платить какой-то минимум, чтобы депутаты не думали о бытовых проблемах. Я считаю этот минимум гораздо выше 5000 грн. Скорее в районе 5000 долларов.

 да какие там бытовые...  они о совсем других делах думают и  там  одной зарплатой (любой ) не обойтись

Link to comment
Share on other sites

 

 


Marser, зарплату мусить визначати ринок а не держава. Дерегуляція і адміністративне підняття зарплат це антоніми.Цим вище зарплати ти численніша ця братія.

В нас жебрацькі середні зарплати, за які ніхто не живе, по суті. Найлегальніший спосіб догнатися - дача, або торба-з-села-де-батьки. Далі йдуть конверти, другі-треті-роботи та інші халтури.

А пропонувати пожити на дві тисячі людині, яка, за власними словами, ще 3-4 роки тому мала офіційних білих 20 тис. грн., то і є така зрівняйлівка a la Обама, яка іґнорує питання особистого рівня і кількості затрачених зусиль.

Я сам міг би ще досі сидіти на першій фаховій роботі за в 3.5 рази менші гроші (і то було б все одно суттєво більше за те, що не сподобалося фігурантові)...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 да какие там бытовые...  они о совсем других делах думают и  там  одной зарплатой (любой ) не обойтись

Ну так надо шанс дать тем людям которые хотят думать о том, о чем должны.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нужно платить какой-то минимум, чтобы депутаты не думали о бытовых проблемах. Я считаю этот минимум гораздо выше 5000 грн. Скорее в районе 5000 долларов.

:fp1:

 

И при этом сохранить  им бесплатное жилье, да? Ну уважаемый, если идет речь о таких запросах, тогда я согласен чтобы у нас вообще не было никакой Верховной Рады, а был комитет из 50-ти человек, куда бы входили только узкопрофильные специалисты по юриспруденции, экономике, военному делу. За такие бабки можно нанять людей и из-за бугра, даже  из той же Германии. 

 

А если вы предлагаете 5 штук баксов им  всем платить - вперед но только из вашего кармана.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


мусить мати нормальну роботу і бути депутатом як громадське навантаження

 

Це ж як він нормальну роботу буде виконувати? Хто його там триматиме? Він же не може бути хазяїном бізнесу!

Link to comment
Share on other sites

бля, да никакой зарплатой невозможно перекрыть их запросы ... шо тут обсуждать х.з.

хоть 5 хоть 50  - не хватит всё равно... и 500шт не всем хватит

Тому механізм очищення містить два кроки.

1. Люструвати нахуй людей з завищеними потребами.

2. Набрати молодих, яким $30000 не треба, а 2-3 тисячі цілком вистачить.

3. У випадку якщо молодому закортить більшого не зовсім легально - див. п.1.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

И при этом сохранить  им бесплатное жилье, да? Ну уважаемый, если идет речь о таких запросах, тогда я согласен чтобы у нас вообще не было никакой Верховной Рады, а был комитет из 50-ти человек, куда бы входили только узкопрофильные специалисты по юриспруденции, экономике, военному делу. За такие бабки можно нанять людей и из-за бугра, даже  из той же Германии. 

 

А если вы предлагаете 5 штук баксов им  всем платить - вперед но только из вашего кармана.

Сорока, не позорься. В масштабах страны это копейки.

 

Чем меньше людей, тем легче их подкупать/запугать.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В нас жебрацькі середні зарплати, за які ніхто не живе, по суті. Найлегальніший спосіб догнатися - дача, або торба-з-села-де-батьки. Далі йдуть конверти, другі-треті-роботи та інші халтури.

А пропонувати пожити на дві тисячі людині, яка, за власними словами, ще 3-4 роки тому мала офіційних білих 20 тис. грн., то і є така зрівняйлівка a la Обама, яка іґнорує питання особистого рівня і кількості затрачених зусиль.

Я сам міг би ще досі сидіти на першій фаховій роботі за в 3.5 рази менші гроші (і то було б все одно суттєво більше за те, що не сподобалося фігурантові)...

 

У Обами зрівняйлівка у ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ (виділив для розуміння). Тому що цей дибіл вірить у соціалізм. Що б було бідно зате справедливо.  А в тому що держапарату треба платити до хєра бо він же за народ турбується Обама твій абсолютний союзник.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це ж як він нормальну роботу буде виконувати? Хто його там триматиме? Він же не може бути хазяїном бізнесу!

 

А нащо їм місяцями сидіти в Києві? Пару тижнів на рік цілком досить. Чим менше у них вільного часу тим менше у них чухатимуться руки приймати нові закони.

Link to comment
Share on other sites

Депутат це взагалі не робота. Людина мусить мати нормальну роботу і бути депутатом як громадське навантаження. Все що мусить депутату оплачуватися це фінансові видатки пов`язані з виконанням прямих обов`язків депутата. Добові і втрачений робочий час.

Ну не смішіть.

 

Невже Ви вважаєте, що розбудовувати країну можна іноді відволікаючись від поточних справ?

Законотворча робота - дуже важка справа. Це ненормована праця, головна біль поза робочий час, життя в умовах постійних публічних прицілів і персональної критики.

 

Досі Рада по суті представляла собою комерційне підприємство з надання послуг державного масштабу - проштовхування необхідних замовнику законів за відповідну платню. Саме ця платня і була єдиним реальним джерелом доходів тих депутатів, які опинилися в Раді без власного бізнесу. Наприклад, я точно знаю, що в 2010-2011 роках щомісячна доплата Януковича депутатам-регіоналам складала 10 тис доларів.

 

Сьогодні в раду їде нова генерація політиків - вона дуже нечисельна, але йде не заробляти а змінювати країну. Ці люди можуть скласти кістяк наступного парламенту - просто треба надати їм можливість хоч частково виконати задумане. Вони відмовилися від непоганих заробітків, втім вони не сядуть забезпечення на олігарха. Заставляти їх жебракувати - це просто безглуздя. Вони в Раді мають створити потужний фронт і ми маємо допомагати їм як ми сьогодні допомагаємо нашим бійцям на військовому фронті.              

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Почитав  цю ди

 

Сорока, не позорься. В масштабах страны это копейки.

 

Чем меньше людей, тем легче их подкупать/запугать.

Чому депутати мають жити так, щоб проблеми країни їх зовсім не обходили? Щоб як і нині їх ціквили ціни на лондонську нерухомість і види на проживання в Ліхтенштейні?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну не смішіть.

 

Невже Ви вважаєте, що розбудовувати країну можна іноді відволікаючись від поточних справ?

         

 

Я не просто вважаю, я - практик. Саме так функціонують законодавчі збори штата Техас. З самого момента заснування. Але куди ж нам тупим реднекам до мудрості Старого Краю. Ми тупі і дуже бідні, да.

Link to comment
Share on other sites

Заставляти їх жебракувати - це просто безглуздя. Вони в Раді мають створити потужний фронт і ми маємо допомагати їм як ми сьогодні допомагаємо нашим бійцям на військовому фронті.              

Не говоря уже про том, что безденежье очень плохо сказывается на когнитивных функциях человека. Что, впрочем, наглядно нам демонстрируют избиратели в Украине. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нужно платить какой-то минимум, чтобы депутаты не думали о бытовых проблемах. Я считаю этот минимум гораздо выше 5000 грн. Скорее в районе 5000 долларов.

А нельзя ли какое то обоснование этому минимуму привести?

Или это вы так тонко тролите "нищих депутатов"?

Link to comment
Share on other sites

Почитав  цю ди

 

Чому депутати мають жити так, щоб проблеми країни їх зовсім не обходили? Щоб як і нині їх ціквили ціни на лондонську нерухомість і види на проживання в Ліхтенштейні?

Я предлагаю з/п в районе 5000 долларов. Вот выше пишут, Овоще платил 10тыс. Это ближе к реальности. За эти деньги ты по большому счету ничего не купишь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Abamenkov,  Это вы позоритесь, огульно разбрасываясь цифрами.

 

Итак, только цифры и никакого звиздежа:

 

Зарплата депутата польского сейма составляет около 10 тыщ  злотых "грязными" + различные плюшки в виде командировочных и прочего. Переводим в евро и получаем  2,4 тыщи евро. на рыло. Минимальная зарплата в Польше- 404 Евро.  - разрыв  между минималкой и депутатской составляет около 6 раз.

 

Минимальная зарплата Украина составляет - 1218 гривен. Но мы не Польша,  мы круче их, давайте умножим не в 6 раз, а в 10 раз, чтоб никому не было обидно, да ?

 

Получаем чуть больше 12 штук гривен.   И больше НЕХУЙ. Вот когда эффективность работы наших депутатов будет приближаться к польским тогда можно подумать о 5 штуках баксов.на рыло.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А нельзя ли какое то обоснование этому минимуму привести?

Или это вы так тонко тролите "нищих депутатов"?

Я не тролю. Абсолютно серьезно. Украина от этого не обеднеет (основные расходы, это конечно не зарплата в ВР). Конечно, на многих это никак не повлияет, они и так миллионеры. Но нужно обеспечить условия работы тем, пусть даже их 10 человек, которые в ВР пришли работать.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зарплату депутатам можно и повысить, но нужно сократить их численность.

В Штатах 535 конгрессменов и сенаторов, на страну с 310 миллионов населения.

Украина вполне могла бы обойтись 100 депутатами. И тогда им можно было бы платить 20 тысяч в месяц

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

@Abamenkov,  Это вы позоритесь, огульно разбрасываясь цифрами.

 

Итак, только цифры и никакого звиздежа:

 

Зарплата депутата польского сейма составляет около 10 тыщ  злотых "грязными" + различные плюшки в виде командировочных и прочего. Переводим в евро и получаем  2,4 тыщи евро. на рыло. Минимальная зарплата в Польше- 404 Евро.  - разрыв  между минималкой и депутатской составляет около 6 раз.

 

Минимальная зарплата Украина составляет - 1218 гривен. Но мы не Польша,  мы круче их, давайте умножим не в 6 раз, а в 10 раз, чтоб никому не было обидно, да ?

 

Получаем чуть больше 12 штук гривен.   И больше НЕХУЙ. Вот когда эффективность работы наших депутатов будет приближаться к польским тогда можно подумать о 5 штуках баксов.на рыло.

 

У США теж десь десять мінімалок конгресменам платять.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Я не тролю. Абсолютно серьезно. Украина от этого не обеднеет (основные расходы, это конечно не зарплата в ВР). Конечно, на многих это никак не повлияет, они и так миллионеры. Но нужно обеспечить условия работы тем, пусть даже их 10 человек, которые в ВР пришли работать.

Десять человек не смогут прожить в Киеве на 5 тысяч гривень в месяц?

При бесплатном жилье, обслуживающем из транспорте, бесплатном медицинском обслуживании и депутатской столовой с обедами по 25 гривень?

На что они должны по вашему тратить остальные $4,500?

Link to comment
Share on other sites

Господи, та поселити їх всіх у готелі Київ, на час сесії. На роботу можна пішки ходити і поживно харчуватися у буфеті ВР. А тим кому не вистача можуть докупати калорійні булочки, бля...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чому депутати мають жити так, щоб проблеми країни їх зовсім не обходили? Щоб як і нині їх ціквили ціни на лондонську нерухомість і види на проживання в Ліхтенштейні?

Що за шариківщина? По-вашому, з з/п  $2000-3000 людина вже думає про лондонську нерухомість? Мушу вас розчарувати, бо і київська з нашими кредитами тоді під питанням, особливо якщо на них живе сім'я.

Змінено користувачем Marser
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Детский сад, короче. Ладно, всем пока.

То есть по конкретному примеру Польши в перерасчете на нашу ситуацию ответить нечего? ну-да, ну-да.....время прощаться...

 

 

Що за шариківщина? По-вашому, з з/п  $2000-3000 людина вже думає про лондонську нерухомість? Мушу вас розчарува, бо і київська з нашими кредитами тоді під питанням, особливо якщо на них живе сім'я.

Кого ипут ваши кредиты в данном случае, депутатам жилье бесплатно предоставляется...

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

В Канаде минимальная зарплата $10+ в час, или в перерасчете на 40-часовую неделю и 52 недели в году $20,800

Зарплата рядового депутата $163,700 - около 8 минимальных зарплат

Зарплата премьер-министра $327,400 - меньше 16 минимальных зарплат, спикера - 242,000, меньше 12 минимальных зарплат. (Доллары канадские, конечно)

 

В Штатах минимальная федеральная зарплата те же $10 в час, зарплата конгрессмена $174,000 - чуть больше 8 минимальных зарплат.

 

При малейшей информации о коррупции открывается уголовное дело и если доказано - турма.

Link to comment
Share on other sites

Що за шариківщина? По-вашому, з з/п  $2000-3000 людина вже думає про лондонську нерухомість? Мушу вас розчарувати, бо і київська з нашими кредитами тоді під питанням, особливо якщо на них живе сім'я.

О какой "киевской с кредитами" квартире для депутатов вы говорите?

И неужели в Канаде и Штатах процветает шариковшина?

Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko

ну-да........как только пошли конкретные примеры с "минималками", так в аргументах оппонентов  сразу появились "шариковщина" и "детский сад"  :lol2:  :gigi:

 

 

Меньше, если взять минимальную федеральную зарплату

А еще конгресмены сами свое жилье оплачивают - пиздец как несправедливо))))

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

 

То есть по конкретному примеру Польши в перерасчете на нашу ситуацию ответить нечего? ну-да, ну-да.....время прощаться...

 

 

Кого ипут ваши кредиты в данном случае, депутатам жилье бесплатно предоставляется...

 

Поки надається, то так.

 

 

И неужели в Канаде и Штатах процветает шариковшина?

Близько 50 мільйонів людей на велферах, наскільки мені відомо.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...