Перейти до змісту

DiDUS

Recommended Posts

логика суперская)  Этот факт как-то Юлю отмазывает?  Значит все одинаковые и зря вы противвсихов чмырили?

Кстате я за Самопомiч голосовал)

Ті уже с сеансом садомазо в Самопомичи ознакомился?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

БОЙОВИКИ РОЗПОВІДАЮТЬ, ЩО РОЗБИЛИ 34-Й БАТАЛЬЙОН "БАТКІВЩИНА"

Он воно що, виявляється нас вже встигли поховати. Поки ми тримаємо блокпости, відстрілюємо ворожих снайперів та диверсантів, ДНРівці розповідають про те, що наш батальйон був розбитий під час атаки на Горловку.

Абсолютно випадково наткнулися на цю статтю -http://piter.tv/event/novosti_novorossii_sejchas_31_10_2014_video_bez_cenzuri_0/

"Атака на позиции ополчения хорошо вооруженного подразделения ВСУ, 34-го территориального батальона из Кировограда, имеющего подавляющее численное преимущество и бронетехнику, привела к тому, что силовики откатились от Горловки, потеряв один БМП, двоих убитых и свыше десятка раненых."

Жодних вбитих в батальйоні за останній час не було, втраченої техніки - також. Більш того - ми не атакуємо позицій бойовиків, хоча, визнаємо, іноді аж кортить. Ми вже неодноразово акцентували увагу на тому, що в Горлівці йдуть жорстокі бої між бандами місцевих ватажків та "Оплотом", який хоче відновити контроль над містом. 

Отже, можливо це - намагання списати на "карателів" невинно убієнних ополченців, яких порішили оплотівці. А можливо, просто чергові фантазії бойовиків, спровоковані страхом перед воїнами "Батьківщини" та надмірним споживанням горілчаних виробів.

Це, доречи, не одноразовий випадок. Якщо уважно поглянути на карту, намальовану письменниками-фантастами з ДНР, то виявляється, що вони вже контролюють звільнені "Батьківщиною" Верхньоторецьке та Красний Партизан. Тут можемо лише зазначити, що мріяти не шкідливо.
Link to comment
Share on other sites

Нашел проблему. На сайте Батькивщины есть обратная связь. Напиши. 

Що чмо знову на арені? ти ж прощалася назовсім :D  а я казав-появиться юльчиха.бо честі у юлька ніколи не було і не буде.Що маєш сказати в оправдання? чи як завжди промовчиш.обтершися від плювків.не встидайся-ти привична а ми і так знали чим твій демарш закінчитьсЯ.Черговим приповзанням нга форум і черговим через якийсь час "прощанням назовсім і ....знову приполвзанням."Штабскапітанша" матьківської обойми. B-)

Link to comment
Share on other sites

Ты шо? Я с отдаленного местечка. Какая столичная штучка?  Это тут образ какой-то создали, плюс где-то пять- шесть ников мне приписали.  :fp1:

Щоб з тебе поржати вистарчає однієї Алії,що прощається психуючи потім моніторячи втемну мінусує зтишка а потім після тижневої тишини знову приходить.якби нічогоь не було: і істерика.яку тут тулила і не твоя і все по старому.ЩИРА юлькоботка від такоїж  безчесної мамчині на колясці. :td:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Біснуватий  брехливий, запльований власною смердючою :bluet:  старечою :bluet:  слиною цинік. Іди нахуй. :gigi:  :gigi:  :gigi:

 

 

 

А Юлі я щиро вірю. Не плутати з вірую.  Почув?  Вірю Юлі.   А тепер вкуси себе за дупу, :lol2:  :lol2:  :lol2: , чмо однотурове, вівця свободівська.  :gigi:

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Біснуватий  брехливий, запльований власною смердючою :bluet:  старечою :bluet:  слиною цинік. Іди нахуй. :gigi:  :gigi:  :gigi:

 

 

 

А Юлі я щиро вірю. Не плутати з вірую.  Почув?  Вірю Юлі.   А тепер вкуси себе за дупу, :lol2:  :lol2:  :lol2: , чмо однотурове, вівця свободівська.  :gigi:

 

матюки перетворюють тебе в москаля!

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...