Перейти до змісту

и только айтишники.....


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

мій швагєр програмер.

в Австрії.

зараз йому 42.

вже не програмує.

і шо з вами усіма буде я добре бачив за 15 років на прикладі австрії.

бо в Україні зараз розквіт цього ринку.

а в Європі спад.

Контракти потрошки ідуть в азію. і коли азіати зможуть дати відповідну якість - ринок АТ в Європі вмре остаточно 

Link to comment
Share on other sites

от не надо ля-ля

в штатах недавно одна ведущая компания набирала новое подразделение

в т.ч. пару человек хорошо за 40, хотя выбор был

а вообще в этой компании и под 60 программеры работают

с большой отдачей

Link to comment
Share on other sites

насчет азии..

амеры слегка хлебнули,например, массовки индийской,больше не хотят

хотя нормальные дядьки штучного отбора да, успешно работают

а тот же гугель,нахАпавший "бесплатно?побольше!", ща расхлебывает и сморкаецца в платок

Link to comment
Share on other sites

мій швагєр програмер.

в Австрії.

зараз йому 42.

вже не програмує.

і шо з вами усіма буде я добре бачив за 15 років на прикладі австрії.

бо в Україні зараз розквіт цього ринку.

а в Європі спад.

Контракти потрошки ідуть в азію. і коли азіати зможуть дати відповідну якість - ринок АТ в Європі вмре остаточно 

 

Азія -це хто?

 

Я не зовісм в тємє, щоб давати такі прогнози,але:

про занепад в Європі - то все казки.

Рік тому Німеччина суттєво спростила правила для отримання дозволу на роботу та перебівання для кваліфікованих спеціалістів з не ЄС.

Причина: нестача спеціалістів і в першу чергу ІТ.

Link to comment
Share on other sites

 

Причина: нестача спеціалістів і в першу чергу ІТ.

причем самый жуткий кадровый голод в топ-менеджменте

и тэсэ в "полутоп", на уровне руководителей программ, отделов (или как там у них это..), групп

Link to comment
Share on other sites

Бугага. Я он собі в команду взяв двох: одному 43, другому - 48 :nose3:

 

 

 

 

Молоді, от візьмуть вони хату в кредит :fp1:

Фома, у них зараз вільних грошей є достатньо, щоб не забивати собі голову такими дрібницями. Донька тільки почала, а хлопець вже кілька років рубить бабло.

Link to comment
Share on other sites

На рахунок звалу в Азію.... я в галузі з 98го. За ті роки мав десятки проектів, що були успішно здані індусами, а потім ми їх майже з нуля переписували бо ахтунґ ;)

Щодо  "і ти вже динозавр" - а хто заважає пиляти той проект 2-3 роки і паралельно просто бути в тренді?

 

Фома, це де такі ціни? П.С. там що, 20 спалень?

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

насчет возраста и программеров - с возрастом надо перерастать в менеджмент, уже есть жизненный опыт, опыт работы в коллективе опыт общения.

как минимум тим лидирования.

 

программирование это не футбол где есть звезды и фантастические результаты в случае успеха - это рутина в основном и процессы.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Chorn, £600k це 3 спальні, десь окраїна Лондону.

Нах тобі та окраїна Лондона?

Переїзди, як я, окремий будинок, 4 спальні у тихому місті з приємними сусідами та доброю інфраструктурою за 300 тисяч.

До Сіті (Мургейт) добиратися годину, Кінгз Крос - від 30 до 45 хвилин. Квитки дорогі, але не порівняти з вартістю кредиту.

Link to comment
Share on other sites

@Pадник, думаю над цим. Але проїздний квиток на рік буде десь на £4к дорожче, на двох це вже £8к. В той же час різниця між кредитом в 300 і 600k це 12к на рік, вже майже те саме :( Крім того, дитячі садки працюють до 18-00, щоб доїхати в село треба в 6 з роботи виходити, а це поки анріал.
Link to comment
Share on other sites

@Pадник, думаю над цим. Але проїздний квиток на рік буде десь на £4к дорожче, на двох це вже £8к. В той же час різниця між кредитом в 300 і 600k це 12к на рік, вже майже те саме :( Крім того, дитячі садки працюють до 18-00, щоб доїхати в село треба в 6 з роботи виходити, а це поки анріал.

Так, у кожного свої обставини. Я більше працюю за кордоном, ніж в Англії. А в Англії мені, як правило компенсують витрати на дорогу.

Зі. Подивився вартість річного проїзного - 5300 фунтів.:(

Link to comment
Share on other sites

Насправді старші програмісти затребувані на монотонному саппорті складних проектів.

от уявіть приходить молодий кваліфікоівний програміст, а йому кажуть: зарплата 3К (це  в Україні), от тобі банківська система написана в доісторичні часи, тримається на 5 костилях. Твої костилі 3-ій і 5-ий. Крути. Через років 3 систему перепишуть. Може.

Не поможе тут 3К зарплати. Просто психологічно не витримає таку роботу молода людина, яка хоч трохи любить програмувати.

А чувак 30+, який понад усе цінує стабільність - саме то.

Link to comment
Share on other sites

На рахунок звалу в Азію.... я в галузі з 98го. За ті роки мав десятки проектів, що були успішно здані індусами, а потім ми їх майже з нуля переписували бо ахтунґ ;)

Щодо  "і ти вже динозавр" - а хто заважає пиляти той проект 2-3 роки і паралельно просто бути в тренді?

 

Фома, це де такі ціни? П.С. там що, 20 спалень?

цей кіздьож вже давно триває.

але індуси дуже потужно підтягуються.

вже є купа дуже адекватних спеціалістів а це тільки початок.

Link to comment
Share on other sites

і чомусь ніхто не хадумується чому замовлення пішли в Україну....і у нас такий ріст галузі останні 5 років  :D

точно так само замовлення підуть в Індію. а їх 1.3 мільярди населення. голодного і найдешевшого ца цьому ринку. і так у них буде завжди :)

Link to comment
Share on other sites

@Pадник, думаю над цим. Але проїздний квиток на рік буде десь на £4к дорожче, на двох це вже £8к. В той же час різниця між кредитом в 300 і 600k це 12к на рік, вже майже те саме :( Крім того, дитячі садки працюють до 18-00, щоб доїхати в село треба в 6 з роботи виходити, а це поки анріал.

А какая система фиксированной ипотеки в Англии?

Наверное как в Канаде, когда процент фиксируется только на 5 лет. Или как в Штатах, когда его фиксирует на весь срок?

Link to comment
Share on other sites

На рахунок звалу в Азію.... я в галузі з 98го. За ті роки мав десятки проектів, що були успішно здані індусами, а потім ми їх майже з нуля переписували бо ахтунґ ;)

 

 

!!!!!

я даже боюсь спросить,где ты работаешь, чтобы не смешивать реал с виртуалом  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

і чомусь ніхто не хадумується чому замовлення пішли в Україну....і у нас такий ріст галузі останні 5 років  :D

точно так само замовлення підуть в Індію. а їх 1.3 мільярди населення. голодного і найдешевшого ца цьому ринку. і так у них буде завжди :)

не похоже, что ты в теме

Link to comment
Share on other sites

А какая система фиксированной ипотеки в Англии?

Наверное как в Канаде, когда процент фиксируется только на 5 лет. Или как в Штатах, когда его фиксирует на весь срок?

Максимум на 5 років. Як правило 2-3. А так плаває. Зараз в Англії орендувати краще, ніж купувати.
Link to comment
Share on other sites

Максимум на 5 років. Як правило 2-3. А так плаває. Зараз в Англії орендувати краще, ніж купувати.

В Штатах тоже многие сейчас на аренду перешли.

2-3% это не много, хотя тут больше важно не процент а цена.

У нас 3.25 на 10 лет, немного из стандарта выбивается. Обычно 30 лет или 15

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...