Перейти до змісту

хороші новини про Сергія SV


Recommended Posts

 

 


а він переїхав з родиною на постійне проживання в Австралію... в нього контракт с 01.02.2015 викладацький, все нормально....

Може збирається? В будь якому разі хай їде, там його можуть оцінити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нифига себе)

молодец, побыстрее обживайся, Сергей! пару раз виделся с ним на Крещатике зимой.

хороший мужик, а вот что за херило некто Турчинофф - это вопрос!

Link to comment
Share on other sites

А кто ж на ФУПе пишет  с его ника , с Укртелекома?

 

написав в пpивaт, що колега...  хз

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

 

 


написав в пpивaт, що колега...  хз

Якщо він стартує з 1 лютого, то він ще в Києві. 3 місяці прожити в Австралії не зможе просто так з родиною. Це треба хоча б 4к баксів на місяць мати.

Link to comment
Share on other sites

Може збирається? В будь якому разі хай їде, там його можуть оцінити.

 

так, він створений саме для викладацької справи   :scenic:  

але, не дивлячись на всю його таку   видиму наівність і малопристосованість до життя, повів  себе дуже мужньо в реалі: і під час Майдну, і в АТО :tu:

то ж побажаємо йому щасливого старту в новому житті (на яке він наважився заради дочки)

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно правильне рішення. Я йому це вже давно казав, у тому числі при особистій зустрічі.

Він не та людина, яка зможе реалізувати себе в сучасній Україні і забезпечити майбутнє дитини.

В Австралії і робота за фахом, і перспективи для доньки.

Хай щастить.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


так, він створений саме для викладацької справи     

Я з ним ніколи не спілкувався, але, імхо з нього викладач фіговий. А от у лабораторію можна посадити. 

Link to comment
Share on other sites

Я з ним ніколи не спілкувався, але, імхо з нього викладач фіговий. А от у лабораторію можна посадити. 

ну вже якось розбереться там....  головне, що його туди взяли...

його жінка, до речі, також викладач вузу (англійська добра), не пропадуть

@ценительница алей, напишіть йому, якщо треба допомога, то хай звертається, знайомих в мене там вагон.

 

ок, напишу

Link to comment
Share on other sites

думаю что очень многие посваливают к концу года или в начале следующего.


Самое забавное что при икуневиче демоне сидели. а как пришли наши - сразу на свал.

Link to comment
Share on other sites

молодец  :tu:

пусть им там будет комфортно

 

перезванивались иногда зимой

и знаю,что фуповцы у него останавливались

 

очень уважаю его тогдашнее решение предложить свои силы и знания в АТО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

думаю что очень многие посваливают к концу года или в начале следующего.

Самое забавное что при икуневиче демоне сидели. а как пришли наши - сразу на свал.

 

справа не в тому, щоб  кудись звалити, повірте...    далеко не всім буде краще деінде, аби не в Україні...

але у Сергія саме той випадок, що потрібно було їхати

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

 

 


Самое забавное что при икуневиче демоне сидели. а как пришли наши - сразу на свал.

Ну, логично. Запланированный "свал" - небыстрое дело, и понятно что работать в этом направлении многие начали когда стало ясно, что овощ надолго. 

Link to comment
Share on other sites

Ну, логично. Запланированный "свал" - небыстрое дело, и понятно что работать в этом направлении многие начали когда стало ясно, что овощ надолго. 

это если так далеко как Австралия, то согласен. в Польшу думаю можно свалить намного быстрее. знаю например что Люкс занимается релокацие активно.

Link to comment
Share on other sites

 

 


это если так далеко как Австралия, то согласен. в Польшу думаю можно свалить намного быстрее. знаю например что Люкс занимается релокацие активно.

В Польщу не тільки Люкс набирає, але і інші кантори, але Сергій не айтішник і близько. 

Link to comment
Share on other sites

... громадянство   України лишається... ))

 

----------------------------------------------

я дуже рада за нього

.. та он еще на СУПе про начало процесса весной писал, но тему потом удалил .. ну молодец .. а гражданство ему там никто прямо с трапа самолета и не даст - вот проживет лет 5 образцовым членом общества, тогда может и дадут гражданство .. но имея вид на жительство можно жить склько хочешь - те же права что у местных, включая социалку, только голосовать низя .. 

Link to comment
Share on other sites

Які приємні новини! До сліз приємні. Кілька разів питала про нього тут і відповіді так і не отримала. А Він був ще і в АТО! Повага і земний уклін. З-за його київських фото читала фуп і довго-довго роздивлялась місця пов"язані з першими прекрасними почуттями. завжди ТАК чекала його фоторепортажів, так приємно було на душі. Він такий самий звичайний, самий звичайнісінький українець, в якому не зразу розгледіш чудову людину.

ЦА передавайте йому ПЕРСОНАЛЬНІ ВІТАННЯ від однієї українки...Він мені завжди був схожий на :pooh:  :pooh_door:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...