Перейти до змісту

Ярош !


Elguider

Recommended Posts

Це навряд.

Бо не буде тисяч мирних протестувальників за спинами котрих можна буде сховатися....

Правильно! Протестувальники не будуть МИРНИМИ! Зброї у народу достатньо.

Link to comment
Share on other sites

Правда в том, что если бы не ПС, Киев был бы уже столицей Новоросии!

ну да ну да.  Это такая же правда как и та, что если б не Правый сектор то у нас не было бы сейчас войны и тысяч смертей

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ой бля , де твій , тьху бля , тракторець ? Готовий на ньому до селфі на банковій. Ти путіноїдонастпроцентіврозвідник  .

не люблю минусовать но ты задрал своей демагогией 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прослухала все

і мнє нада шоби ви паслушалі

Дак от

Ярош дуже щирий і  йому є довіра. Він молодець! Він може ще дуже багато зробити для держави.

Всі називає своїми іменами --- шо Литвин зрадник, шо батальйон "Прикарпаття" все вірно зробили, шо держава незацікавлена легалізувати добровольчі батальйони  і багато інших цікавих речей.

Ярош --- молодець! Хай береже його і всіх наших  військових Господь!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прослухала все

і мнє нада шоби ви паслушалі

Дак от

Ярош дуже щирий і  йому є довіра. Він молодець! Він може ще дуже багато зробити для держави.

Всі називає своїми іменами --- шо Литвин зрадник, шо батальйон "Прикарпаття" все вірно зробили, шо держава незацікавлена легалізувати добровольчі батальйони  і багато інших цікавих речей.

Ярош --- молодець! Хай береже його і всіх наших  військових Господь!

пока ПС не открестится с фактами от стравливания народа на Майдане, буду их считать чем-то очень нехорошим

Link to comment
Share on other sites

думаете, его в темную используют?

Пока Ярош конкретно не скажет, с какой это стати Овощ  решил удостоить  его своей аудиенции, и будет дальше лепить, что-то что тот мол тупо  испугался и предлагал мировую, тень подозрения будет всегда.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

рекламка Яроша была в зомбоящике во время выборов? он светился в массмедиа? насколько я знаю и помню, он светился только из зон боевых действий. все. т.е., дела красят человека, а не слова. ПС светился в зомбоящеге во время выборов в зраду? нет. сколько там представителей от ПС пришло в зраду(временную, надеюсь)?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

рекламка Яроша была в зомбоящике во время выборов? он светился в массмедиа? насколько я знаю и помню, он светился только из зон боевых действий. все. т.е., дела красят человека, а не слова. ПС светился в зомбоящеге во время выборов в зраду? нет. сколько там представителей от ПС пришло в зраду(временную, надеюсь)?

Столько вопросов сразу, что гугл не помогает?

Link to comment
Share on other sites

пока ПС не открестится с фактами от стравливания народа на Майдане, буду их считать чем-то очень нехорошим

не знаю, що ти маєш на увазі, бо не знаю всих фактів

там на зустрічі з людьми задавали питання, про людей ПС, він відповів

Link to comment
Share on other sites

Я вижу, что ПС боятся не только в кацапстане, а и некоторые товарисщи на форуме, это лишний раз доказывает, что Дима таки прав и делает так как надо!
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

у Витицкого(ех-АБС) есть такое произведение: "Бессильные мира сего". там была такая партия, лидер которой всегда говорил правду. я думал, что это утопия. оказалось, что это случилось. причем здесь, у нас.

Link to comment
Share on other sites

Я вижу, что ПС боятся не только в кацапстане, а и некоторые товарисщи на форуме, это лишний раз доказывает, что Дима таки прав и делает так как надо!

:D Пипец. "Некоторые товарищи" на форуме  знают итоги голосования в стране. Просто знают и исходят из того, как голосует страна!

Link to comment
Share on other sites

:D Пипец. "Некоторые товарищи" на форуме  знают итоги голосования в стране. Просто знают и исходят из того, как голосует страна!

 

Друже, ніхто з тих хто був під командою Яроша поганого слова про нього не скаже. Тихий, спокійний і дуже сильний мужик. Кажу як рядовий Правого Сектора.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, как тут ГБухе не упоминуть и вкинуть, что Порошенко - еврей. Стандартная ГБшная заготовка, варьируемая в зависимости от фамилии, но используемая уже многие десятки лет.

тю!

тоесть...путин по их нему не еврей?

хотя х\з может и действительно не еврей ...там таких дебилов мало...

 

но вот дебильчик мендель.. :D

Link to comment
Share on other sites

не знаю, що ти маєш на увазі, бо не знаю всих фактів

там на зустрічі з людьми задавали питання, про людей ПС, він відповів

Про золотий батон Януковича і авто на якому Ярош приїздив на похорон Музичка питань часом не задавали?

Про те куди поділося добро Пшонки?

Змінено користувачем Vad_Sv
Link to comment
Share on other sites

Друже, ніхто з тих хто був під командою Яроша поганого слова про нього не скаже. Тихий, спокійний і дуже сильний мужик. Кажу як рядовий Правого Сектора.

 

Взгляни, как проголосовала страна. Причем, это в условиях полного доступа к информации и возможности кандидатов и партий доводить свою точку зрения. Или ты предлагаешь не учитывать настроения в стране?

тю!

тоесть...путин по их нему не еврей?

хотя х\з может и действительно не еврей ...там таких дебилов мало...

 

но вот дебильчик мендель.. :D

Станет. Как только решат, что настало время всех собак на него свалить! 

Link to comment
Share on other sites

Ярош выгораживает "Прикарпатье"?... Мдяяя.... Одно это для человека сколь нибудь связаннгого с армией делает из Яроша или дибила или опасного провокатора...

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ярош і Береза не підуть в коаліцію: хочуть свою групу

 

 Члени "Правого сектора" Дмитро Ярош та Борислав Береза, яких обрали депутатами, до коаліції входити не будуть.Про це заявив сам Береза в інтерв'ю "ЛігаБізнесІнформ".На питання, чи приєднаються депутати ПС до коаліції, він відповів: "Ні"."Пропозиції були. Останнє - п'ять днів тому. Ми чітко сказали, що не будемо приєднуватися, однак будемо підтримувати будь-які позитивні законопроекти на благо нашої країни. Однак точно так само ми будемо жорстко протидіяти всім антиукраїнським позиціям", - заявив Береза."Саме це і змушує нас не йти в коаліцію - ми бачимо, що в процесі коаліційних переговорів в більшості своїй за деклараціями про те, що ми хочемо жити по-новому, залишаються старі технології", - пояснив він.За словами Берези, увійти в свої фракції депутатам ПС пропонували "Блок Порошенко" і "Народний фронт".Однак, розповів він, зараз йде робота над створенням якогось об'єднання правих сил в Раді."В даний момент ми цим і займаємося. Переговори ведуться з представниками "Свободи", але й не тільки. Є люди, готові до об'єднання. Але враховуючи, що всі ці люди дуже різнопланові, переговори також проходять нестандартно і багатовекторно", - заявив він."Єдине, що їх об'єднує - це те, що жоден з них не перебував ні в Партії регіонів, ні за будь-якої іншої старої влади. На сьогоднішній день у нас є близько 14 осіб. Для того, щоб створити групу, потрібно не менше 19-ти", - додав Береза.Як відомо, Береза йшов в парламент по мажоритарному округу на Оболоні в Києві як самовисуванець, але він є одним із прес-секретарів "Правого сектора".

 

Українська правда

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...