Перейти до змісту

фарион фсе


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Ірина Фаріон
Politician · 10,858 Likes · 9 hrs ·
Нічний привіт якомусь бірюкову. Щось він там нашавкав на предмет права спілкуватися мовою окупанта. Слухай, москалю, ти зі своїм язиком найкращий трофей для путіна. Бідне й убоге. До таких ні розуміння, ні співчуття. І ніяке волонтерство тут не допоможе. Цінуй і вчи мову землі, яка тебе носить. Всі мої евфемізми закінчилися для "патріотичних" русифікаторів моєї святої землі.

  • Upvote 6
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Всі мої евфемізми закінчилися для "патріотичних" русифікаторів моєї святої землі.

Проеп выборов тяжело переживается столпами Свободы, хуле )))) Вообще -то Тягнисраку не мешало бы её показательно исключить с припиской "за фанатизм"........Её телодвижения  внесли свою лепту в проеп выборов...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

може фаріон і занадто але загалом має рацію

Только не Фарион, которая вступила в партию  коммуняк в 1988 (!) году и была главой  местного общества трезвости, об этом квакать....С такими друзьями и врагов не надо (с)

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вообще -то Тягнисраку не мешало бы её показательно исключить с припиской "за фанатизм"

 

А за сокрытие информации о себе перед избирателями, не? 

 

Как-то любят у нас подменять реальное дерьмо какой-то надуманной хренью. Ее за ложь о себе надо убирать, за то что лгала до последней минуты, пока рылом не ткнули. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

може фаріон і занадто але загалом має рацію. кілька років тому українці не зврнули уваги на слова дружини путіна. гдє рускій язик там расія.

 

йди розкажи це пацанам на передовій

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

несомненно

Тягнибок сглупил с нею сильно

 

 

дивився її інтерв"ю недавно...

мля..вона то істерично сміється, то плаче..

кругом всі її не достойні

коротше, не здивуюся, якщо тітка опиниться в псіхушці

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Маршал про "орлицю" 

 

Внимание !!! Сепаратисты в масках !!!!

А если кто то ещё не понимает, я обьясню: этот человек всеми способами пытается поругать людей Украины !!!

В стране война ! Аэропорт - тяжело, но ребята работают, во имя украинцев !!!

Alexander Vasilenko получил ранение, эвакуирован , дети Украины отстаивают страну в тяжёлых боях и морозах!!!

А эта тварь, так и не видит проблему, это не националист , это самый настоящий нацыст !!!!

Все будет хорошо. Я в это верю.

Плюс Плюс

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Каменты доставляют!

 

 

Максим Остапец Шановна пані Фаріон, скільки тисяч доларів коштує Ваша шуба? Чи не могли б Ви її обміняти на пару десятків бронежилетів для хлопців на передовій. Мені, особисто, бадуже на якій мові розмовляє пан Юрій. Про людину судять по вчинкам. Якщо порівняти Ваші заслуги перед Батьківщиною і пана Бірюкова - то я думаю що співвідношення відсотків було б -1% до 101%.
68 · 1 ч.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

фаріон - комуністична падорва, як би вона не старалась себе відмазати і щоб не говорила

Та ні. Вона просто безпринципна кар`єристка з неадекватною самооцінкою та істеричним типом особистості. До наступних виборів ще є час тож нехай Тягнибок її підлікує в дурці. Тоді, може, і в парламент пройде. Мені здається саме поведінка цієї особи і позбавила свободу місця в раді.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та ні. Вона просто безпринципна кар`єристка з неадекватною самооцінкою та істеричним типом особистості. До наступних виборів ще є час тож нехай Тягнибок її підлікує в дурці. Тоді, може, і в парламент пройде. Мені здається саме поведінка цієї особи і позбавила свободу місця в раді.

 

ну то хто Тягнибоку лікар ? бачили очі, що купували і т.п.

до речі, вона себе поводить саме як ТП :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...